Bitcoin Forum
May 09, 2024, 09:00:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: HERKES KENDİ KAFASIYLA YATIRIM YAPSIN.MAL MAL YORUM ATMAYIN  (Read 1626 times)
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
April 19, 2019, 11:32:18 PM

Borsa olarak başarılı bulduğum bir borsa. ama bazı eksiklikleri var onları kapatması gerekiyor bence her şeyden evvel. Sonrasında ise ico yapmaları daha şık olurdu.  fakat buna rağmen oldukça yüksek bütçelere çıkmışlar. helal olsun ne diyelim.
1715288410
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715288410
Reply with quote  #2

1715288410
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 20, 2019, 07:22:03 AM

İmzası dün itibariyle bitti.Ödül dağıtımı nasıl etkiler göreceğiz catex'i.Şu an borsa tokenlerinde bir hareketlilik gözleniyor.Btc'nin artması alımların çoğalması ve yatırımcıların yavaş yavaş altcoinlere geçmesi piyasanın düzelmeye çalıştığını gösteriyor bize.Beklemeye devam ediyoruz.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 20, 2019, 07:30:13 AM

İmzası dün itibariyle bitti.Ödül dağıtımı nasıl etkiler göreceğiz catex'i.Şu an borsa tokenlerinde bir hareketlilik gözleniyor.Btc'nin artması alımların çoğalması ve yatırımcıların yavaş yavaş altcoinlere geçmesi piyasanın düzelmeye çalıştığını gösteriyor bize.Beklemeye devam ediyoruz.

Ödül dağıtımını 20 temmuza kadar yapacağız gibi bir ifade vardı. Bence hemen yapmayacaklar gibi. 20 temmuza kadar olur da bir boğa sezonu gelirse hemen yaparlar. Çok geniş bir süre vermişler.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
April 20, 2019, 07:45:44 AM

belki coinmarketcap'a girmesi vs fiyatı olumlu yönde etkiler,şuan için hacim yok,kendi içimizde yaptığımız alım satımdan hacim oluşuyor deniliyor ama,ileri de borsa daha büyük adımlar atarsa bu fiyata etki eder diye düşünüyorum.gördüğüm kadarı ile sürekli kendini geliştirmeye çalışıyor,umarım yükselir ve yatırımcısını üzmez.

nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 20, 2019, 07:47:31 AM

İmzasına gireceksen gir ama yatırım yapma bak geç çöp...

absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
April 20, 2019, 08:14:28 AM
Last edit: April 20, 2019, 11:27:00 AM by absurde

Herkes gibi benim de tereddütlerim vardı ama  Tron ile yaptığı işbirliği en azından ekibin çalıştığını gösteriyor, çok fazla karamsar olmamak gerek, ne borsalar ne tür çıkışlar yaptı hepimiz biliyoruz. Ben olumlu düşünüyorum açıkçası.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
April 20, 2019, 09:24:24 AM

Catex Bountysi bitmiş görünüyor.Bounty Ödülleri 2 Ay sonra dağıtılmaya başlanacakmış.Bounty Ödülleri dağıtıldığında birkaç Dumptan sonra fiyatı tekrardan toparlanabilir.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
April 21, 2019, 12:22:20 AM

Borsaların token'larının giderek değerlendiğini görüyoruz. BNB'yi saymıyorum zaten ama kısa süre içerisinde  yanlış hatırlamıyorsam CET de 4x yapmıştı. Ödül dağıtımlarından sonra daha net konuşabiliriz.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 21, 2019, 07:57:17 AM

Borsalarda güzel hacim oluşmaya borsa tokenleri değerlenmeye başladı.Bnb şu an iyi gidiyor.Kcn oda güzel artış sağladı sonra düzeltme yedi.Piyasa içn olumlu görüyorum bu hareketleri.Borsa coinlerinin değerlenmesi yatırımcıların yavaş yavaş piyasaya girdiğini gösteriyor.Catex borsası da güzel atılımlar yapıyor.İyi olacak piyasa diye düşünüyorum.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
April 21, 2019, 10:45:57 AM

Catex aslında daha iyi fiyatları hak etmekte bencede. Ancak nedendir bilmiyorum bu borsaya insanlar alışamadı galiba. Bir başka borsanın daha fazla olan token miktarı 200 satoşhilerdeyken çok daha avantajlı olan catt token 12 satoşhi anlamak mümkün değil bunu.

Scam koktuğu için insanların alışamaması normal, her geçen gün Catex dolaylı yoldan gözümüze sokuluyor daha da komik kısmı borsa değil tokeni anlatiliyor. Ben anlamadim bu tokeni millete aldirmaya çalışılmasının sebebi nedir? Pre-mined olduğunu düşünüyorum, sen dahil yukarıda öven kişiler de multi hesap. Yani nasıl bir grupsunuz bilmiyorum ama bu Catex’i öven herkesin Bountyhive Turkish grubuyla bir bağlantısı var.

Geçtiğimiz aylarda bende Catex üyesi olmuş ve ciddi bir bütçe ile CATT token almıştım. O dönemler günlük kar payı yüksek dağıtılmış gibi gösteriliyordu ve herkesin daha fazla token alması için bu sebep sürekli reklam olarak gösteriliyordu. Benim üye olduğum ilk gece 80 satoshi civarında bir fiyatı vardı kendi tokenlerinin ve ben 70 satoshiden almıştım. Sonrasında Telegram grubunda bir şey dikkatimi çekmişti ki belirli kişiler ve Catex grubunun liderleri sürekli olarak pump dönemlerinde kimsenin satış yapmaması için uğraşıyordu. Boş beleş hayaller, ekibin satın alımlara devam ettiği ve fiyatın yükseleceği gibi çeşitli yalanlar ile aslında ekip kendi elindeki tokenleri satıyordu. Burada da görüldüğü gibi birçok yeni üyelik ile veya düşük rütbeli üyelikler ile kendi tokenlerini övüyorlar ve işin kötü kısmı da bu işlemi multi üyelik ağlarından gerçekleştiriyorlar. Ayrıca arada bazı mesajlarında Catex kampanyasında bulunan üyeler tarafından sırf mesaj olsun diye yazıldığını da görebiliyoruz. Kimse üye ayrımcılığı yaptığımı düşünmesin fakat yüksek rütbeli üyelerin tek yorumu bile düşük rütbeli 10 üyenin yorumundan daha değerlidir kendi gözümde. Bu arada şunu da belirtmek istiyorum ki @ahmetcan1 nickli üye attığı şu mesaj sonrasında yapmış olduğum alıntıya cevap bile vermedi çünkü kendisi o mesajı sırf mesaj olsun diye yazdı. Son olarak şu iki detayı belirtmek isterim ki eğer ki bu gibi tek amacı para kazanmak olan ve böyle dengesiz mesajlar atan üyeler yüzünden birisi yatırım yapar ve zarar eder ise tek sorumlu sadece bu mesajları yazan fakat herhangi bir sebep belirtmeyen spammer üyeliklerdir. Ayrıca bu gibi olumsuz eleştrilerimin sonrasında muhakkak Telegram grubundan bir Catex üyesi veya yöneticisi tehdit mesajı atmayı ihmal etmiyor. Bu sefer atılacak mesajı sabırsızlık ile bekliyorum. Smiley

İşte sırf mesaj olması için yazılmış, herhangi bir gerekçe sunulmamış ve sonrasında yapılan alıntıya cevap verilmemiş o mesaj;

Geleceğin binancesi olarak görüyorum.Yok merkezli yok merkezsiz derken catex dedi ne oluyor.Milletin üzerinden zengin olmaya paydos.Elde ettiği karları yine yatırımcısı ile paylaşan bir borsa.Kcs'yi bile gölgede bırakacaktır.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
April 21, 2019, 12:11:34 PM

övülürken de yerilirken de çok fazla abartılan bir borsa ve proje oldu. millet yakında girecek birbirine bu catex yüzünden.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 21, 2019, 12:23:45 PM

Hala borsa diye yazıyorlar ya...
Bak bir daha yazayım; catex dediğin yer benim kendi kendime, tık tık, anında ve sürekli  XXX alıp sonra tekrar kendime geri sattığım (yani borsanın canlı botlarından birisi olduğum) ve eth hash numarasına göre kumar oynanan bir yerdir, borsa falan değildir.
Burada paralı askerleri var, sürekli konu açıp catt pompalamaya çalışıyorlar, şimdi de diyorlar ki "20 satlara geldi, çok potansiyel var"
Ulan ayı sezonunda millete 60-80den itelemişler, sonra 9-10 satlara kadar gümlemiş (o da benim bildiğim, takip ettiğim falan yok, denk gelirse bakıyorum, belki daha da düşmüştür), şimdi 20 satlarda diye davul zurnayla geziyorsunuz, kimi yiyorsunuz?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ReverseCOD
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 21, 2019, 06:31:28 PM

Catex Borsası arayüz olarak gayet iyi bir tasarıma sahip.Aynı zamanda CATT Tokenin ilerde değerleneceğini düşünüyorum.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
April 22, 2019, 10:16:52 AM

Bak bir daha yazayım; catex dediğin yer benim kendi kendime, tık tık, anında ve sürekli  XXX alıp sonra tekrar kendime geri sattığım (yani borsanın canlı botlarından birisi olduğum) ve eth hash numarasına göre kumar oynanan bir yerdir, borsa falan değildir.
Burada paralı askerleri var, sürekli konu açıp catt pompalamaya çalışıyorlar, şimdi de diyorlar ki "20 satlara geldi, çok potansiyel var"
Ulan ayı sezonunda millete 60-80den itelemişler, sonra 9-10 satlara kadar gümlemiş (o da benim bildiğim, takip ettiğim falan yok, denk gelirse bakıyorum, belki daha da düşmüştür), şimdi 20 satlarda diye davul zurnayla geziyorsunuz, kimi yiyorsunuz?

Siz bir coin alırken bu riskleri alarak girmiyorsunuz sanırım? Eth hash bloğuna göre bir loto yapması neden kötü bir fikir bunuda anlamadım ? Baya baya burda fud yapılıyor bu borsayla ilgili.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
April 22, 2019, 10:38:21 AM

Bizim Türkler hangi coine, projeye el atsa kesinlikle batıyor. Forumda bakıyorum da birçok kişi imzasına girdi. İlk 10 başlıkta sürekli bu projeyi görüyorum.
Bilmeden sürekli övgüler yazanlar mı dersin, sırf mesaj sayım 15 olsun da stakemi bhu hafta garanti edeyim diyenler mi dersin.
Buradaki saçma yorumlara bakıpta SAKIN YATIRIM YAPMAYIN arkadaşlar. 80 satlardan aldığın tokenleri 8 sata bile satamazsın bu sahte spam mesajlar yüzünden...

Geçen boğada bir çok kişi buradaki saçma yorumlar yüzünden battı!

.
vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
April 22, 2019, 10:45:10 AM

Catex aslında daha iyi fiyatları hak etmekte bencede. Ancak nedendir bilmiyorum bu borsaya insanlar alışamadı galiba. Bir başka borsanın daha fazla olan token miktarı 200 satoşhilerdeyken çok daha avantajlı olan catt token 12 satoşhi anlamak mümkün değil bunu.

Scam koktuğu için insanların alışamaması normal, her geçen gün Catex dolaylı yoldan gözümüze sokuluyor daha da komik kısmı borsa değil tokeni anlatiliyor. Ben anlamadim bu tokeni millete aldirmaya çalışılmasının sebebi nedir? Pre-mined olduğunu düşünüyorum, sen dahil yukarıda öven kişiler de multi hesap. Yani nasıl bir grupsunuz bilmiyorum ama bu Catex’i öven herkesin Bountyhive Turkish grubuyla bir bağlantısı var.

Bountyhive ile Catex'in uzaktan yakından bağlantısı yok, kampanya da bitcointalkta yapıldı o kanalda catex ile ilgili kimseye yazı bile yazdırmıyorum. Bountyi ben yönettim diye mi böyle yazıyorsunuz bilmiyorum ama bana teklif geldi, bountysini yaptım ayrıca yolunun çok uzun olduğunu da daha başlarken açık açık yazdım, geçmiş mesajlarımdan kontrol edebilirsiniz, gizli saklı iş yaptığımız yok yani.

Catex borsasının yönetim kadrosunda değilim ve öncesiyle ilgili de bilgi sahibi değilim, sadece reklam çalışmalarını yaptım ama sadece bounty olarak değil cmc ve coincheckgoda listeletme, güvenlik ile ilgili borsayı inceleme, kampanya süresince görseller yayınlatma, resmi kanallarını daha aktif kullanmalarını sağlama ve bununla alakalı grafik dizaynları gibi yardımlarda bulundum. Şuanda da eskiye oranla tanınılırlığı artmış bir borsa olduğunu düşünüyorum catexin. Bir reklam kampanyasında neler yapılıyorsa onu yaptık kısacası, şunu yaptık bunu yaptık diye uzun uzadıya anlatmanın lüzumu yok.

Üye sayısına bakıldığında bariz artış olduğunu da yönetim ekibindeki arkadaşlar bana iletti, yatırım için de bugüne kadar hiç kimseye al kenara at demedim, kripto paralarda yatırım önerisi vermek kolay iş değil, piyasa volatil bu riski de aklı başında kimse almaz. Coinmarketcapta listelenme olayını çok daha önce bildiğim halde fiyat 10 satlardayken bile alım yapmadım kesinlikle borsanın dengesini bozmamak için ki listelenme olayını sadece 3 kişi biliyordu. Şimdi burada bountyhive ile ilgili bir probleminiz varsa yazın bileyim, çözemeye çalışayım yoksa rica ediyorum kafanıza göre sallayıp durmayın. Multi hesap değil o hesaplar ayrıca, hepsi tekil kullanıcı ve kanalda bir çok arkadaş var gelirseniz göreceksiniz.

Bounty sürecinde neler olduğunu da size anlatayım. Benimle iletişime geçtiklerinde cat fiyatı buradan daha yüksek seviyelerdeydi, daha sonra diğer projeler sebebiyle vakit ayıramadım çünkü 10larca projeyle uğraşıyoruz ve böyle bir vaktimiz yok ayrıca borsa ekibi sanırım başka reklam kampanyalarına yönelmişti. Sizi tanımıyorum ve daha önce de konuştuk mu bilmiyorum ama beni tanıyan arkadaşlar hileyle hurdayla asla işim olmayacağını bilir, kime sorarsanız sorun elimden ne gelirse yardımcı olmaya da çalıştım bugüne kadar insanlara. Konuştuğunuz borsa iyi yada kötü bot yada değil cmc de 80. sıralara kadar yükseldi ki kampanyaya başlarken esamesi okunmayan, Koreliler'in Türk arkadaşları resmen söğüşlediği bir platformdu, bu kampanyayı kabul etmemin asıl sebebi de budur aslında. Yani Catex olmazsa evime ekmek götüremem falan gibi dertlerim de yok ama bu borsa yüzünden ciddi problemler yaşayan Türk arkadaşlar vardı. Ben fiyatı 2x yükseltebildim, buyrun siz kendinize güveniyorsanız daha fazla yükseltin yeni bir kampanya yapıp, arkadaşların zararı biraz daha azalsın.

Kampanya yapıyorum diye destek olmak için bounty kampanyasına katılan arkadaşlar varsa bu benim Bountyhive Türkiye grubunu da yönetmem sebebiyledir. Bountyhive nasıl bir grup demişsiniz, buyrun gelin kanala görün orada neler konuşulduğunu çok merak ediyorsanız, kimseye yatırım yaptırmıyoruz sadece token dağıtıyoruz. Orada bulunan arkadaşları da tek tek 1 yıldır tanıyorum ve seviyeli arkadaşlar hepsi.

Değerli Arkadaşlar;

Şuanda catex bountysi sona erdi ve imzadan da çıkabileceğinizi belirttik bounty başlığında. Ödüller ile ilgili net tablo ve cüzdan bilgileri hesaplamalar bittikten sonra yayınlanacak. Ben ve ekip arkadaşlarımda bu tip projelerin reklam kampanyasını yapıyoruz bildiğiniz gibi. Kimseye yatırım konusunda da teşvik edici mesaj atmıyorum, aksine bir sürü arkadaş bana özelden yada gruptan sanki biz piyasayı yönetiyormuşuz gibi sorular soruyor. Çok rica ediyorum kendiniz inceleyip tatmin olduğunuz projelere girin. Bounty dağıtımı ile ilgili detaylı bilgileri başlıkta yayınlayacağız ve mew ya da borsa adreslerinize yollayacağız, inşallah daha da değerlenir Tron'la bazı anlaşmalar yapacaklarını biliyorum ama detayını zaman gösterecek. Şimdilik verebileceğim bilgiler bunlar, 1 ay içinde tabloyu yayınlayıp yavaş yavaş dağıtıma başlayacağız, dump olmaması için gerekirse borsa destek atacaktır diye düşünüyorum, atmazlarsa kendileri bilir bu kadar emek boşa gider tekrar baştan başlarlar.

Hepinize iyi günler.

WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
April 22, 2019, 11:16:27 AM

Catex yatırımcılarına verdiği ödül programı ile bence gayet kullanılabilir bir Borsadır.Boğa Sezonu geldiğinde en çok Borsa coinlerinin artacağını ümit ediyorum.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 22, 2019, 11:17:49 AM
Last edit: April 22, 2019, 03:04:40 PM by Matthias9515
Merited by bobita (1)

~

Benim mesajımda 'vipganyan' diye birinin adı geçiyor mu? Sen Bountyhive'in menajerisin ve söylediğim şeyin seninle zaten bir ilgisi yok. Sen sadece o grubun üyelerinden birisin ki o grupta bulunan her üyeyi de suçlamıyoruz böyle bir şey söz konusu dahi olamaz. Üyelikler multi değil demişsin, ben bizzat yukarıdaki üyeliklerin birkaç tanesinin multi olduğunu hatta el değiştirdiğini biliyorum ki kimin ne yaptığı ile ilgilenmiyorum istedikleri kadar multi kullanabilirler ama burada başka bir iş olduğunu düşünüyorum. Bountyhive grubunda olan insanlar ciddi anlamda örgütlenerek saçma sapan bir tokeni borsa üzerinden insanlara satmaya çalışıyorlar. Bu tokenin pre-mined olduğu yetmiyormuş gibi, yorumlar borsayı tanıtmak üzerine değil insanlara token satmak üzerine kurgulanıyor. Bu tokenin %91'i ekibin elinde daha da ilginci kalan %9'da ekibin elindeydi de millete sattılar. Bir diğer yanılgı ise Dividend meselesi, insanlar Catex'in şu an madenciliğinin yapıldığını falan sanıyor bu da Pre-mined olduğunu kamufle etmek için yapılan onlarca olaydan biri halbuki Dividend denilen olayda herhangi bir madencilik bulunmuyor ekip sadece elindeki değersiz tokenlerin bir kısmını borsadaki kullanıcılar ile paylaşacak. https://etherscan.io/token/0x6e605c269e0c92e70beeb85486f1fc550f9380bd

Yukarıdaki mesajlarda
- Catex 10'a/100'e katlayacak denildi
- Catex kazılıyor denildi, halbuki kazılmıyor sadece normal bir ERC20 tokeni
- Catex'in 777 milyonunu private yatırımcı almış dendi, transactionları, kaçtan satıldığı, kilitli olan adres belirtilmedi

Biz burada seni değil, yapılan satış stratejisini gömüyoruz. Bizim Catex hakkında attığımız mesajlardan rahatsız olan bir güruh var, kimi zaman Telegram'dan, kimi zamandan Bitcointalk'tan ulaşıp yazdıklarımızı yazmamamızı söylüyorlar. Seni de muhtemelen attığım mesajı gösterip olayın farklı yönlere çekilmesi için gazladılar. Sen işini yapıyorsun ki eminim en iyi şekilde yapıyorsun, senin işine saygım sonsuz istediğin kampanyayı almakta özgürsün, biz grup üyelerinden bahsediyoruz direkt olarak seni ilgilendiren bir durum ortada bulunmuyor.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 22, 2019, 12:34:01 PM

Bak bir daha yazayım; catex dediğin yer benim kendi kendime, tık tık, anında ve sürekli  XXX alıp sonra tekrar kendime geri sattığım (yani borsanın canlı botlarından birisi olduğum) ve eth hash numarasına göre kumar oynanan bir yerdir, borsa falan değildir.

Siz bir coin alırken bu riskleri alarak girmiyorsunuz sanırım? Eth hash bloğuna göre bir loto yapması neden kötü bir fikir bunuda anlamadım ? Baya baya burda fud yapılıyor bu borsayla ilgili.
Mesela eczaneye gidince organik yumurta satmaya çalışsalar normal gelir mi? Burası borsa olduğunu iddia eden bir yer, borsada kumarın ne işi var? Etiklik, ahlak mahlak vb algılamayın, ondan bahsetmiyorum, bir site kripto para borsası olduğunu iddia ediyorsa kripto alımı satımı yapar, haber sitesiyse haber yayınlar, baklava satmaz. İyi o zaman Okex slot koysun, Kucoinde poker olsun vb vb.
Ayrıca bu site ile ilgili fud yapılmıyor, tam tersi içeride esir kalanlar fomo ile zarardan kurtulmaya çalışıyorlar, çünkü zararları ayı piyasasının zararı değil, zaten ayıda girdiler ve kendi içlerinde bir ayı daha yaşadılar. Ben ve benim gibiler de millete allayıp pullayıp kakalayarak (yeni mağdurlar yaratarak)  kendi zararlarından kurtulmaya çalışmalarına tepki veriyoruz, mevzu budur.

Şunu da ekleyeyim, benim bu cattan zararım yok, ilk haftalarda gelenlere bol bol dağıtıyorlardı (ilk gelenlere bol dağıtmak, yeni katılımcı akışına teşvik etmek...bu taktiğin de bir adı var da neyse), o zaman girdim, gümleme yoluna girince çıktım, tam hesaplamadım ama en fazla % 2-3 de olsa sembolik bir karım vardı. Kuyruk acım falan yok yani.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
April 22, 2019, 01:30:34 PM

Bak bir daha yazayım; catex dediğin yer benim kendi kendime, tık tık, anında ve sürekli  XXX alıp sonra tekrar kendime geri sattığım (yani borsanın canlı botlarından birisi olduğum) ve eth hash numarasına göre kumar oynanan bir yerdir, borsa falan değildir.

Mesela eczaneye gidince organik yumurta satmaya çalışsalar normal gelir mi? Burası borsa olduğunu iddia eden bir yer, borsada kumarın ne işi var? Etiklik, ahlak mahlak vb algılamayın, ondan bahsetmiyorum, bir site kripto para borsası olduğunu iddia ediyorsa kripto alımı satımı yapar, haber sitesiyse haber yayınlar, baklava satmaz. İyi o zaman Okex slot koysun, Kucoinde poker olsun vb vb.
Ayrıca bu site ile ilgili fud yapılmıyor, tam tersi içeride esir kalanlar fomo ile zarardan kurtulmaya çalışıyorlar, çünkü zararları ayı piyasasının zararı değil, zaten ayıda girdiler ve kendi içlerinde bir ayı daha yaşadılar. Ben ve benim gibiler de millete allayıp pullayıp kakalayarak (yeni mağdurlar yaratarak)  kendi zararlarından kurtulmaya çalışmalarına tepki veriyoruz, mevzu budur.

Şunu da ekleyeyim, benim bu cattan zararım yok, ilk haftalarda gelenlere bol bol dağıtıyorlardı (ilk gelenlere bol dağıtmak, yeni katılımcı akışına teşvik etmek...bu taktiğin de bir adı var da neyse), o zaman girdim, gümleme yoluna girince çıktım, tam hesaplamadım ama en fazla % 2-3 de olsa sembolik bir karım vardı. Kuyruk acım falan yok yani.
Saçma sapan yorumlar yapıyorsun Smiley Okex slot koysa boş boş bakacaksın ne diyeceksin okex borsa değil mi diyeceksin ? Smiley
Binance bugün icolarına katılabilmek için kullanıcılarına bile loto sistemi getirdi.neyin kafasındasın cahil adam.
binanceye borsa değil diyebilecek kadar cahilsin o zman.
Catexte sanki zorla oynatıyorlar.Adamlar ortaya koymuş.oynayan oynasın bak böyle bişi geliştrdik biz diye.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄