Bitcoin Forum
June 23, 2024, 09:50:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: VERTEX'İN YAPTIĞI ŞEREFSİZLİKLER. PARANIZA ÇÖKÜYOR UZAK DURUN.  (Read 13749 times)
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 31, 2019, 08:14:13 AM

Arapların yaptığı işlere oldum olası uzak durmuşumdur. Bu da yine klasik arap işi. Bütün icolarda sıkıntı olan bir dönemde araplardan bir şey beklemek zaten yanlış. Umarım mağdur arkadaşların hakları ödenir.
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
March 31, 2019, 07:14:37 PM

Her yerden bir aldatmaca.Artık yöntem kalmadı galiba güven sağlamak için böyle şeyler çıkardılar.Kyc toplamak baya değerli anlaşılan yaptığım kyclere üzülüyorum şu an.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
April 01, 2019, 08:10:15 AM

En son insanların ödüllerini 5'te 1 oranında dağıttığı ve geri kalanına çöktüğü yönünde bilgiler vardı. Bu tarz oluşumlara prim verilmemeli.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 01, 2019, 08:21:23 AM

En son insanların ödüllerini 5'te 1 oranında dağıttığı ve geri kalanına çöktüğü yönünde bilgiler vardı. Bu tarz oluşumlara prim verilmemeli.
Kyc yapanlara dağıtcaz deyipte 5te 1mi dağıtmışlar? Resmen kandırmışlar madem tamamını dağıtmayacaksın neden kyc istiyorsun ki?
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 01, 2019, 11:59:37 AM

Spreadsheetteki yüzlerce kişinini hakkını ödemeyip karşı çıkan 50 kişiyede hakettiklerinin altında ödeme yapan ahlak yoksunu proje. Umarım yok olup giderler.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 972
Merit: 292

View Profile
April 01, 2019, 07:18:37 PM

Spreadsheetteki yüzlerce kişinini hakkını ödemeyip karşı çıkan 50 kişiyede hakettiklerinin altında ödeme yapan ahlak yoksunu proje. Umarım yok olup giderler.

Toplam arzı çok az. Yeni ortaklık açıklamaları da olmuş. Bountysine katılanların emeklerinşi çalan bu hırsızlar ilerde yatırımcılara da zarar verebilirler.
Tam tersi çok değerlenebilir de. Bu piyasada suyu çıkan projeler para ediyor bazen.

.
iccel
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
April 01, 2019, 08:45:57 PM

Vertex'in iyi bir proje olacağı şeklindeki fikrim bounty ödüllerine katılanların ödüllerini geciktirmesi, düşük vermek için giriştiği at pazarlıklarından sonra değişti. Şimdi sadece izlemekle yetiniyorum.

Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257
Merit: 1

View Profile WWW
April 02, 2019, 06:48:09 AM

Toplam token miktarını 300 milyondan 90 milyona düşürdüler 3 kat azaldı 3 kat az dağıtsalar belki mantıklı olabilir ama 5 kat az dağıttılar.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
April 03, 2019, 04:02:54 PM

Vertex zamanında o kadar popüler bir proje olmuştu ki bounty kampanyası yapmayı bile planlamamıştı fakat kullanıcılardan gelen yoğun talep nedeni ile bounty kampanyası düzenlemişti. Bounty kampanyası 4 haftalık kısa bir kampanya olacaktı ve kampanyaya katıldıktan sonra kampanya sona erene kadar katılımcılar kampanyadan çıkış yapamayacaktı. Bende kampanyaya katılmıştım ve 2 haftalık süreç boyunca da Vertex imzasını taşıyarak çok kaliteli konular açmış, mesajlar atmıştım. Fakat ikinci haftanın sonunda bir başka kampanya ile karşılaştığım için Vertex kampanyasını yarım bırakmış ve imzamı kaldırmıştım. Her ne kadar o dönemler oldukça popüler olsa da ve zaman zaman kendi kendime kızıyor olsam da şimdi ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlıyorum. Bu arada ekip hakkında da araştırma yaptım ve arap olduklarını öğrendim. Kimse ırkçılık yaptığımı düşünmesin ama araplara ne güven olur ne de onlarla iş yapılır.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
April 04, 2019, 05:08:35 AM

Yapılacak en mantıklı hamle olabildiğince bu yaptıklarını yaymak ve insanların bu platformdan uzak durmalarını sağlamak bence.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
April 04, 2019, 07:10:36 AM

Bir proje nasıl rezil edilir, üç kuruş için yerin dibine nasıl girilir, bunları öğrenmek istiyorsanız vertexe bakın derim. Ellerinde ciddi anlamda güzel bir fikir vardı ama pek kullanamadılar. Bountyciler seni vezirde eder rezilde eder, bunun farkına henüz varamadılar, üç kuruşu hangi katakulliyle vermemenin hesabını yaparsan bu piyasada ömrün fazla uzun olmaz.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
BlackRed21
Member
**

Activity: 228

View Profile WWW
April 04, 2019, 08:43:19 AM

Böyle hayvanlar yüzünden sinir katsayım artıyor, insanı bountylerden uzaklaştırıyor. Artık öyle profesyonel 3 kağıtçı olmuşlarki gerçek ve sahte projeleri veya dolandırıcıları ayırmak çok güçleşti. Ben katılmamıştım bounty sine ama buna benzer tokenimi göndermeyen çok sayıda projeyle karşılaştım. Onca emek ver uğraş dur, sonra hakkını gasp etsinler. Ben böyle yapanlara hakkımı helal etmiyorum.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 04, 2019, 08:54:34 AM

Bir proje nasıl rezil edilir, üç kuruş için yerin dibine nasıl girilir, bunları öğrenmek istiyorsanız vertexe bakın derim. Ellerinde ciddi anlamda güzel bir fikir vardı ama pek kullanamadılar. Bountyciler seni vezirde eder rezilde eder, bunun farkına henüz varamadılar, üç kuruşu hangi katakulliyle vermemenin hesabını yaparsan bu piyasada ömrün fazla uzun olmaz.

Bu kadar güzel bir fikre sahip olunan projelere dikkat edin muhakkak bişey çıkarıyorlar.  Son dakika KYC isterler, yok form doldurun derler, Mobil app ya da desktop wallet kurmazsan göndermem derler.. Derler de derler..

Şimdi bunlar, biz bountycileri ciddiye almadı (Yabancılar için doğru olabilir) ama Türkleri hesaba katmadılar. Vertex için ciddi bir çalışma yapıldı tüm arkadaşların eline sağlık, ama yeterli mi onu bilemiyorum.. Böyle şirketlerin bu tür ahlaksız söylemlerden ve davranışlardan vazgeçmesi, bunlara bir dur denmesi şart. O yüzden ciddi yaptırımları olan gruplar oluşursa ve karşılarında bir duruş sergilenirse bence çok rahat geri adım atarlar. Biz kimseyi gasp etmiyoruz ki, hakkımız olan neyse ve ne söz verildiyse onu istiyoruz hepsi bu..
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
April 04, 2019, 02:11:03 PM

fiyatları güzelce yere çakıldı vertexin. bu kadar sempatik başlayıp bu kadar itici olmayı başaran başka bir kampanya yoktur herhalde.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
April 04, 2019, 03:34:26 PM

Vertex bizi uğraştırdı her şekilde hala tam hakkımızı alamadık sanki pazarlık masasına oturmuş gibi sürekli pazarlık yapa yapa indirdiler. İco dolandırıcılığının önüne geçecek olan Vertex tam bir bounty dolandırıcısı.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
April 04, 2019, 03:45:52 PM

Vertex bizi uğraştırdı her şekilde hala tam hakkımızı alamadık sanki pazarlık masasına oturmuş gibi sürekli pazarlık yapa yapa indirdiler. İco dolandırıcılığının önüne geçecek olan Vertex tam bir bounty dolandırıcısı.

Hocam hala tam hakkımızı alamadık demişsin ben ve benim gibi kyc yapan arkadaşlara göndermediler bile. Kyc neden yaptık gönderecekler diye madem göndermeyecekti bunlar niye o zaman kyc yaptık. Gördüğüm her yerde kötüleyeceğim bu projeyi.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
April 04, 2019, 07:50:08 PM

biz şu kimlik paylaşımından bir gün çok sağlam zararla çıkacağız ya, bakalım ne zaman, hayır gruplaşalım vermeyelim deseeeem, bir ton çıkıntı çıkar, bizim de emekler çöpe gider.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
mcnncnr (OP)
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
April 05, 2019, 02:29:21 AM

Bunlar inanılmaz amatör bir grup. Token yaktıklarını kaçta kaçını yaktıklarını baştan söyleyip oranlayıp gönderseler böyle bir başlığa gerek bile kalmayacaktı. Tabi onu yapmama sebepleri takip etmeyenlere çökmek ya neyse. Çakal ama iş bilmez bir ekip.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
April 05, 2019, 02:38:24 AM

Kendilerinin öyle bir ayağına sıktılar ki. Benim de hakkıma girdiler. Arap bunlar müslüman hiçbirine hakkımı helal etmiyorum.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
April 05, 2019, 08:30:40 AM
Last edit: April 05, 2019, 09:25:03 AM by flipme

Evet son bombaları da geldi, promo tokenlarını swape açmışlar bugün tekrar ama 1:2 oranda, yani 2 VTEXP 1 VTEX. Zaten ödülleri büyük ordan düşürdüler, bir de daha önce swap yapmayanlara yada tokenı geç gelenlere yarı yarıya tekrar geçirmişler. Bu adamlardan bi cacık olmaz, hiç bir şekilde yaklaşmayın.

Edit: 1:1 oranda gecikmeye özel bir link vereceklermiş onu bekliyoruz bakalım.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL