Bitcoin Forum
May 28, 2024, 10:44:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTCForum Türkiye açıldı! (BTCForum.online)  (Read 269 times)
Kripto Deha (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
April 02, 2019, 02:10:47 PM

Merhaba arkadaşlar,

Uzun bir müddettir üzerine çalıştığımız Türkiye yatırımcısına hitap eden ve yerel yatırımcıların daha aktif olarak kullanabileceği bir platformu sonunda faaliyete geçirdik! Son 2 haftalık yayınlanma geçmişinde yaklaşık 35 üye ve günlük 500'e yakın (toplam) sayfa görüntülemesi ile bir boşluğu kapatmayı bir miktarda başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Tabii ki başarıdan söz edebilmemiz için siz değerli arkadaşların hem görüş/önerileri hem de platformumuza üye olup çeşitli kaliteli paylaşımlarla destek olması sayesinde olacaktır.

Ayrıca aranızdan değerli arkadaşların talebi olması durumunda moderatörlük desteği için de sizlerden destek bekliyoruz. Unutmayın; BitcoinTalk ve benzeri platformlar da yola çıktıklarında küçük mecralardı. Platformların gelişmesi ve büyümesinde biz kullanıcıların etkisi en önemlisidir.

Şimdiden hepinize teşekkür eder, yapıcı eleştirilerinizi ve desteğinizi dört gözle bekliyoruz.

Selamlar,

https://BTCForum.online

Yönetimi
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 08, 2019, 06:20:52 PM

bu yolda size başarılar dilerim umarım çıktığınız bu yolda yarı yolda kalmazsınız. çünkü çok sağlam bir işin altına girmişsiniz.
Kripto Deha (OP)
Newbie
*

View Profile
April 16, 2019, 09:55:22 PM

bu yolda size başarılar dilerim umarım çıktığınız bu yolda yarı yolda kalmazsınız. çünkü çok sağlam bir işin altına girmişsiniz.

Çok teşekkür ederiz. Bu yolda siz değerli dostları da paylaşım yapmak ve platformu kullanmak üzere aramızda görmeyi isteriz.

Cean
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
April 18, 2019, 02:10:49 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1614355.0

Değmez kardeşim bu bitcointalk davar sürüsüne. Konuya gelen cevapları okuyunca anlayacaksın. En azından buradaki mallar gelmeyecektir. Başka bir yerlerde PR yapmaya bak. Ve ya benim gibi salla gitsin.
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
April 19, 2019, 12:54:02 AM

Değmez kardeşim bu bitcointalk davar sürüsüne. Konuya gelen cevapları okuyunca anlayacaksın. En azından buradaki mallar gelmeyecektir. Başka bir yerlerde PR yapmaya bak. Ve ya benim gibi salla gitsin.

Bu "Davar surusu" nde basi ceken biri olarak Hero membersin helal , o zaman sana "Bas Davar" demek yanlis olmaz herhalde Cheesy

Kripto Deha (OP)
Newbie
*

View Profile
April 19, 2019, 10:43:48 PM

Merhaba,

Okudum. Beklentim yüksek değildi projeyi geliştirmeye başlayınca. Fakat ufak da olsa bir arada olan bir ufak grup olabilir diye düşünerek tasarladık.
Mobil uygulama vs de geliştirme niyetiyle yola çıktık. Forumdan gelir beklentimiz yok. Fakat 50-100 arkadaş da olsa forumda takılıp bir birimirizle sohbet etsek bile yeterli.

Bilemiyorum, fakat ben de biliyorum ki yurdum insanı içerden yapılan hiçbir başarıyı desteklemez. Sıfır gelir ve masraflara rağmen NPXS dağıtalım dedik; elemanın teki kişi başı 100K NPXS versen az gelmem ben diyor. 100 üyeye kişi başı 100K NPXS ve kazanç modeli olarak ortada hiçbir şey olmayan bir forum.

Neyse, gelir olmasa da sıkıntı yok da umarım; güzel bir ortam olur.
cuhukuba
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
April 19, 2019, 11:40:36 PM

Foruma katılan yeni biri olarak .Kafama takılan bir soru vardı onu sormuştum. Tam anlamı ile net doyurucu bir cevap gelmedi. Suclamayalım yaslandık artık belki ben zor anlıyorum dedim.
Bitcoin olayıda 2 sene sonra ortada coin kalmaz finansal bir varlık hıc bır zaman sonsuza kadar deger kazanmaz. İktisadın kuralı budur yani bilimsel. Çatallasma olayı olmasa tutulan bir coinin catalının çatalını çıkarmaktalar, tam bir ergen  nasrettın hoca gibi tavşanın suyunun suyu  hesabı .ETC den so kadar erc 20 token bilmem ne vs. ..
Gerci imrenmiyorum degil 0.006 dan bitcoin alan var ise çıksın ortaya.
serhanni
Full Member

Activity: 686
Merit: 100

View Profile
May 15, 2019, 08:00:53 PM

Projenizde başarılar dilerim. Umarım seviyeli ve yararlı paylaşımların olduğu bir yer olur. Yeni oluşumlar olması heyecan verici.
SUPREMEGAMBLER
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 7

View Profile
July 02, 2019, 10:12:14 PM

Foruma katılan yeni biri olarak .Kafama takılan bir soru vardı onu sormuştum. Tam anlamı ile net doyurucu bir cevap gelmedi. Suclamayalım yaslandık artık belki ben zor anlıyorum dedim.
Bitcoin olayıda 2 sene sonra ortada coin kalmaz finansal bir varlık hıc bır zaman sonsuza kadar deger kazanmaz. İktisadın kuralı budur yani bilimsel. Çatallasma olayı olmasa tutulan bir coinin catalının çatalını çıkarmaktalar, tam bir ergen  nasrettın hoca gibi tavşanın suyunun suyu  hesabı .ETC den so kadar erc 20 token bilmem ne vs. ..
Gerci imrenmiyorum degil 0.006 dan bitcoin alan var ise çıksın ortaya.
şimdi hocam iktisadın kuralınshshsh
iyi geceler, saat geç oldu. uykunuza dikkat edin lütfen Grin
Cean
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
July 03, 2019, 08:22:13 PM

Merhaba arkadaşlar,

Uzun bir müddettir üzerine çalıştığımız Türkiye yatırımcısına hitap eden ve yerel yatırımcıların daha aktif olarak kullanabileceği bir platformu sonunda faaliyete geçirdik! Son 2 haftalık yayınlanma geçmişinde yaklaşık 35 üye ve günlük 500'e yakın (toplam) sayfa görüntülemesi ile bir boşluğu kapatmayı bir miktarda başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Tabii ki başarıdan söz edebilmemiz için siz değerli arkadaşların hem görüş/önerileri hem de platformumuza üye olup çeşitli kaliteli paylaşımlarla destek olması sayesinde olacaktır.

Ayrıca aranızdan değerli arkadaşların talebi olması durumunda moderatörlük desteği için de sizlerden destek bekliyoruz. Unutmayın; BitcoinTalk ve benzeri platformlar da yola çıktıklarında küçük mecralardı. Platformların gelişmesi ve büyümesinde biz kullanıcıların etkisi en önemlisidir.

Şimdiden hepinize teşekkür eder, yapıcı eleştirilerinizi ve desteğinizi dört gözle bekliyoruz.

Selamlar,

https://BTCForum.online

Yönetimi
Bu arkadaş da fişi çekmiş. Demiştim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: