Bitcoin Forum
May 17, 2024, 05:08:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Ichiba Coin için Masaüstü Wallet Kuruyoruz !! (Windows)  (Read 1349 times)
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
April 12, 2019, 05:46:22 PM

Ichibaya makale yazmıştım yazarkende çok sıkılmıştım ama hangi projenin ne zaman iş yapacağı belli olmuyor. Bir miktar banada geldi. Cüzdanı kurdum umarım iş yapar.
barslanhan (OP)
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 13, 2019, 12:51:03 PM

Cüzdanına Ichiba token gelen oldu mu acaba? Dağıtım başladı ama henüz gelen giden bir şey yok..
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 13, 2019, 12:55:43 PM

Cüzdanına Ichiba token gelen oldu mu acaba? Dağıtım başladı ama henüz gelen giden bir şey yok..

Henüz gelmedi, manuel dağıtımdan dolayı biraz uzun sürebilirmiş. Kendi sitelerinden katıldığım airdroplar gelmişti. Sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum gelecektir.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
April 13, 2019, 01:10:28 PM

Henüz bana da gelmedi dediğiniz gibi manuel dağıtım yapıldığı için dağıtım biraz uzun sürecek gibi. Ama ne kadar sürebilir tahminen bilgi yok bununla ilgili.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
April 13, 2019, 02:25:37 PM

Arada kolaçan ediyoruz, o da meraktan. Gönderecekler elbet de, pek bir beklentim yok projeden.

Farklı platformda çöplük cüzdanlılığa devam edeceğiz gibi gözüküyor. Para etse de, etmese de umrumda değil.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 13, 2019, 04:14:19 PM

96 saat sürecek denilmiş dağıtım.Manuel yapıldığı için uzun sürüyor.Yani öylede bekliyoruz böylede gelir elbet yarın öbür gün.Zaten şu an pek bir şey etmiyor.Umut dünyası artık hangisi tutarsa.Ya çöp olur gider yada bir şey eder.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 13, 2019, 06:28:46 PM

Benim cüzdana 18:00 da gelmiş arkadaşlar. Hemen satış fiyatına baktım ki maalesef birisi benden önce davranmış. Şuan ki alış fiyatı 0.00000015 BTC. Artık çöp mü diyelim yoksa masternode kurmak için birileri alırsa o zaman yükselir mi diyelim... Diyelim diyelim işte  Cheesy Cheesy
waybesuricata
Sr. Member

View Profile
April 13, 2019, 07:26:48 PM

Henüz bana gelmemiş programı açtığımda senkronizasyon dışı yazıyor kırmızı renk bunun yazması normal mi acaba bilgisi olan var mı bu konuda?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
April 13, 2019, 07:38:35 PM

Şu an gönderi iptal edilmiş.Yanlış hesaplama yapılmış deniliyor.10/1 oranında düşülecek ödül.Gönderilenlerden mail ile geri talep edilecekmiş.1 milyon dağıtılması gereken ödül 10 milyon adet olarak hesaba girmiş.Anlayacağınız süre biraz daha uzayacak.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 14, 2019, 12:25:49 AM

Süreçte dağıtımda yalan oldu. Ufacık bir hesaplama hatası yüzünden koskoca bounty yanlış hesaplandı, yanlış yönlendirildi ve malesef bu acı tablo ortaya çıktı. Bana gönderilen miktarı geri gönderdim 10/1 geri gönderilince kıza lolipop filan alırız çünkü ancak o ediyor. Kuşa dönen bir bountynin daha sonuna geliyoruz. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 14, 2019, 08:31:20 AM

Süreçte dağıtımda yalan oldu. Ufacık bir hesaplama hatası yüzünden koskoca bounty yanlış hesaplandı, yanlış yönlendirildi ve malesef bu acı tablo ortaya çıktı. Bana gönderilen miktarı geri gönderdim 10/1 geri gönderilince kıza lolipop filan alırız çünkü ancak o ediyor. Kuşa dönen bir bountynin daha sonuna geliyoruz. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler.

Bountyhivenin hatasımi yoksa ekip hatası mı?
Bu bountyhive spreadsheet gibi birşey yayinlamadigi için büyük problem. Şeffaf değiller. Mesela audit olayı ciddi sıkıntı audit olmadığı için kazanılan tokenleri ne yapıyorlar ki?
Bence cebellezi.

barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 14, 2019, 09:52:01 AM

Bu bountyhive spreadsheet gibi birşey yayinlamadigi için büyük problem. Şeffaf değiller. Mesela audit olayı ciddi sıkıntı audit olmadığı için kazanılan tokenleri ne yapıyorlar ki?
Bence cebellezi.

Evet bence de spreadsheet yayınlamalı. Kime ne verildi şeffaf olunmalı. Bountyhive hatası çünkü Token miktarları yanlış girilmiş. Yani toplam ödül 1 milyon, sadece Facebook ödülü 3 milyon görünüyor. 10 milyonmuş gibi de dağıtım yapılınca elde avuçta token kalmayınca anladılar yanlış dağıtım olduğunu. Neyse geri gönderdik ama süreç en baştan hatalı olduğu için insanlar da ona göre beklentiye girdiler. Şimdi verilen para ciklet etmiyor.
waybesuricata
Sr. Member

View Profile
April 14, 2019, 12:51:16 PM

Henüz bana da gelmemişti gerçi senkronizasyon daha bitmemişti ondan da görünmüyor alabilir. Mail gelmedi ama. Senkronizasyon için biraz daha açık bırakmam lazım.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
April 14, 2019, 01:08:48 PM

Spreadsheet Oluşturmak ve de yayınlamak öyle zor bir şey değil ama bu adamlar biz yapmıyoruz diyor. Bunu kabullenmek veya katılmamak lazım. Arta kalan tokenlerin ne olduğu konusu da bizi ilgilendirmez biz gereklilikleri yaptıktan sonra tokenimizi tam alıyor muyuz? Evet alıyoruz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 14, 2019, 01:10:15 PM

Bountyhivenin rüzgarı çok oldu. Hatta başlık açılmıştı resmi soru alanı diye. Millet spreadsheet sorusunu fazla sorunca kapattılar başlığı. Catex imzasını yöneten vipganyan cevap veriyordu her soruya. Spreadsheet soruları başlığı kapatmasına sebep oldu. Hala değişen birşey yok.
Bence bountyhive de alavere dalavere oluyor. Bu audit başlı başına bela zaten. Adamın işi gücü yok ay da bir audit mi yapacak.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
miller14
Member
**

Activity: 602

View Profile
April 14, 2019, 06:45:16 PM

Bu coinde mi yani bu projede mi wallet istemis arkadas son donemlerde butun projeler boyle seyler istemeye basladi hangi birine yetisecegiz vallahi bilemiyorum
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
April 14, 2019, 08:16:44 PM

Bence cebellezi.

Evet bence de spreadsheet yayınlamalı. Kime ne verildi şeffaf olunmalı. Bountyhive hatası çünkü Token miktarları yanlış girilmiş. Yani toplam ödül 1 milyon, sadece Facebook ödülü 3 milyon görünüyor. 10 milyonmuş gibi de dağıtım yapılınca elde avuçta token kalmayınca anladılar yanlış dağıtım olduğunu. Neyse geri gönderdik ama süreç en baştan hatalı olduğu için insanlar da ona göre beklentiye girdiler. Şimdi verilen para ciklet etmiyor.

Hayır yani bu zamana kadar o sayfalar defalarca açıldı kapandı. Ödül miktarı kaç kere telegram gruplarından soruldu. O zamana kadar kimse ödül miktarının hatalı yazıldığını görememiş mi?

Ben de bana erkenden gönderildi diye seviniyordum. Allahtan bridge'ye gönderdiklerim satılmadı. İade etmek için sadece fee tamamlamak zorunda kaldım. Sırf başkalarının hakkı üzerimde kalmasın diye. Şuan çöp oldu diyoruz ama yarın öbür gün para eder Allah muhafaza ah alırız.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
April 14, 2019, 08:47:35 PM

Yeniden sayım olayı bizim seçimlerden sonraki mazbatayı verin muhabbeti gibi oldu. Daha neler göreceğiz bakalım.
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 15, 2019, 10:44:45 AM

Hayır yani bu zamana kadar o sayfalar defalarca açıldı kapandı. Ödül miktarı kaç kere telegram gruplarından soruldu. O zamana kadar kimse ödül miktarının hatalı yazıldığını görememiş mi?

Ben de bana erkenden gönderildi diye seviniyordum. Allahtan bridge'ye gönderdiklerim satılmadı. İade etmek için sadece fee tamamlamak zorunda kaldım. Sırf başkalarının hakkı üzerimde kalmasın diye. Şuan çöp oldu diyoruz ama yarın öbür gün para eder Allah muhafaza ah alırız.

Hiç sorma üstad toplam ödül miktarı 1 milyon görünürken sadece facebook ödülü 3 milyon ve totalde 10 milyonmuş gibi dağıtım yapılıp eldeki 1 milyondan nasıl haberleri olmamış ilginç. Amacım kul hakkı yememek mümkün olduğunca ve bunun  için STAKE olarak gelen ekstra tokenleri bile yolladım sırf zerresi kalmasın üzerimde diye. Neme lazım ya kıçı kırıç ichiba yüzünden o kadar emek yansın istemem.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
April 15, 2019, 02:30:15 PM

şaka maka bu proje de çöp olma yolunda ilerliyor gibi. o kadar büyük aptallığı yapanlardan çok da beklentili olmamak gerekiyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: