Bitcoin Forum
May 21, 2024, 11:31:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: WPP ICO ve Bounty'sine Katılanlar ;)  (Read 16474 times)
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 18, 2019, 01:14:29 PM

trade io ya girmesi pek etki etmedi, zaten asıl etki binance veya huobi listelemesi olacaktır. binance şu an yeni token listelemekten ziyade kendi işleriyle meşgul. sanırım binance kendi platformunu çıkartttıktan sonra altcoinlerini vs de çıkartabilir. wpp için biraz daha bekleme taraftarıyım, huobi listelemesinde iyi fiyatları görebilir.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
April 18, 2019, 01:15:48 PM

Ben de binance'e gireceğini sanmıyorum..Coinbene de pek etki etmez gibi, ama huobi olursa harika olur, CMC listelemesi de olumlu etkileyebilir.

1881 - 193∞
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
April 18, 2019, 02:53:38 PM

bazı coinler cmc listelemesi sonucu uçarken, bazıları zerre kıpırdamıyor. bu olayları da anlayamıyor ki insan.  bir borsada daha listelenmesi her açıdan iyi olur. coinbene de  idarelik hacmi olan bir borsa zaten. hacimsiz borsalarda tokenler illaki dump yiyor. birkaç kez dump yiyen token de bir türlü kendisine gelemiyor haliyle.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 19, 2019, 05:03:15 PM

trade io ya girmesi hiç yaramadı yüzde 30 değer kaybetti girmesi ile birlikte neden böyle saçma sapan dump yiyor anlamış değilim aslında borsaya girmesi gayette olumlu bir şey millet daha çok alacağına ellerindekini çıkarıyorlar çok saçma geliyor bu durum bana
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
April 19, 2019, 05:31:53 PM

daha çaplı borsalara girmesi lazım ama şuan için en azından ekibin bir çabası var. huobiye girse ve akabinde cmc de listelense, ve üstüne birde boğa sezonu gelirse işte o zaman daha iyi yerlere gelir.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 20, 2019, 07:37:02 AM

Bu tokenden umitliyim. Adamlar adım adım da olsa borsalarda listelenip cmc ye girmeye çabalıyor. Olurda bu sıralar bir boğa piyasası patlarsa , wpp daha iyi değerlere gelebilir.

trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 20, 2019, 02:10:50 PM

trade.io listelenmesine daha var sanıyordum. Yazık oldu hiç değilse elimdekilerin yarısını 0.012 USD den çıkardım. Nasıl olsa zararda değilim çok şükür ama adet arttırsaydım da fena olmazdı. Kısmet...
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
April 20, 2019, 02:15:22 PM

ben elimdekileri sattım. zaten çok fazla bir token tutmuyordum, satma sebebim bu coin için şu an marketcap in fazla olduğunu düşünmem. satmayıp beklettiğim coinlerden hep zarar ettim. şu an bu token yükselse de üzülmem yani, ama düşerse pişmanlık yaşarım. bir token düşme eğrisine girince birkaç haftada onda bir fiyatına düşebiliyor,  ancak umarım yükselir de arkadaşlar kazanır.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 27, 2019, 08:31:02 PM

evet arkadaşlar nihayet beklenen oldu dün wpp coinmarketcap de listelendi fiyatı yüzde kırk birden fırladı umarım yükseliş devam eder ekip on numara çalışıyor boğada uçacak gibi görünüyor bu token çünkü bu güne kadar ne dediyseler gerçekleştirdiler adamlar
kartepe
Full Member

View Profile
April 28, 2019, 08:35:25 AM

evet arkadaşlar nihayet beklenen oldu dün wpp coinmarketcap de listelendi fiyatı yüzde kırk birden fırladı umarım yükseliş devam eder ekip on numara çalışıyor boğada uçacak gibi görünüyor bu token çünkü bu güne kadar ne dediyseler gerçekleştirdiler adamlar

Ripple hocam. Bir ara qkc yi iyi takip ediyordunuz şimdi de wpp. Bende yatırım yapacağım bu wpp ye. Cat bile cmc ye girecek dendi ve 3 ay da zar zor girdi. Wpp çok hızlı iş yapıyor. Ekip çok çalışkan. Bunlar bu hızla daha hacimli borsaya bile girebilir.

ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 28, 2019, 11:04:57 AM

Ripple hocam. Bir ara qkc yi iyi takip ediyordunuz şimdi de wpp. Bende yatırım yapacağım bu wpp ye. Cat bile cmc ye girecek dendi ve 3 ay da zar zor girdi. Wpp çok hızlı iş yapıyor. Ekip çok çalışkan. Bunlar bu hızla daha hacimli borsaya bile girebilir.

hocam wpp bana bountyden gelmişti 9 bin adet kendi yatırımlarımla birlikte toplam 100 bin adete kadar çıktım şu ana kadar telegram gruplarında adamlar ne vaad ettilerse en geç bir hafta içinde gerçekleştirdiler benim beklentilerim çok yüksek uzun vadede tutmayı planlıyorum siz de araştırabilirsiniz tavsiye ederim şu sıralar zaten fiyatı oldukça uygun alım için ama yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle. kendi araştırma ve analizinizi yapmanız en sağlıklısı olur daima bol kazançlar dilerim
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 28, 2019, 02:47:17 PM

hocam wpp bana bountyden gelmişti 9 bin adet kendi yatırımlarımla birlikte toplam 100 bin adete kadar çıktım şu ana kadar telegram gruplarında adamlar ne vaad ettilerse en geç bir hafta içinde gerçekleştirdiler benim beklentilerim çok yüksek uzun vadede tutmayı planlıyorum siz de araştırabilirsiniz tavsiye ederim şu sıralar zaten fiyatı oldukça uygun alım için ama yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle. kendi araştırma ve analizinizi yapmanız en sağlıklısı olur daima bol kazançlar dilerim

Bu tür bountyleri o yüzden seviyorum. Emekçi iken bir bakmışsın yatırımcısı olmuşsun.  Smiley

Daha kampanya yürütülürken karar vermiştim zaten. Belirli fiyat hedeflerim var o fiyatları görmeden elimden çıkarmayı düşünmüyorum. Hatta sanırım yakın zamanda yine alım yapacağım.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 28, 2019, 05:02:54 PM

benim şu anki hedefim 10 cent gibi zaten 2 centi gördü on gün önce 10 centi gördüğünde büyük bir kısmını elimden çıkarıp bir miktar da ne olur ne olmaz diye unutmalık kenarda bırakacağım belki 1 doları bile görebilir bir iki yıl içerisinde
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 28, 2019, 05:54:40 PM

benim şu anki hedefim 10 cent gibi zaten 2 centi gördü on gün önce 10 centi gördüğünde büyük bir kısmını elimden çıkarıp bir miktar da ne olur ne olmaz diye unutmalık kenarda bırakacağım belki 1 doları bile görebilir bir iki yıl içerisinde

2017 yılı Aralık ayında ki gibi bir boğa gelirse 1 doları çok rahat geçer gibi me geliyor. Tabi bu boğa da gelecek mi belli değil. İnsanların sabrı çok kalmadı gibi. Bende fırsat buldukça wpp alanlardanim.
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
April 28, 2019, 08:16:19 PM

arkadaşlar bu projede supply epey fazla. supply fazla olduğu için şu anki fiyatını bile ben yüksek buluyorum açıkcası. ufak bir hype yaptıktan sonra epey aşağıya çekileceğini düşünüyorum. bende 6500 adet vardı bountyden, onları sattım, daha az supplyli bir projeye yatırım yaptım. açıkcası yüksek supply beni korkutan bir şey.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 28, 2019, 08:25:37 PM

o konuda haklı olabilirsiniz hocam fakat marketcapten de göreceğiniz üzere total supply çok fazla olup fiyatı 10 cent üzerinde olan baya bir token ve coin mevcut boğa olmadan 1 dolarları görmesi imkansız fakat 10 cent bana oldukça olası bir fiyat olarak görünüyor
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
April 28, 2019, 08:55:32 PM

total supply u milyarlı olup fiyatının  10 centlere çıkması için ciddi bir trade hacmi yakalaması lazım, şu piyasada binance girenler bile bunu yakalamıyor. artık piyasada holderdan ziyade, karını alıp uzaklaşan traderlar çoğaldı. hype bitince bu yüzden tokenler fiyat olarak çakılıyor. bence bu wpp iyi borsa listelemesi görürse burdan x2 yapıp sonra beşte birlerine kadar düşebilir.
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
April 28, 2019, 11:41:54 PM

Wpp Projesi Gerçekten başarılı duruyor.Huobi ve Binance borsası listelerse çok iyi yerlere gelir gibi bu proje.Umarım bountysine katılanların yüzü bu proje sayesinde güler. Smiley

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
kartepe
Full Member

View Profile
April 29, 2019, 06:19:31 AM

Sağlam bir boğa sezonu gelmeden 1 dolarları görmesi çok zor ama şu da bir başka gerçek. Çok konuşulan proje genelde iş yapmıyor. Ama bu adamların artı yönü var o da dediklerini sırayla yapıyor. Adamlar cmc ye gireceğiz dedi ve girdi.
Alıp alıp kenara atmakta fayda var.

janocuk
Jr. Member
*

View Profile
April 29, 2019, 08:59:52 AM

ben özellikle hold yapılacak coinlerde, supply ve circulating supply a dikkat edilmesi taraftarıyım. takip ettiğim yüksek supply projeler zamanla çöp fiyatına doğru giderken, düşük supplyli projelerin iyi kötü tutuntuğunu gözlemledim. o yüzden hold edeceksem, supply en önemsediğim kriterlerden biri. bu yüzden bu projeden satıp çıktım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: