Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:42:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Ichiba Coin için Masaüstü Wallet Kuruyoruz !! (Windows)  (Read 1349 times)
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
April 04, 2019, 12:32:15 AM

Çok güzel bir anlatım olmuş hocam teşekkür ederim. İchiba kripto paralar içerisinde güvendiklerim arasında yer alıyor.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 04, 2019, 09:29:43 AM

İchibanın kendi cüzdanını oluşturması güzel ancak tedirgin olduğum cüzdanı çözemediğim noktalarda yok değil. Örneğin blok taraması gerekiyor sürekli ayrıca diğer arkadaşlarında belirttiği gibi sürekli adres değişiyor bizim tokenler kayıplara karışmasında.

Hocam aynı tedirginliği dün bende yaşadım. Cüzdanı kontrol etmek istediğimde masaüstü kısayolunun etkisiz hale geldiğini gördüm. Tıkladığımda ise geçerli konumdan silindiği uyarısını verdi. Dosyalarını kontrol ettim sorun yoktu. Virüs programı tarafından da silinen birşey yoktu. Mecburen yeniden cüzdan kurulumu yaptım yedekleri de yükleyince tekrar çalışmaya başladı. Ama içime de bir kuşku düştü.
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
April 04, 2019, 10:35:32 PM

crypto bridge'da işlem görüyor ichiba, ben de oradan aldığım deposit adresini kullandım. toplamda 70 dolar var ya da yok tahta üzerinde Smiley ne olacak merak konusu.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
April 05, 2019, 03:53:20 AM

Bir an önce gelse cüzdana da rahatlasak ve cüzdan tedirginliği ortadan kalksa. Ama çok iyi dağıtmış bunun dump'ı çok pis olur bence.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
April 05, 2019, 06:51:10 AM

Kimse bundan çok fazla bir şey beklemesin arkadaşlar, dağıtılan miktarlara göre belirledikleri fiyatlar hayalden öte geçmez. Tabi hayal kurmak herkesin hakkı onu da kimse engelleyemez.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
April 05, 2019, 07:00:36 AM

Kimse bundan çok fazla bir şey beklemesin arkadaşlar, dağıtılan miktarlara göre belirledikleri fiyatlar hayalden öte geçmez. Tabi hayal kurmak herkesin hakkı onu da kimse engelleyemez.

O kadar çok ödül dağıtıldı ki projenin başarılı olması halinde dahi para edeceğini sanmıyorum. Ekip de yok ortalıkla napıyorlar bir fikrim yok, cüzdanda dursun kafasındayız.

1881 - 193∞
barslanhan (OP)
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 05, 2019, 11:35:34 AM

O kadar çok ödül dağıtıldı ki projenin başarılı olması halinde dahi para edeceğini sanmıyorum. Ekip de yok ortalıkla napıyorlar bir fikrim yok, cüzdanda dursun kafasındayız.

Son dönemlerdeki bountylerin yöneticilerinden hangisi ortada ki??  Projeyi at ortaya, sonra .io uzantılı bi adres al şablonlar illa ki bulunur, içinde bolca "decentrlayzz" kelimesi geçen" most security"li cümlelerle süslü bir whitepaper (Cem Yılmaz'ın Anadolu Rock tarifi gibi oldu) Bir tutam Partner, bir kaç tane de lezzet versin diye Advisor, üzerine bir tane de Onepaper dökelim ve iyice yayalım son olarak da havalı bir Linkedin profili ile süsledik mi, pastamız hazır.. Afiyet olsun..
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
April 05, 2019, 06:38:24 PM

Taahhüt ettikleriyle yaptıklarının tutma olasılığı baya düşük. Bana gönderdikleri tokenların değeri neredeyse 1 btc gibi gözüküyor. Ucuz PR çalışması gibi sanki hiç gerçekçi gelmiyor.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
April 05, 2019, 07:41:26 PM

Yaklaşık 5600 ethereum değerinde ödül dağıttılar. İşin saçma tarafı bu.

Cryptobridge diye bir borsaya girmişler. Millet 7-8 tane trade ediyor işlem başına. Bize gelecek token sayısı on binlerle ifade edilecek cinsten. Bu nasıl bir orantısızlık arkadaş. Dağıt 500 ethereum, ona göre projene etki etmesin. Bunlar da swap, token burn falan gibi işlere girer yakında. Yeni moda bu nasılsa. Masternode falan diye acaba tutar mı dedik ama bunlardan bir şey olmayacağı başından belliydi. Dursun cüzdanda bakalım.
pelimies
Member
**

Activity: 608
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
April 05, 2019, 07:55:54 PM

Hocam paylaşım için teşekkür ederim. Vertex swap konusındada yardımcı video hazırlamışsınız böylesi ihtiyaç konularda ki paylaşımlarınız bir çok insana yardımcı oldu sağolun.

barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 05, 2019, 08:37:00 PM

Hocam paylaşım için teşekkür ederim. Vertex swap konusındada yardımcı video hazırlamışsınız böylesi ihtiyaç konularda ki paylaşımlarınız bir çok insana yardımcı oldu sağolun.

Hocam vertexle ilgili de böyle bir swap konusu hazırladım. O da güzel bir konu ama video değil. Video hazırlıyorum evet ama vertexle ilgili değil.. Neyse iyice arap saçına döndü yazacaklarım. Kısaca memnun kaldıysanız beğen butonuna basmayı ve kanalıma abone olmayı unutmayın.. Grin Grin Grin
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
April 06, 2019, 02:13:33 AM

Gelsin kalsın ne olacağı belli olmaz bakarsın boğada oo masternode oo bilmem ne derler bir pump yakalarız.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
April 06, 2019, 05:54:07 AM

Sosyal medya bounty sinde iyi dağıtım yapmışlar ama biz maalesef audite takıldık. Nasıl her ay audit yapabiliriz ki. Buna çözüm bulsalar iyi olur.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 06, 2019, 06:11:29 AM

Ödül iyide iş yapar mı yapmaz mı şu an belli değil.Bekleyip görmek lazım.İco başarısız geçmiş pek bir şey toplayamamışlar.Artık borsalara çıkıp alıcı bulabilirlerse yürür yoksa pek birşey olacağı yok.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 06, 2019, 06:57:36 AM

Bountyhivenin de ara ara tutan projeleri oluyor. Mesela robotix iyi tuttu gibi. Dropil ilk başta iyi iş çıkarmıştı. Bu da belki ileride iyi is çıkartır. Bekleyip göreceğiz.

barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 06, 2019, 08:40:53 AM

Ödül iyide iş yapar mı yapmaz mı şu an belli değil.Bekleyip görmek lazım.İco başarısız geçmiş pek bir şey toplayamamışlar.Artık borsalara çıkıp alıcı bulabilirlerse yürür yoksa pek birşey olacağı yok.

Ico başarısız geçmişse abi verirler bir borsaya parayı derler IEO yapalım, sonra biz de ona saldırırız bişey varmış gibi almak için uğraşırız. Merak etme mutlaka bir çaresini bulurlar. Nihayetinde koskoca şirket olmuşlar o kadarını da düşünsünler artık onu da mı ben anlatayım.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
April 06, 2019, 10:45:55 AM

Ichiba Proje olarak güzel bir amaca hizmet etmeye çalışıyor.Aynı zamanda MasterNode coini olması iyi bir avantaj.Ancak İCOdan para toplayamadıkları için pek değerli olacağını zannetmiyorum.
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
April 06, 2019, 01:31:27 PM

icodan istenilen parayı toplayamaması kötü elbette ama başlı başına bir gösterge değil. hangi borsalarda listeleneceği vs önemli. ama twitterda bile ekip doğru dürüst tweet atmıyordu. yani bu önemli bir gösterge mesela,  sosyal medyası ne kadar aktif, telegram grupları ne kadar canlıysa, o kadar ümit vadediyor projeler.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
April 06, 2019, 06:59:33 PM

Ichiba bounty kampanyasının ödemesi ne zaman olacaktı, bountyhive sitesinde ayarlar kısmına girdim cüzdan adresini. Tekrar teşekkürler anlatım için.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 07, 2019, 01:58:05 PM

Ichiba bounty kampanyasının ödemesi ne zaman olacaktı, bountyhive sitesinde ayarlar kısmına girdim cüzdan adresini. Tekrar teşekkürler anlatım için.

10 Nisanda bounty ödüllerinin dağıtımı yapılacağı açıklanmıştı ve bountyhive sitesinde de bu tarih yazıyor. Genelde ödül dağıtımları hafta sonuna denk gelmiyorsa sorunsuz dğıtımı gerçekleşiyor ama hafta sonuna gelirse ofiste kimse olmadığından dağıtımlar 1 iş günü sarkabiliyor. Nereden mi biliyorum Bountyhive ofisi bizim evin yanı  Grin Grin
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: