Bitcoin Forum
June 25, 2024, 03:19:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: İstanbullu Traderlar İçin Buluşma Merkezi Açıldı  (Read 383 times)
kriptokar (OP)
Full Member

Activity: 651
Merit: 117

EscrowDapp.com

View Profile
March 24, 2019, 08:40:02 AM

Kripto para ve blokzincir ekosistemi ile ilgilenenler için açık ofis hizmeti vermeyi amaçlayan Altcointurk Trader Base kapılarını açtı.

Altcointurk Trader Base, blokzincir 101 yazılım dilleri ve kişisel gelişim alanında eğitimler düzenlemeyi amaçlıyor. Ayrıca base'de yer alan ekranlar aracılığıyla canlı fiyat takibi yapabileceğiniz seans odaları da bulunmaktadır.

Altcointurk ekibi, Trade Base konseptini yepyeni bir kültür oluşturmak için hayata geçirdiklerini ve piyasaya gönül vermiş dostlarının rahatı için dizayn ettiklerini söylüyorlar.

Base, hafta içi 11:00-22:00, hafta sonu 12:00-21:00 saatleri arasında tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor. Perşembe günleri ise hizmet vermiyor.

Adres: Osmanağa mah. Süleymanpaşa sok. No:27B Kadıköy/İstanbul

Twitter: https://twitter.com/AltcointurkBase

🤝 Use EscrowDapp To Avoid Scammers 🤝
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
March 24, 2019, 10:06:59 AM

Çok güzel bir etkinlik yapmışsınız. İnsanlar birbirleriyle kaynaşırken aynı zamanda bilgilerini de pekiştirme imkanı bulurlar.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 24, 2019, 10:14:33 AM

wow mükemmel olmuş ama bir yandan da oldukça tehlikeli elinde fazla parası olan biri için bu tarz sosyalleşme alanları daima tehlikeli ama bizim gibi fakirler için mükemmel bir oluşum olmuş bir ay içinde kesinlikle gidip ziyaret ederim
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
March 24, 2019, 02:22:30 PM

gayet güzel düşünülmüş bir uygulama olmuş. güvenlikle ilgili sorun sıkıntı yaşanacağına çok ihtimal vermiyorum ben.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
March 24, 2019, 04:04:07 PM

blockchain ile ilgili eğitim/sunum gibi etkinlikler de yapıyorlar anladığım kadarıyla. gayet güzel bir işe el atmışlar. twitter'dan bakınca cloakcoin de işin içinde gözüküyor. kapıya pusu kurup insanlara çökmezler umarım.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
March 24, 2019, 04:37:23 PM

Cok iyimis ya istanbullular icin harika bir firsat git kaynat iste fikir alisverisi yap bilmedikleroni sor bildiklerini aktar falan filan guzel yani mantikli
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
March 24, 2019, 08:17:05 PM

Akademi fikri çok güzel.
Hayırlı uğurlu olsun ve Allah sabırlar versin. Emniyet güçleri yakında kapınızı çalarlar. Ne oluyor len burada diye.
Online kumar mı oynatıyorsunuz millete diye bunaltırlar. Polise izahat verip gönderirsiniz,

Bu sefer mali polis kapınızı çalar. Ortada bir trade (ticaret) varsa bir inceleyelim derler.
Yok biz sadece açık ofis hizmeti veriyoruz, eğitimler düzenliyoruz dersiniz o konuda kapanır.

Bu sefer özel kurslar dershaneler birliği şikayetçi olur akademi ismine takarlar eğitmenlerinizin meb onaylı olmaması yolundan ilerlemeye çalışırlar.
Bir zaman sonra bu konuda kapanır.

Bu sefer dernekler masasından yakanıza yapışırlar, Cloak adında uluslar arası bir derneğin Türkiye şubesisiniz  ama resmi olarak bir bildirimiz yok derler.
Bunada bir hal çaresi bulnur hatta kesin çözüm olur ; Cloak Coin sevenler derneği kurar burayı da derneğin Cloak sevenlere ücretsiz eğitim verdiği mekan olarak gösterirsiniz.
veya açık ofis hizmeti de verecekseniz burayı dernek lokali gibi bir kisve altında da yedirebilirsiniz.

Bu sefer emniyet siyasi şube yanii yeni adı ile terör biriminin merceği altında olursunuz sürekli, göreceğiniz muamele de  hür ve kabul edilmiş dernek muamelesi olur ki,
bu muamele bu derneğe gireni çıkanı izle fişle bu gün olmazsa yarın lazım olur şeklinde.

Kolaylıklar dilerim.
slvrbrk
Jr. Member
*

Activity: 160

View Profile WWW
March 24, 2019, 08:41:19 PM

Gerek konsept gerek fikir açısından oldukça güzel olmuş. İstanbulda yaşasaydım mutlaka gelip, görmek isterdim. Ve tabi bu işe gönül vermiş insanlarla tanışmak. Tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
March 24, 2019, 09:36:54 PM

parlak bir fikir gibi gözüküyor ancak teknoloji çağında bilgiye ulaşabilmek bu kadar kolayken, para odaklı birliktelikler güvenilir gelmiyor. Maalesef böyle düşünüyorum.
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1307
Merit: 593

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
March 25, 2019, 06:22:28 AM

DW Türkçe haberi "Bitcoin Kahvesi açıldı" olarak vermiş olsa da Altcointurk ekibi uzun zamandır bir araya gelip fikir paylaşımı yapıyor, eğitimler düzenliyor. Kriptopara dünyasında herkesin çıkar odaklı birlikteliklerine inat gerçekten önemli bir adım attılar. Tebrik ediyorum...
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
March 25, 2019, 07:12:16 AM

Akademi fikri çok güzel.
Hayırlı uğurlu olsun ve Allah sabırlar versin. Emniyet güçleri yakında kapınızı çalarlar. Ne oluyor len burada diye.
Online kumar mı oynatıyorsunuz millete diye bunaltırlar. Polise izahat verip gönderirsiniz,

Bu sefer mali polis kapınızı çalar. Ortada bir trade (ticaret) varsa bir inceleyelim derler.
Yok biz sadece açık ofis hizmeti veriyoruz, eğitimler düzenliyoruz dersiniz o konuda kapanır.

Bu sefer özel kurslar dershaneler birliği şikayetçi olur akademi ismine takarlar eğitmenlerinizin meb onaylı olmaması yolundan ilerlemeye çalışırlar.
Bir zaman sonra bu konuda kapanır.

Bu sefer dernekler masasından yakanıza yapışırlar, Cloak adında uluslar arası bir derneğin Türkiye şubesisiniz  ama resmi olarak bir bildirimiz yok derler.
Bunada bir hal çaresi bulnur hatta kesin çözüm olur ; Cloak Coin sevenler derneği kurar burayı da derneğin Cloak sevenlere ücretsiz eğitim verdiği mekan olarak gösterirsiniz.
veya açık ofis hizmeti de verecekseniz burayı dernek lokali gibi bir kisve altında da yedirebilirsiniz.

Bu sefer emniyet siyasi şube yanii yeni adı ile terör biriminin merceği altında olursunuz sürekli, göreceğiniz muamele de  hür ve kabul edilmiş dernek muamelesi olur ki,
bu muamele bu derneğe gireni çıkanı izle fişle bu gün olmazsa yarın lazım olur şeklinde.

Kolaylıklar dilerim.

Ne güzel sıralamışsın hocam olacakları, memlekette bunlar oluyor, burası için de olacaktır. İlk günlerinden beri hatta kuruluşundan öncesinden beridir takibindeyim zaten. Gzel işler çıkarılıyor. Gerçekten tebrik etmek lazım. Ama maalesef ki ülkemizde destek yerine köstek bol, özellikle devlet tarafından önümüze çıkarılan prosedürler vs ile uğraşması var bu işin de içinde elbette. Allah şimdiden kolaylık versin Volkan Beylere de.
Üstesinden gelinmeyecek şeyler değil elbette, yasal olmayan hiçbir şey yok işin içinde tabi ki ama gel de bunu anlat, vaktinden ödün ver bu işlerle uğraş dur... Daha çok fırın ekmek yememiz gerekiyor milletçe bu seviyelere çıkabilmek için...
forumalacali
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
March 25, 2019, 07:48:40 AM

Gidip Volkan hocanın Agah kardeşimin kahvesini içip sohbet ve muhabbet ettiğimiz güzel bir mekan. Mekan biraz ufak ama şimdilik bence gayet uygun bir durum. Tamamen sponsorluk üzerine güçler birleştirilerek yapılmış, içerisi döşenmiş bir mekan. Ana fikir bizim çırpındığımız uğraştığımız (iyi insanların) bilmeyen insanları yönlendirme fikri ile ortaya çıkmış bir durum. Hadi biz imkb şerbetliyiz de bu ortamlara hiç girmemiş onca yiğidin parasının pul olduğu dönemde, fenoların peşinden koşup fanatik bir taraftar gibi token tutan ve üzülen arkadaşların bence (yakın olanların) oturup çay içmesi gereken bir yer veya (yerdi). İş işten geçmiş olsada en azından yeni bu işe başlayacak olanları teknik taktik ve psikolojik açıdan nelere maruz kalacağı veya neleri öğreneceği bir mekan. Türk kripto Ailesine hayırlı olmasını dilerim...
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
March 25, 2019, 12:39:56 PM

buradan bir harekete geçip yaygınlaştırılması kolaylaştırılabilir aslında. gayet güzel ve desteklediğim bir girişim olmuş.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
antisocial77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 4

View Profile WWW
March 25, 2019, 02:37:39 PM

twitterdan takip ettim ben de, gayet guzel mekan olmus.fikir sahibini, emegi gecenleri tebrik etmek lazim.boyle boyle yayilacak, yoksa biz buralarda kendi icimizde konusup duruyoruz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
March 25, 2019, 04:36:22 PM

yaygınlaşma adına güzel bir durum olmuş. umarım buralara da etkisi olur bu durumun. nitekim sayımız epey az.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
March 25, 2019, 07:37:33 PM

Gerçekten çok güzel bir hizmet başlatmışsınız destekçileriniz bol olur inşallah.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
March 26, 2019, 03:38:11 PM

Ortam ve mekana bayıldım umarım birgün yolum İstanbul'a düşerse uğramayı düşünüyorum. Fikirler paylaşıldıkça değerlenir, ülkemizdeki çoğunluğun kripto paralara olan kötü algısını biraz azaltsanız bile yeter.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
March 26, 2019, 07:47:20 PM

Kripto seveler için harika bir mekan olmuş gerçekten çok imrendim ama Adanada gel de aç şimdi bu kafeyi. Valla adamlar kapısında bekler  Grin Grin Grin  Sonra da kafeye gidip, 50 - 100 BTC var elimde sizce nasıl değerlendirmeliyim diyen biri çıkarsa ne olur. Sıkıntı büyüyebilir ama bu hepimizin aklına gelen en kötü şey ve Allah korusun böyle kötü olaylardan hepimizi.. Hayırlı olsun mekan onu söylemeyi unutmayayım.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
March 26, 2019, 08:04:44 PM

Aynı etkinliği diğer illerde de yapsak hiç fena olmaz sanırım. Ancak bu buluşmalarda nasıl bir hava olacak çok merak ediyorum.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
March 27, 2019, 06:09:00 PM

Uzun süreden beri twitterdan takip ettiğim bir projeydi . İçeriside gayet güzel bir şekilde tasarlanmış . Cloak coinin de desteği var gibi görünüyor ama olsun umarın devlet tarafından bir sorunla karşılaşılmaz

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: