Bitcoin Forum
June 19, 2024, 09:10:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Dash CEO'suna Göre Bitcoin Hayatta Kalamayacak!  (Read 106 times)
mailimechul (OP)
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
March 21, 2019, 06:43:41 PM

Coinmarketcap'de 15. sırada bulunan kripto para Dash'in CEO'su Ryan Taylor, Breaker'a verdiği röportajda oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Bitcoin'in uzun vadede hayatta kalamayacağını söyleyen Taylor, bu fikrin temelini açıkladı. Taylor'a göre Dash ağı BTC'den çok daha az merkezi. Bütün kararları kontrol eden altı madenci olsa da Dash sistemi sadece kontrollerden oluştuğu için merkeziyetsizlikten ödün vermiyor.

Bitcoin'i 'Betamax' kaset çalara benzeten Dash CEO'suna göre onu ortadan kaldıracak 'VHS' gibi bir altcoin gelebilir: "İnsanlar her şeye aşırı değer veriyor.. Üstün olan ürünün her zaman kazanacağı gibi bir algı var."

https://www.haberzincir.com/haberler/dash-ceo-bitcoin
brsaltun
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile WWW
March 21, 2019, 07:39:59 PM

Bu kadar piyasada yer edinmeye başlamış bir değer için kolay olmaz yok olması ki hala bir çok ülkenin piyasasına dahil olmaya da devam ediyor bu hızla ve değer kazanan bir piyasa var oldukça hiç bir şey olmaz diye düşünüyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
March 21, 2019, 08:34:07 PM

Dash kalacakmı sanki? Bitcoinin hayatta kalma şansı dash dan 5 10 kat daha fazla. Dash a kadar çok daha önemli özelliklere sahip prıjeler var dash ceosu önce kendi kripto parasını kurtarsın.
alainn
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
March 22, 2019, 05:33:52 AM

Bu aralar nedense btc bitecek ilerde sıfırlanacak gibi haberleri çok görür olduk. Bunlar neyin kafasını yaşıyor anlamadım. Teknolojisini sürekli güncelleyen ve bu işlerin atası olan bir paradan konuştuklarını unutuyorlar galiba.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
March 22, 2019, 06:12:14 AM

Ceo olmuşsun ama adam olamamışsın arkadaşım  Smiley Bırakın şu bitcoinle uğraşmayı, bitcoin olmasaydı şu an hiç biriniz yoktunuz. Bitcoin bu piyasanın sembolüdür, bitcoin olmasa bu piyasada olmaz.
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
March 22, 2019, 10:34:55 AM

Bitcoin Ölürse,Dash ne olurmuş peki? Bunları hayali söylemler olarak düşünüyorum,dikkate almaya gerek yok.

cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
March 22, 2019, 11:14:56 AM

Bitcoin'in ölmesi demek şuan kripto para piyasasının komple yok olması demek. Bitcoin'in yerini alacak olan VHS kaset geldiğinde dash mash tarihte ismi bile hatırlanmaz.
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
March 22, 2019, 11:18:01 AM

Boru boru sallamış Dash CEO su ,bitcoin demek kripto piyasasının kendisi demek ,bitcoin hayatta kalmaz ise acaba dash ne olur ,ne dash kalır ortada nede bir başka bir koin.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
March 22, 2019, 12:05:32 PM

bitcoin hayatta kalamazsa eğer altcoinlerin akibetini bir düşünün. dash da bir altcoin sonuçta. madem böyle düşünüyor o halde bıraksın kripto işlerini. her bitcoin ayı piyasasında aynı muhabbet. ama bu tarz kişilerin olumlu tarafı sonuca gitmeyi hızlandırıyor.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 22, 2019, 03:18:31 PM

dash mı hayatta kalacakmış bitcoin hayatta kalamayacakmışta hahaha bitcoin biterse kripto dünyası diye bir şey kalmaz kimse piyasaya güvenmez bitcoin bu piyasanın iskeletidir
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
March 22, 2019, 07:52:46 PM

Ülkemizde yeni albümü çıkacak her sanatçı albüm çıkarmaya yakın bir sürede gidip başka bir sanatçı ile polemik çıkarıp gündem olur reklamını yapardı hatırlarsanız.Ben Bitcoin e karşı yapılan yorumlarıda buna benzetiyorum,dash önce bi kendi projesine yol haritasına baksın,acaba onlar ne kadar kalabilir bu piyasada merak ediyorum Bitcoin ölünce 🙂
Pages: [1]
  Print  

Jump to: