Bitcoin Forum
May 08, 2024, 08:24:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Publish0x ile Yeni Kazanma Yöntemi. Sadece Yazan Değil Okuyanda Kazanıyor!  (Read 652 times)
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
April 08, 2019, 12:48:55 PM

bir kaç bounty makalem vardı ve denemek için platformda yayınladım. 10 küsür makale fifti sent yaptı, ulan fifti sent para mı diyecektim ki; nankörlük yapma adamlar fifti sent için şarkı yapıyor top liste koyuyor dedim.  Grin

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
1715199840
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715199840
Reply with quote  #2

1715199840
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715199840
Hero Member
*

Ignore
1715199840
Reply with quote  #2

1715199840
Report to moderator
1715199840
Hero Member
*

Ignore
1715199840
Reply with quote  #2

1715199840
Report to moderator
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
April 08, 2019, 06:56:42 PM

Denemekte fayda var diyerek üye oldum. Üye olup denemeye başladım. Fakat withdrawa ne zaman ulaşırım bilmiyorum. Makale yazan arkadaşlar varsa aslında link paylaşımı yapılsa iyi olur mu diye düşünüyorum. Tabi tam da emin olamadım.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 09, 2019, 11:26:53 AM

güzel bir proje ama steemit gibi noktalara ulaşır mı, ne kadar popülerleşir şu an bilemiyoruz. kore projeleri genelde sağlam oluyor ama bir projenin başarıya ulaşması için komunite desteği şart. komunite desteği ile iyi yerlere gelebilir. bountyhive da güzel bir platform ve projenin tanınırlığı giderek artacaktır. umarım başarılı olur.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
April 09, 2019, 12:40:56 PM

teferruatlı bir kazanç olarak görülse de ana mantık gayet güzel görünüyor. işin çakallığına koşulmazsa buradan ekmek çıkar insanlara.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
slvrbrk
Jr. Member
*

Activity: 160
Merit: 1

View Profile WWW
April 09, 2019, 01:07:55 PM

Publish0x sitesini airdrop sitelerinde duymuştum ama nezamanki Hydro ismini duydum ilgimi çekti. Bu entry sayesinde oldu oda.Teşekkür ederim size. Kayıt oldum ve ilk tipi size verdim. Yazarlık başvurusunda da bulundum. Bakalım kabul görecekmi.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
Nuxxorcoin
Member
**

Activity: 332
Merit: 22

Turkish Translator

View Profile
April 09, 2019, 02:42:22 PM

Ya fikir olarak güzel de uzun vadede ne kadar başarılı olurlar bunu kestirmek oldukça güç diye tahmin ediyorum. Çünkü bu işler sanıldığı kadar kolay değil.
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
April 09, 2019, 06:40:41 PM

İcosu iyi başladı kore projesi olması ise önemli bir ayrıntı. Zira kore menşeli projelerin başarı oranı hayli yüksek. Publish çok iyi detaylandırılmış bence müthiş bir atak yapabilir.

bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
April 09, 2019, 08:08:53 PM

Güzel bir olatform olmuş. Makale severlerin uğrak mekanı olabilir ileride.. Ancak bildiğim kadarı ile sadece ingilizce yazılabiliniyor.. Hem okuyarak hem de yazarak puanlar kazanılınıyor..Değerlendirmek gerekir

▔▔▔▔▔
casty3000
Full Member

Merit: 100

View Profile
April 09, 2019, 10:09:37 PM

Zamanında benim de aklıma bu tarz bir proje gelmişti. Fakat çok fazla riskli çok kaliteli içerik olması gerekiyor ki kullanıcı çekin. Kullanıcı gelsin ki reklam geliriniz artsın. Kötü içerikle site batar site batarsa token gider kartopu gibi Smiley

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 10, 2019, 04:00:39 PM

damlaya damlaya göl olursa bu da onun gibi olur mu bilmiyorum çünkü çok az damlıyor kullandım burayı bir kaç makalede yazdım bakalım ne olacak ..
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 10, 2019, 06:12:19 PM

Şimdiye kadar bir miktar hydro oldu .bu olay tıpkı bir zamanlar faucetten BTC toplamak gibi. O zamanlar değeri yoktu ama şimdi o biçim değeri var.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
April 10, 2019, 06:13:11 PM

Güzel bir olatform olmuş. Makale severlerin uğrak mekanı olabilir ileride.. Ancak bildiğim kadarı ile sadece ingilizce yazılabiliniyor.. Hem okuyarak hem de yazarak puanlar kazanılınıyor..Değerlendirmek gerekir

Aslında Türkçe'de yazılabiliyor hatta bir kaç tane Türkçe yazdım ama pek Türk olmadığı için tip çok az veriliyor, genelde zaten yazılar ingilizce olarak yer alıyor platformda.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

erkan.camli
Copper Member
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile WWW
April 10, 2019, 07:12:24 PM

Steeme rakiplerin artmaya başladığı bir dönemdeyiz. Üye oldum güzel bir site. Yazının oylanması sonucunda token vermesi de güzel olmuş. Böylece hem makaleniz bounty için değerlendiriliyor hemde okundukça coin kazanıyorsunuz.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
April 10, 2019, 07:25:41 PM

Steemitte yazarak kazanma vardı Publish0x hem yazarı hemde okuyucuyu ödüllendiriyor bu nedenle daha fazla insan platform ile etkileşim sağlıyor.
slvrbrk
Jr. Member
*

Activity: 160
Merit: 1

View Profile WWW
April 22, 2019, 07:11:45 AM

Bounty ile uğraşan çok sayıda arkadaş var aramızda. Hepimiz farklı yöntemler arıyoruz.
Steemit ile yazarak para kazanmaya uğraşanlarımız vardır. STEEM token zaten aldı yürüdü ama artık orada yazı yazarak para kazanmak çok zor.

Publish0x ise farklı bir yöntem geliştirmiş. Artık sadece yazarak değil okuyarak da kazanmak mümkün. Yani sadece yazı yazanlar değil okuyanlarda BNTY token kazanabiliyor. Üstelik ödülü de belli bir havuzdan siz belirliyorsunuz. Diyelimki okuduğunuz makalenin ödülü 5BNTY ve size en altta bir barda %kaçını sizin alacağınızı ve yazarın alacağını siz seçiyorsunuz. Üstelik şu anda (ne zamana kadar bilmiyorum) sadece BNTY değil aynı zamanda bir de HYDRO token veriyor. Okuyanlarda artık para kazanabilir.

Ayrıca Steemit gibi hemen yazar olamıyorsunuz. Önce yazarlık için başvurmanız gerekiyor. Ben geçtiğimiz gün başvurdum ve 1 günde onaylandı. Hatta ilk deneme için yazımı yazdım. Copy-Paste içeriğe çok katı şekilde karşı olduklarını belirteyim.

Tabi ki bir takım kurallar var. Örneğin bir kez ödül paylaşımı yaptığınızda bir sonraki ödül paylaşımı için belli bir süre beklemeniz gerekiyor. Ayrıca aynı kişinin tüm makalelerine arka arkaya veremiyorsunuz. Bana aşağıda paylaşacağım linkten bir kez ödül yolladıktan sonra bir kez daha yollamak için 1 gün beklemeniz gerekiyor. Ancak diğer kullanıcılar ile ödül paylaşımı yapmaya devam edebiliyorsunuz yine bir kaç dakika bekledikten sonra.

Deneme için üye olduktan sonra bana bir ödül atabilirsiniz. Ben ödüllendirmeyi nasıl yaptığımı da bu yazımda anlattım. Meritler, HYDRO ve BNTY ile beni ödüllendirmeniz dileğiyle Smiley

https://www.publish0x.com/kripto-para-dunyasi/publish0xe-hydro-ile-merhaba-xmeqg
Hocam siteden Hydro çektiniz mi hiç acaba?
Ether walletemi çekmek lazım.
Aslında ben borsalardaki hydro cüzdana çekmek istiyorum ama gelir mi.
Borsaya çeken oldu mu hiç?

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
April 22, 2019, 07:27:51 AM

Bounty ile uğraşan çok sayıda arkadaş var aramızda. Hepimiz farklı yöntemler arıyoruz.
Steemit ile yazarak para kazanmaya uğraşanlarımız vardır. STEEM token zaten aldı yürüdü ama artık orada yazı yazarak para kazanmak çok zor.

Publish0x ise farklı bir yöntem geliştirmiş. Artık sadece yazarak değil okuyarak da kazanmak mümkün. Yani sadece yazı yazanlar değil okuyanlarda BNTY token kazanabiliyor. Üstelik ödülü de belli bir havuzdan siz belirliyorsunuz. Diyelimki okuduğunuz makalenin ödülü 5BNTY ve size en altta bir barda %kaçını sizin alacağınızı ve yazarın alacağını siz seçiyorsunuz. Üstelik şu anda (ne zamana kadar bilmiyorum) sadece BNTY değil aynı zamanda bir de HYDRO token veriyor. Okuyanlarda artık para kazanabilir.

Ayrıca Steemit gibi hemen yazar olamıyorsunuz. Önce yazarlık için başvurmanız gerekiyor. Ben geçtiğimiz gün başvurdum ve 1 günde onaylandı. Hatta ilk deneme için yazımı yazdım. Copy-Paste içeriğe çok katı şekilde karşı olduklarını belirteyim.

Tabi ki bir takım kurallar var. Örneğin bir kez ödül paylaşımı yaptığınızda bir sonraki ödül paylaşımı için belli bir süre beklemeniz gerekiyor. Ayrıca aynı kişinin tüm makalelerine arka arkaya veremiyorsunuz. Bana aşağıda paylaşacağım linkten bir kez ödül yolladıktan sonra bir kez daha yollamak için 1 gün beklemeniz gerekiyor. Ancak diğer kullanıcılar ile ödül paylaşımı yapmaya devam edebiliyorsunuz yine bir kaç dakika bekledikten sonra.

Deneme için üye olduktan sonra bana bir ödül atabilirsiniz. Ben ödüllendirmeyi nasıl yaptığımı da bu yazımda anlattım. Meritler, HYDRO ve BNTY ile beni ödüllendirmeniz dileğiyle Smiley

https://www.publish0x.com/kripto-para-dunyasi/publish0xe-hydro-ile-merhaba-xmeqg

2 gün önce myetherwallet cüzdanına çekim yaptım ama daha gelen yok. Çekim esnasında en altta bir yer adı vermişler burası tercihimizdir demiş ama ben yine etherwallet verdim. daha gelmedi. Sitede onaylandı yazıyor ama gelen birşey yok henüz.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 22, 2019, 10:08:52 AM

Ara ara girip hydro alıyorum daha çekim.yaoma firsatimiz olmadı. Ama şu bir gerçek ki  bir sürü yazı var ve çoğu kopyala yapıştır. Forumlardan alıp kendileri yazmış gibi paylaşım yapan epey bir kişi var. Bende en alta inip ödül kısmına tıklayıp geçiyorum.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
April 22, 2019, 05:24:24 PM

çekim limitini aşınca, deneme amacı ile ilk çekimi gerçekleştirdim. bitmart adresime talep ettim ve tokenler bitmart'a geldi. bitmart'tan çekim yapabilmek için kyc'ye sahip hesabınızın olması gerekiyor. bazı borsalar contract ile oluşturulmuş toplu gönderimlerde sıkıntı çıkarabiliyor ve hesaba yansıtmayabiliyor. eğer bitmart dışı bir borsaya çekecekseniz telegramdan sorun.

2 gün önce myetherwallet cüzdanına çekim yaptım ama daha gelen yok. Çekim esnasında en altta bir yer adı vermişler burası tercihimizdir demiş ama ben yine etherwallet verdim. daha gelmedi. Sitede onaylandı yazıyor ama gelen birşey yok henüz.

haftanın belli günleri toplu gönderim gerçekleştiriyorlar sanırım, net hatırlayamadım.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 22, 2019, 05:37:53 PM

çekim limitini aşınca, deneme amacı ile ilk çekimi gerçekleştirdim. bitmart adresime talep ettim ve tokenler bitmart'a geldi. bitmart'tan çekim yapabilmek için kyc'ye sahip hesabınızın olması gerekiyor. bazı borsalar contract ile oluşturulmuş toplu gönderimlerde sıkıntı çıkarabiliyor ve hesaba yansıtmayabiliyor. eğer bitmart dışı bir borsaya çekecekseniz telegramdan sorun.

haftanın belli günleri toplu gönderim gerçekleştiriyorlar sanırım, net hatırlayamadım.

Arkadaşlar ben 288 adet cekim talep etmiştim. Bugün itibariyle geldi. Arkadaşında dediği gibi belirli günler dağıtım oluyor galiba. Hydro yu geleceğin xrp şu olarak gördüğüm için kıyıda köşede olmasında fayda var. Sonucta taş atıp kolumuz yorulmadi.
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
April 22, 2019, 05:59:01 PM

Bende yakın zamanda açtım şuanlık iyi kazandırıyor . Kullanıcı sayısı arttıkça da kazançlar artacaktır. Steem sisteminde olduğu gibi ilk girenler sistemin kaymağını yer

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: