Bitcoin Forum
May 27, 2024, 01:25:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Ichiba Coin için Masaüstü Wallet Kuruyoruz !! (Windows)  (Read 1349 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 02, 2019, 01:51:48 PM

oradaki adresler bize ait değişse bile hangisi olsa ona gelir ödüller.Proje güzel masternode kurmak isteyenler için ideal.İyi bir borsaya çıktığında güçlü alıcıları olacaktır.Bakalım ileride hangi seviyelere gelir Ichiba.Piyasa düzelmeye başladı gelecek var gibi gözüküyor.
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
April 02, 2019, 05:01:10 PM

O kadar saçma bir wallet yapmışlarki blok güncellemesi sonrasında bile sürekli adres değişiyor ödeme al butonuna tıkladıkça hangi birini vericez hala anlamadım o adreslerin hepsi bizemi ait oluyor ödeme al dedikçe.?

Adres değişmiyorda bir sürü yeni adresin oluyor diyebiliriz,yeni açılanları silebilirsiniz,yeniler alta doğru sıralanıyor.

samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
April 02, 2019, 05:17:39 PM

ödülleri yüksek dağıtmaları fiyatına olumsuz etki etmez umarım. iyi bir borsaya girerlerse güzel paralar kazandırabilir.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
barslanhan (OP)
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 02, 2019, 05:51:10 PM

O kadar saçma bir wallet yapmışlarki blok güncellemesi sonrasında bile sürekli adres değişiyor ödeme al butonuna tıkladıkça hangi birini vericez hala anlamadım o adreslerin hepsi bizemi ait oluyor ödeme al dedikçe.?

Her seferinde Ödeme al tuşuna basıp yeni adres almaya gerek yok. Bir kere belirleseniz ve onu kaydetseniz yeterli. Aslında belirlenen tüm adresler size ait ama her işlem için farklı bir adres veriyor nedenini anlamıyoruz.. Cüzdanın oluşturduğu tüm adresler size ait.. Sakın meraklanmayın...
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
April 02, 2019, 06:27:48 PM

Eğer iyi veya ortalama bir borsaya girebilirlerse bence çok iş yaparlar projelerinden bağımsız söylüyorum bunu. Sayesinde ilk masaüstü cüzdanımı da kurdum. Satışları devam ediyor mu bilen var mı?

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
April 02, 2019, 07:17:53 PM

barslanhan hocam gerçekten adım adım ve açıklayıcı bir şekilde anlatmışsın eline emeğine sağlık. Ben cüzdanı adım adım sorunsuz bir şekilde kurdum teşekürler

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
April 02, 2019, 07:32:51 PM

Masaüstü cüzdanlar her zaman ön yargı yaratıyor bende; keşke mobil ve web versiyonu da olsaydı. Yine de paylaşım için teşekkürler.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
April 02, 2019, 07:39:21 PM

Şu an gelen miktarlar güzel.İleride değerlenirse daha iyi seviyelere gelir fiyat acısından.Cüzdan kurduk ama daha masternode tam aktif değil galiba.Oda faaliyete geçerse artısı eksisini tartışırız.

Oracolcoin XOR         
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
April 02, 2019, 08:01:25 PM

Güzel bir çalışma ve hiç bulandırmadan anlatmışsınız sayın hocam emeğiniz için teşekkür ederim. İchiba walleti pek anlamamış olsamda kurulum anlatımı güzel. Umarım bir kaza bela olmadan tokenler bu cüzdanlara gelir ve yine bir kaza bela olmadan borsaya gönderebiliriz.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
April 02, 2019, 08:11:49 PM

Henüz kurmadım ben de sanal bilgisayar ile kuran var mı, nasıl yaptınız sanal bilgisayarı? Bir de cüzdanı kurmak için ne zamana kadar süre var?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 02, 2019, 10:05:48 PM

Henüz kurmadım ben de sanal bilgisayar ile kuran var mı, nasıl yaptınız sanal bilgisayarı? Bir de cüzdanı kurmak için ne zamana kadar süre var?

Hocam Bountyhive telegram sayfasından Fatih beye sorun ama geçen gün söylediğine göre sanki Bugün son diye biliyorum. Bence bir sorun ve netleştirin ona göre kurulum yapın derim. Çok da vakit kaybetmenin bir anlamı yok bence. Kolay gelsin.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
April 03, 2019, 09:26:12 AM

Ichiba Coin MasterNode tabanlı güçlü bir proje.Ancak şuana kadar pek bir yatırım toplayamadılar ve Bounty yüksek ödül dağıttıkları için sağlam bir Borsaya giremezse Dump olur.
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
April 03, 2019, 02:32:29 PM

Node sayısının azlığındanmıdır bilmiyorum ama 24 saat arayla yapılan senkronizasyon süresi bile çok uzun. Airwire dan neredeyse 10 kat yavaş. Birde ilk kez senkron olacaksanız arka planda en az 2 saat açık kalmalı.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 03, 2019, 04:22:27 PM

Eline sağlık güzel bir konu olmuş, bence başarılı bir anlatım yapmışsın hocam
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
April 03, 2019, 06:57:37 PM

İchibanın kendi cüzdanını oluşturması güzel ancak tedirgin olduğum cüzdanı çözemediğim noktalarda yok değil. Örneğin blok taraması gerekiyor sürekli ayrıca diğer arkadaşlarında belirttiği gibi sürekli adres değişiyor bizim tokenler kayıplara karışmasında.

cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
April 03, 2019, 07:04:55 PM

Gayet anlaşılır güzel bir rehber olmuş. Fiyat pek iç açıcı değil fakat masternode ve iyi bir satış ile umarım daha iyi yere gelir.

Elinize sağlık.

1881 - 193∞
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
April 03, 2019, 07:15:14 PM

İco fiyatlarına gelirse zaten birşey söylemiyorum çok uçuk bir ödül olur.Ama pek yatırım alamadı gibi.15 btc bir yatırım almış.Yani ne olur bilinmez ama ancak bir boğa falan gelirse yatırım alırsa belki fiyat yükselebilir.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
April 03, 2019, 07:56:59 PM

Başka arkadaşlarda yazmışlar gerçi ama birkez daha hatırlatayım istedim. Ürettiğiniz bütün adresler size ait oluyor kullansanızda kullanmasanızda Cüzdanınızdan silseniz bile size atanmış olduğundan o adrese gönderilen transferler cüzdanınıza gelecektir.. Bu güne kadar kullandığım kendi cüzdanına sahip bütün masternode coinler bu wallet mantığıyla çalışıyor.
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 03, 2019, 11:28:31 PM

Başka arkadaşlarda yazmışlar gerçi ama birkez daha hatırlatayım istedim. Ürettiğiniz bütün adresler size ait oluyor kullansanızda kullanmasanızda Cüzdanınızdan silseniz bile size atanmış olduğundan o adrese gönderilen transferler cüzdanınıza gelecektir.. Bu güne kadar kullandığım kendi cüzdanına sahip bütün masternode coinler bu wallet mantığıyla çalışıyor.

Aynen hocam bende tam açıklama yapacaktım ama siz yapmışsınız. Tedirgin olacak birşey yok. O adreslerin hepsi size ait. Sadece çok adres üretirseniz kafa karışıklığı oluşur. Onun dışında telaş edecek hiç bir şey yok..
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 03, 2019, 11:29:55 PM

Gayet anlaşılır güzel bir rehber olmuş. Fiyat pek iç açıcı değil fakat masternode ve iyi bir satış ile umarım daha iyi yere gelir.

Elinize sağlık.

Teşekkür ederim hocam....
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: