Bitcoin Forum
June 08, 2024, 09:01:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Ichiba Coin için Masaüstü Wallet Kuruyoruz !! (Windows)  (Read 1349 times)
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
April 16, 2019, 08:47:05 AM

Benim cüzdanın senkronizasyonu bitti bana gelmemiş. Sanırım ilk defa gelmedi diye sevindiğim bir şey oldu tekrar geri göndermekle uğraşmamak için  Grin Böyle bir hata yapılması da ilginç olmuş. İyi ki hatanın da farkına varılmış yalnız yoksa tamamen bu proje de çöp olacakmış.
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

CAT.EX Exchange

View Profile
April 16, 2019, 09:13:11 AM

Ichiba MasterNode tabanlı güzel bir proje.Ancak şuanda dağıtım konusunda sorunlar yaşanıyor.Sanırım yanlış hesaplamadan dolayı yeniden dağıtım işlemi uzun sürecek.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
April 16, 2019, 10:18:47 AM

Walletleri kurduk ancak şimdide eldeki tokenleri fazla yollamışlar geri istiyorlar ödüle katılanların 3 te 1 ine dağıtınca token bittiğinde fark etmişler umarım firesiz geri yollanır tokenler. Yoksa herkes eksik alacak.

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 16, 2019, 11:47:29 AM

Walletleri kurduk ancak şimdide eldeki tokenleri fazla yollamışlar geri istiyorlar ödüle katılanların 3 te 1 ine dağıtınca token bittiğinde fark etmişler umarım firesiz geri yollanır tokenler. Yoksa herkes eksik alacak.
Geri mi istiyorlar? Peki yollamazsanız ne olacak nasıl geri alabilirler ki? Bir de bountysine denk gelmemiştim nasıl şuan durumu?

adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
April 16, 2019, 08:35:42 PM

Ya bu ichiba da sorun oldu çıktı son zamanlarda neden böyle aksilikler yaşıyoruz anlamamki hem token manuel dağıtıldı tabi yarıda yanlış olmuş geri yollayın dendi hemde ben adres aldım ancak hatalı adres diyor uğraş dur bununla şimdi.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
April 17, 2019, 05:55:49 AM

Bu Ichiba'nın yaptığı çok komik oldu. Web sitesindeki satış fiyatlarını görünce zaten bir saçmalık olduğunu anlamıştım. Nitekim hiç bir işe yaramayacak ödül diye dağıttıkları.
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 17, 2019, 06:19:25 AM

Bu Ichiba'nın yaptığı çok komik oldu.

Yanlış bilmiyorsam Ichibadan kaynaklanmadı sorun. Dağıtılması gereken miktar sistem tarafından yanlış hesaplanıyor dağıtımın ortalarına doğru elde coin kalmayınca farkediliyor. Buarada Ichiba ilk geldiği günden beri hareketlilik göstermiyor. İş yapmayacağını düşünüyorum yanıltır bizi inşallah.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
April 17, 2019, 07:09:02 AM

Arkadaşlar bu projeden çok fazla şey beklemeyin, sonunda büyük hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Tabi kripto para piyasalarında kimin ne olacağı belli olmaz ama ben sadece büyük hayaller kurmadan, çok beklentiye girmeden bekleme taraftarıyım.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 971
Merit: 292

View Profile
April 17, 2019, 08:58:00 AM

Bu proje değil sadece, bhivenin yaptığı ve yapacağı projeler ortada. Ona göree değerlendirmek lazım. Para edeceğini bende zannetmiyorum. Hele hele boğa gelmedikçe de yapacak bir şey yok. Emek ve zaman kaybıdır.

.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
April 17, 2019, 09:01:43 AM

Proje olarak pek bir yatırım toplayamayan bir proje oldu.Ancak bu tarz projeler Boğa Sezonu geldiğinde eğerki iyi bir borsada ise sağlam yükselebiliyor.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
April 17, 2019, 07:00:04 PM

Ben al satlla masternode kuracak tokeni elde edip masternode kurup bekleme taraftarıyım. Çok şey beklemeyin ama umudunuzu da kaybetmeyin.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
April 18, 2019, 04:53:15 AM

Millete fazla fazla gönderdiler şimdi geri topluyorlar umarız gelir ilerleyen zamanda bizim gibi alamayanlara da. Bountyhive giderek daha düzgün projeler alıyor publish gmb hara link. O yüzden sallamayın bence bountyhive'a.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
April 18, 2019, 11:55:22 AM

Ichiba Coin'in tekrar ne zaman dağıtılacağı konusunda bir bilgi var mı ? Yanlış hesaplamadan dolayı dağıtım durmuştu ama baya da oldu düzeltilemedi mi acaba hesaplama?
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
April 18, 2019, 11:56:58 AM

Ichiba Coin'in tekrar ne zaman dağıtılacağı konusunda bir bilgi var mı ? Yanlış hesaplamadan dolayı dağıtım durmuştu ama baya da oldu düzeltilemedi mi acaba hesaplama?

Bountyhive Türkiye telegram kanalından söylediklerine göre bu cumartesi (20 Nisan) kaldığı yerden devam edecekmiş.
barslanhan (OP)
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 19, 2019, 10:57:08 AM

Millete fazla fazla gönderdiler şimdi geri topluyorlar umarız gelir ilerleyen zamanda bizim gibi alamayanlara da. Bountyhive giderek daha düzgün projeler alıyor publish gmb hara link. O yüzden sallamayın bence bountyhive'a.

Kesinlikle haklısın hocam ama bu oran 10 da 1'lere düştü. Yani şimdi gelen 2-3 proje bence çok sıradan ama bountyhive getirince insan güven hissediyor, yani bir iş çıkmaz diyemiyorsun muhakkak iyice inceleyip öyle almışlardır siteye koymuşlardır diyoruz. Herkese bol kazançlar.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
April 19, 2019, 04:22:09 PM

Cumartesi yeniden gönderilecek. Biraz arapsaçı oldu ama Diğer yandan bakınca bounty dump'ı o kadar olmayacak zamana yayıldı en azından.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
April 19, 2019, 04:38:06 PM

Banada daha gelmedi masaüstü walleti kurduk. Ama ödülleri fazladan göndermişler bazılarına. Onların göndermelerini bekliyorlar galiba onun için bize gelmedi.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 19, 2019, 04:41:04 PM

Ichiba Wallet nedense Norton Antivirüs programı tarafından tehtit olarak algılanıyor ve bir türlü senkronizasyon başlatılamıyor. Bunun dışında dağıtacakları ödülleri on katı kadar gönderip üstüne gönderdikleri kişilerden geri istemişler. Bunu yapmak yerine fork yap, eski tokenler hiçbir işe yaramasın yani bunu bile yapamayan ekipten ne beklenirki? Bunlara masternode kurmayı düşünüyordum, şu saatten sonra vazgeçtim.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
April 19, 2019, 05:51:34 PM

Ichiba Wallet nedense Norton Antivirüs programı tarafından tehtit olarak algılanıyor ve bir türlü senkronizasyon başlatılamıyor. Bunun dışında dağıtacakları ödülleri on katı kadar gönderip üstüne gönderdikleri kişilerden geri istemişler. Bunu yapmak yerine fork yap, eski tokenler hiçbir işe yaramasın yani bunu bile yapamayan ekipten ne beklenirki? Bunlara masternode kurmayı düşünüyordum, şu saatten sonra vazgeçtim.

dediklerinize aynen katılıyorum nasıl bounty düzenliyorsun nasıl hesap yapıyorsun ödül miktarını fazladan dagıtıyorsun yarısına geliyor yarısına gelmiyor bounty bile halledemeyenlerden ne beklenir.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
April 19, 2019, 06:55:02 PM

Ben bunun akıbetini merak ediyorum.Ico da birşey toplayamadı.Borsaya çıkması ilginç.Ortada ekip yok.Bir çalışmalarını göremiyoruz.Ama sitesi olsun cüzdanı olsun ilerliyor borsada işlem görüyor.İlginç birşeyler yapabilirler.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  

Jump to: