Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:15:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: WPP ICO ve Bounty'sine Katılanlar ;)  (Read 16474 times)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 07, 2019, 08:34:09 PM

Uzun zamandır yoğunluk nedeniyle foruma ve bountylere bakamıyordum gördüklerime üzüldüm kesinlikle kaçırmayacağım bir bountydi

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 09, 2019, 11:23:44 AM

digifinex te bir ara pump yemiş, fiyatı uçmuş, şimdi de dump yemiş iyice düşmüş.  usdt olarak fiyatı açmalarının sebebi, stable coin gibi belli bir fiyatta takılmasını sağlayacaklarmış ama bence bu piyasada böyle bir şey mümkün değil zira holder bir kar gördüğü zaman tokeni dumplayıp başka tokendeki kar a gidiyor. sürekli buyback yaparsan ancak mümkün bu.
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
April 09, 2019, 06:20:25 PM

WPP Projesi gerçekten çok iş yapacak gibi duruyor. Daha çok borsalarda listelenirler umarım. Projede iyi , ekipte gayet iyi . Bu hızda giderlerse Binance bile listelemeyi kabul edebilir  Smiley

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 09, 2019, 07:21:59 PM

fiyatı aşırı derecede dibi boyladı keşke çıksamıydık dedirtiyor insana ...
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 09, 2019, 08:51:26 PM

fiyatı aşırı derecede dibi boyladı keşke çıksamıydık dedirtiyor insana ...

hocam bu wpp airdrop vs yapıyor mu? cüzdan da benim epey zamandır durdu ama gelen bir şey olmadı. sanki elinde tutanlara bir şey verilecek diye anladım var mı bilgin bu konuda?
casty3000
Full Member

Merit: 100

View Profile
April 09, 2019, 09:55:48 PM

Yapacakları airdrop hakkında bilgi sahibi olanlar var mı? Katılmayı düşünüyorum

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
April 10, 2019, 11:56:01 AM

wpp airdrop ve bountysi biteli epey oldu, tabi yeni bir airdrop yapmışlarsa haberim yok. twitter ve telegramında böyle bir bilgi yoktu sanırım.  birkaç sağlam borsaya girerse istenilen artışı belki sağlar. sadece dün %25 değer kaybetti.  şu anda fiyatı 0.007lerde geziyor sanırım. yani 1 cent bile değil henüz. daha gidecek yolu var.
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
April 10, 2019, 02:54:26 PM

İsviçre menşeili olması beni etkiledi doğrusu. Uzun vade tuz güldürür bence sabretmek lazım. Neticede bounty den gelen token taş atıp kolumuz yorulmadi.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 10, 2019, 04:33:14 PM

İsviçre menşeili olması beni etkiledi doğrusu. Uzun vade tuz güldürür bence sabretmek lazım. Neticede bounty den gelen token taş atıp kolumuz yorulmadi.
Sizi etkilediği gibi birçok yatırımcıyı etkiliyor aslında o yüzden birçok proje fake olarak isviçreden çıkış yapıyorlar. İyi bir şekilde mesai harcayıp araştırmak gerekiyor

janocuk
Jr. Member
*

View Profile
April 11, 2019, 01:14:42 PM

sanırım haftaya önemli borsalarda listelenecek bu coin, öyle bir ihtimalden söz ediliyordu telegramında ama emin değilim; bu projenin iyi tarafı borsa sözlerini tutacak olması. dandik borsalara girmiyor adamlar, güzel borsalarda listelenme hedefleri var ve sanırım bunu  başaracaklar ama tabi ki  piyasanın durumu da ana etken.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 11, 2019, 08:35:28 PM

aynen öyle janocuk dostum ben binance yada huobiye girmeden elimden çıkarmayı düşünmüyorum
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
April 11, 2019, 09:50:29 PM

sanırım haftaya önemli borsalarda listelenecek bu coin, öyle bir ihtimalden söz ediliyordu telegramında ama emin değilim; bu projenin iyi tarafı borsa sözlerini tutacak olması. dandik borsalara girmiyor adamlar, güzel borsalarda listelenme hedefleri var ve sanırım bunu  başaracaklar ama tabi ki  piyasanın durumu da ana etken.

nasipten öteye köy yok arkadaşlar. o yüzden attık oltamızı bekliyoruz. ya ton balığı çıkacak yağlı eti güzel. ya da olta kopacak. bekleyelim bakalım neler olacak.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 11, 2019, 10:12:44 PM

Bu haftaki bounty parasını komple digifinexe aktardım. Wpp almak için. Toplamda yakan olmasın 9-10 bin arası bir miktar aldım. Beklemeye geçtim. Bakalım neler olacak.
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
April 12, 2019, 06:02:57 AM

Bu haftaki bounty parasını komple digifinexe aktardım. Wpp almak için. Toplamda yakan olmasın 9-10 bin arası bir miktar aldım. Beklemeye geçtim. Bakalım neler olacak.

Hayırlısı olsun üstad umarım üzmez hiç birimizi. Bugün ekipten gelen bilgilendirmeye göre, bir basın bilgilendirme toplantısı gibi bir şey düzenleyeceklermiş. Kapsamını falan bilmiyorum net olarak ama fiyatta bir beklenti yaratabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Huobi'de listeleme için onayı da aldı sanırım. Websitelerine eklediler. Telegram grubu çok heyecanlı...

Bu arada katılmak isteyenler için telegram: https://t.me/WPPEnergy
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
April 12, 2019, 06:21:40 AM

Bu ekip gerçekten İsviçreli ise, çünkü İsviçreli diye yatırım yapan kişiler çoktur. Projeye sahip cikarlarsa başka ekipler gibi tokat atıp görme niyeti yoksa. İlk defa bir enerji  projesi tutar bence. Yanılmıyorsam daha önce turan bir enerji projesi hatırlamıyorum.
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
April 12, 2019, 06:32:20 AM

Bu ekip gerçekten İsviçreli ise, çünkü İsviçreli diye yatırım yapan kişiler çoktur. Projeye sahip cikarlarsa başka ekipler gibi tokat atıp görme niyeti yoksa. İlk defa bir enerji  projesi tutar bence. Yanılmıyorsam daha önce turan bir enerji projesi hatırlamıyorum.

Anlıyorum İsviçre'li olma durumu merakınızı. Bunu da şöyle anlatayım. WPP (World Power Product) isimli, bu firma 1972 yılından beri İsviçre'de kurulmuş.

wppenergy.io'nun "about us" kısmında yapılan bir açıklamadan bahsedeyim;
Headquartered in Geneva Switzerland, WPP Energy GmbH are world leaders in the renewable energy industry since 2009, led by President Mr. Rafael Ben with over 30 years’ experience in the sector and guest speaker and lecturer at international Green Energy Summits.

Merkezi İsviçre'nin Cenevre şehrinde olan WPP Enerji şirketi bu sektörde 2009' yılından bu yana çalışan bir firma. Ayrıca bu konuda 30 yıldan fazla tecrübesi olan başkan Rafael Ben tarafından yönetilmektedir.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 12, 2019, 11:31:02 AM

Hayırlısı olsun üstad umarım üzmez hiç birimizi. Bugün ekipten gelen bilgilendirmeye göre, bir basın bilgilendirme toplantısı gibi bir şey düzenleyeceklermiş. Kapsamını falan bilmiyorum net olarak ama fiyatta bir beklenti yaratabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Huobi'de listeleme için onayı da aldı sanırım. Websitelerine eklediler. Telegram grubu çok heyecanlı...

eğer huobi listelenme onayı aldıysa bu yakında fiyatının uçacağı anlamına geliyor hocam bu haberi duymam çok güzel oldu  Smiley
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
April 12, 2019, 12:09:15 PM

huobi listelenmesi doğruysa, fiyata ciddi etkisi olur.  bence bu adamlar tokeninin arkasında duracaklar gibi. bazı icolar, piyasa kötü bekliyoruz muhabbetine ikinci üçüncü çeyrekten sonra belki borsa listelenmesi yapacağız diyecek kadar yüzsüzleştiler. milyon dolar toplarken iyi ama listelemeye gelince listeleme, iyi ki wpp böyle bir şey yapmadı sözünü tuttu.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
April 12, 2019, 03:14:03 PM

eğer huobi listelenme onayı aldıysa bu yakında fiyatının uçacağı anlamına geliyor hocam bu haberi duymam çok güzel oldu  Smiley

İnşallah doğrudur. Huobi ye girse arkasından binance sonra okex derken ne kadar hacimli borsa varsa girsin. 1 doları görse yeter Allah bereket versin.

hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
April 12, 2019, 06:22:36 PM

bugün yine 0.001 dolar seviyesine gelmiş. eğer bu huobi hatta binance gibi söylentileri doğru çıkarsa bu token epey yol alır. birde üstüne üstlük swap  yapar kendi zincirine geçerse o zaman cümbüş büyük olur.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: