Bitcoin Forum
October 15, 2024, 03:31:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 28.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bizimkisi bir AŞK hikayesi..  (Read 214 times)
rehberistan (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile WWW
March 24, 2019, 07:12:15 PM
Last edit: March 24, 2019, 10:16:52 PM by rehberistan

https://www.youtube.com/watch?v=NCKvjIJP0lE

Bizimkisi bir aşk hikayesi
Siyah beyaz film gibi biraz
Gözyaşı umut ve ihtiras
Bizimkisi alev gibi biraz
alev gibi..

Bizimkisi bir aşk hikayesi
Siyah beyaz film gibi biraz
Ateşle su dikenle gül gibi
Bizimkisi roman gibi biraz.

Bu güller senin için
Bu gönül ikimizin
Hiç üzülme ağlama.. Cry
Sen dik dur daima

Ne güzeldi değil mi yaşadıklarımız
Ne Cry Cry.…
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 24, 2019, 11:06:47 PM

eski şarkılar ne güzelmiş sözleri anlamlıymış şimdiki şarkılar saçma sapan sanattan uzak alakasız şeyler her şey eskilerde güzelmiş eskilerde kaliteliymiş duygulandım uzun zaman olmuştu bu şarkıyı dinlemeyeli duygulandırdınız hocam ...
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
March 25, 2019, 09:21:41 PM

eski şarkılar ne güzelmiş sözleri anlamlıymış şimdiki şarkılar saçma sapan sanattan uzak alakasız şeyler her şey eskilerde güzelmiş eskilerde kaliteliymiş duygulandım uzun zaman olmuştu bu şarkıyı dinlemeyeli duygulandırdınız hocam ...

Senin gibi adam bu trole nasıl düştü anlamıyorum???

Bu aralar biraz uzak kalmışsın siyasetten galiba Smiley Biraz araştırma yap sonra emin ol gelip küfürü basarsın  Smiley
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 25, 2019, 09:28:56 PM

Bu aralar biraz uzak kalmışsın siyasetten galiba Smiley Biraz araştırma yap sonra emin ol gelip küfürü basarsın  Smiley

sizin mesajı gördükten sonra açtığı başlıklara baktım tamamı provokatif ve saçma sapan şimdi ben de kendimden utandım hocam demek ki fazla uzak kalmamak gerekiyormuş forumdan ( :
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
March 25, 2019, 09:47:27 PM

Bu aralar biraz uzak kalmışsın siyasetten galiba Smiley Biraz araştırma yap sonra emin ol gelip küfürü basarsın  Smiley

sizin mesajı gördükten sonra açtığı başlıklara baktım tamamı provokatif ve saçma sapan şimdi ben de kendimden utandım hocam demek ki fazla uzak kalmamak gerekiyormuş forumdan ( :

sen birde google a sor bu şarkıyı Smiley

Edit : Aslında bu herifin derdi açtığı konuların hep yukarda kalmasını sağlamak.3 kuruşluk aklıyla işte oyunlar oynuyor. Yazmamak en iyisi ama oynadığı oyunu biliyoruz. Eninde sonunda oyunlarıda bozulacak kurdukları düzende...
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
March 26, 2019, 12:04:49 PM

Şimdi ki şarkıyı bilemem ama ileride Sezen abladan ; "Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler"  şarkısını dinleyecek tüm ülke.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 28, 2019, 10:24:59 PM

Şimdi ki şarkıyı bilemem ama ileride Sezen abladan ; "Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler"  şarkısını dinleyecek tüm ülke.

Bravo hocam bu şarkı başlığa verilecek cevapların özeti olmuş. Olan bize olacak.
Bu troller bir tek burada yoktu buraya da dayandılar sağolsun. Twitter in anasını bellediler zaten.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2296
Merit: 1137

LLP Programming & Electronics

View Profile
March 28, 2019, 10:39:08 PM
Last edit: March 28, 2019, 10:53:17 PM by ekiller

@rehberistan

Aşkını da al git.  

Görecen yakında aşk hikayesini sen.  Bak ben sana anlatayım bir tane hatta, dinle ... :

Adamın biri işsizdir , o gün yine iş aramaya gitmiş ama bulamadan eve döner, yorgun argın merdivenlerden çıkar,
Karısı açar kapıyı,
Kadın der ki; - Ne oldu hayatım iş bulabildin mi bu gün ?
Adam ; -yok hayır bulamadım. Karnımda çok aç hadi yemeği ısıtta yiyelim.
Kadın ;  - tamam  hayatım

ertesi gün  adam yine iş arayışından döner ve  yorgun argın merdivenlerden çıkar,  Karısı yine aşk ve sevgi sözcükleri ile onu kapıda karşılar

Kadın ;  - Hayatım bugün iş konusu ne oldu ?
Adam ;  - Yine iş bulamadım malesef. Açlıktan da öldüm  yemek varmı ?
Kadın; -  olsun hayatım . Aşkımız var bizim.  Yemeği hemen ısıtıyorum.

Bu durum böyle günlerce  sürer  ve  adam yine bir gün eve gelir , apartmana girer ve tam merdivenlerden çıkacak iken bir bakar ki
Karısı  merdiven korkuluklarından aşağıya kayıyor, sonra  yine yukarı tırmanıp yine aşağı kayıyor, yine yukarı çıkıp yine aşağı kayıyor.

Adam şaşırır, afallar ve   .... der ki ;

- Hayatım ne yapıyorsun delirdin mi ?

Kadın eli ile  bacak arasını  göstererek  

- Akşam yemeğini ısıtıyorum hayatım

Anladın mı rehberistan  kardeş. Yani aç ayı oynamaz. Senin o aşkında tencerede pişmez karın doyurmaz.
O aşk hikâyeleri tok karın ile çekilir.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: