Bitcoin Forum
June 22, 2024, 01:48:51 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Ichiba Coin için Masaüstü Wallet Kuruyoruz !! (Windows)  (Read 1358 times)
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
April 07, 2019, 02:28:54 PM

anlatım için teşekkürler emeğinize de sağlık. fakat bu proje hakkında genel bir olumsuz hava var pek de iş yapmayacağı söyleniyor para toplayamadığı için. umarım yanılırlar.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 07, 2019, 03:27:33 PM

Ichiba'nin sitesini incelediğimizde profesyonel bir sitesi gözüküyor.Proje olarak güzel proje ve masternode imkanı veriyor.Şu an ön satış yapılmış görünüyor.İco olarak 2019 yılının 3.ceyreği görünüyor sitesin de.İco'ya çıktığında güzel para toplarsa iş yapar.Bekleyip görmek lazım.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
April 07, 2019, 05:08:58 PM

Ichiba bounty kampanyasının ödemesi ne zaman olacaktı, bountyhive sitesinde ayarlar kısmına girdim cüzdan adresini. Tekrar teşekkürler anlatım için.

10 Nisanda bounty ödüllerinin dağıtımı yapılacağı açıklanmıştı ve bountyhive sitesinde de bu tarih yazıyor. Genelde ödül dağıtımları hafta sonuna denk gelmiyorsa sorunsuz dğıtımı gerçekleşiyor ama hafta sonuna gelirse ofiste kimse olmadığından dağıtımlar 1 iş günü sarkabiliyor. Nereden mi biliyorum Bountyhive ofisi bizim evin yanı  Grin Grin

Cheesy dediğiniz gibi genellikle vaktinde dağıtılıyor. Şu ana kadar çok fazla dağıtımı geciken proje olmadı. Tabi bir kaç tane var dağıtımı geciken ya da dağıtımında sorun olan.
barslanhan (OP)
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 07, 2019, 11:37:08 PM

Ichiba'nin sitesini incelediğimizde profesyonel bir sitesi gözüküyor.Proje olarak güzel proje ve masternode imkanı veriyor.Şu an ön satış yapılmış görünüyor.İco olarak 2019 yılının 3.ceyreği görünüyor sitesin de.İco'ya çıktığında güzel para toplarsa iş yapar.Bekleyip görmek lazım.

İnanın görsele çok da kanmamak lazım. Özellikle bir coinin iş yapacağına ben artık sosyal medyada aktif m, medium linkedin gibi yerlerde haftalık bültenleri ya da gelişme raporları yayınlıyorlar mı, telegram grupları aktif mi diye 3-5 farklı kanaldan bakıyorum ve Ichiba bırakın bunları yapmayı, facebook - twitter paylaşımı yapmayı bırakalı 1 ay olmuştur. Buradan da ne kadar aktif ve ne kadar iş yapan bir ekip anlayabiliyorsunuz. Üstüne birde dağıtılan ödül miktarını ekleyince, nurtopu gibi bir coininiz daha oluyor. Kısaca cüzdanda bir işe yaramayan coinler kervanına biri daha katıldı gibi görünüyor.
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 09, 2019, 07:07:53 AM

anlatım için teşekkürler emeğinize de sağlık. fakat bu proje hakkında genel bir olumsuz hava var pek de iş yapmayacağı söyleniyor para toplayamadığı için. umarım yanılırlar.

Kesin bilgi olmamakla beraber böyle bir söylenti var ancak ben özellikle Masternode imkanı verdiği için başarılı olabileceğini düşünüyorum. Bakalım belki sağlam bir borsa haberi açıklanırsa başarılı olabilirler. Ayrıca boğada neler olabileceğini ben bile hayal edemiyorum. Hepimiz için iyi olur inşallah.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
April 09, 2019, 07:33:14 AM

Eline sağlık hocam. Ben de indirdim cüzdanı kalsın bilgisayar da belki ilerde değerlenen bir proje olur. Malum kripto piyasasında neyin ne olacağı hiç belli olmuyor.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 972
Merit: 292

View Profile
April 09, 2019, 08:56:39 AM

Masaüstü cüzdanlarına bakılırda pekte iş yapmayacak gibi duruyor. Websiteleri ise aksine çok iyi tasarlanmış. Ekibin tutumu ve borsa haberleri coinni gelecei açısından çok önemli.. Piyasa sütliman olursa bu coinde nasibini dumpla alır..

.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
April 09, 2019, 05:06:20 PM

Henüz dağıtım gerçekleşmedi, bountyhive telegram grubundan duyuru yapıldı ichiba cüzdan adresini girmeyenlerden dolayı sanırım dağıtım haftaya yapılacak diye duyurdular.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
April 09, 2019, 06:08:07 PM

Deviant coinin takımı projenin arkasında söylentisi var.Proje güzel.Deviant'ın listelendiği borsada crytobridge de listelenmiş.Hacim olmasa da ilerisi için umut verici.Proje tutarsa ilerisi için baya güzel olur.Masternode olması ayrıca güzel.

Oracolcoin XOR         
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
April 09, 2019, 06:39:06 PM

Günlük olarak blokları güncellemek gerekiyor. Ben her gün bir iki dakika açıp blok tamamlaması yaptıktan sonra kapatıyorum. Bu arada ichiba coin çok iyi işler çıkartacak gibi sanki

sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
April 09, 2019, 06:41:43 PM

İchiba'nın tüm etkinliklerine katılmıştım. Umarım güzel bir şekilde hak ettiği yerlere gelirler. Yoksa büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağım diye düşünüyorum.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
April 09, 2019, 06:48:19 PM

Günlük blok güncelleme falan yok.Ben üç gün oldu açtım baktım bir sıkıntı yok.Şu an herşey normal.Ödül dağıtımı ayın 12'de başlayacak onu da belirteyim.Telegram da yazmışlardı.Masternode kurup artık çalıştırırız bunu.Boğa da falan değerlenirse duruma göre bakılır.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 10, 2019, 08:47:16 PM

Günlük blok güncelleme falan yok.Ben üç gün oldu açtım baktım bir sıkıntı yok.Şu an herşey normal.Ödül dağıtımı ayın 12'de başlayacak onu da belirteyim.Telegram da yazmışlardı.Masternode kurup artık çalıştırırız bunu.Boğa da falan değerlenirse duruma göre bakılır.

Günde 1 saat açıp çalıştırınca Bloklar güncellenir. Senkron olunca daha sağlıklı çalışıyor onu belirteyim. Dağıtım 12'sine ertelendi ama hangi saatte dağıtılır cüzdanı açık mı bırakmamız gerekiyor o konuda bilgim yok. Ancak verdiğimiz adres bize ait olduğuna göre istediğimiz zaman senkron edebiliriz. İnşallah değerlenir de yüzümüz güler.
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 11, 2019, 10:34:49 PM

Bountyhiveden yapılan açıklamaya göre Ichiba coin dağıtımı bugün başlıyor ve satış fiyatları ile ilgili net bir bilgi yok. Cüzdanları açık bırakmak lazım ki tokenler cüzdana gelsin.. Masternode imkanı olduğunu da unutmamak lazım. Umarım herkes için iyi kazanç sağlar. Herkese hayırlı olsun.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
April 12, 2019, 06:43:16 AM

Coini almak için cüzdanı açık bırakmaya gerek yok hocam, dağıtım yapıldığında her halükarda sizin verdiğiniz adrese coin gönderilecek ve bloklara kaydedilecek. Siz kaydedilen bloğa kadar olan kısmı senkronize ettiğinizde elinizdeki cüzdanda da görünecek. İsterseniz bir ay sonra senkronize edin fark etmez. Blockchainin güzelliği bu değiştirilemez olması.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 12, 2019, 06:50:58 AM

Benim bir soru var aklıma takılan. Bu audit meselesine takılan kişilere verilecek token ne oluyor. Malum herkes zirt pırt audit yapamaz ki bountyhive de bunu biliyor.
Bilerek böyle yapıyorlar gibime geliyor.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
absurde
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile WWW
April 12, 2019, 09:45:55 AM

paylaşım için teşekkürler, gayet kolay kuruldu  cüzdan, masternode olması da büyük avantaj, ileride para edebilecek uzak doğu projelerinden biri, şimdi sıra dağıtımı beklemekte
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
April 12, 2019, 09:54:39 AM

Ichiba Coin Dağıtımı sanırım Bugün başlayacak.Masaüstü Programın Senkronize olması yaklaşık 3 saat sürdü.Umarım iyi bir Borsada Listelenir.
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
April 12, 2019, 12:13:22 PM

benim bildiğim kadarıyla  cüzdanı açık tutmaya gerek yok. zaten cüzdan online olduğunda, gerekli bilgiyi çekip, sizin cüzdanınıza bir şey geldiyse aktarıyor.  sonuça mining yapmadığın sürece ya da masternode olmadığın sürece neden cüzdanı açık tutmak zorunda olasın ki, gerçi masternode da nasıl oluyor çok ayrıntılı biliyor değilim.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
April 12, 2019, 12:24:55 PM

Cüzdanı açık bırakmaya gerek yok arkadaşlar cüzdanı ne zaman senkronize ederseniz o zaman gönderilen miktarlar hesabınıza geçmiş olacaktır.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: