Bitcoin Forum
June 14, 2024, 09:51:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Catex borsası coinmarketcape girmiş 14 satoshiden yakaladım :D  (Read 1152 times)
Neo.op (OP)
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
April 02, 2019, 03:48:59 PM

https://coinmarketcap.com/exchanges/catex/
Forumda sürekli konuşulan borsanın coinmarketcape girdiğni farkettim.14 satoshiden yakaladım bakalım nereye kadar gidecek.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
April 02, 2019, 03:53:37 PM

demek ki iş görecek kadar hacimle çalışıyor. buda güzel coinmarket girmek Smiley

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 02, 2019, 04:11:31 PM
Last edit: April 02, 2019, 06:50:30 PM by lossnet

Birkaç ay önce imzasına gireyim mi diye düşündüğüm sırada bakmıştım CATT tokene. Çok hacimsizdir. Sanırım 1 BTC altındaydı. Şimdi ise 2000 BTC'ye çıkmış günlük hacmi. Eğer bounty hunter'lara, söz verdikleri gibi 250,000 dolarlık tokeni dağıtırlarsa işlem hacmi çok artacaktır. Tabii bu fiyata nasıl yansır onu bilemem.

Edit: Binlik ayıraçtaki noktadan dolayı yanlış görmüşüm günlük hacmi. 2.000 yazmışlardı. Doğrusu 2 BTC olacak!
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
April 02, 2019, 04:15:53 PM

fiyata olumlu yansıyacağını düşünmüyorum . tabi buda borsanın elinde dağıtacağı tokenleri toplayıp sonrada şişirmek elinde olan bir durum bountyciler bende çoğu direk satıp geçiceklerdir.
sonrası tutanların şansına ellerinede alabilirler güzelde kazanabilirler.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 02, 2019, 04:30:14 PM

cmc ye girmesi gayet güzel ama bence yine geriye salacak gibime geliyor. ben sat al yapayım derken 12 den yolladım 10'a alış koydum bekliyorum belki 10'a inmez ama buradan da uçup gideceğini zannetmiyorum. bakalım ne yapacak.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
April 02, 2019, 04:51:23 PM

gelişme gayet güzel, hacim desek o da atıyor. bountyciler satınca mutlaka düşüş yaşayacaktır ama ben herkesin hemen satacağını da düşünmüyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 02, 2019, 04:54:17 PM

çok uzaklara gideceğini pek sanmıyorum bu seviyelerde seyir edecektir diye düşünüyorum ha isterim ki gitsin bountysine falan katıldık bişiler gelir diye düşnüyorum bi ara token kitlemiştim vs vs.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
April 02, 2019, 05:02:40 PM

bu borsa hakkında daha önce yazdıklarım pek de güzel yorumlar değildi, hala ne iş yaptıklarını tam olarak anlamasam da coinmarket'e girmeleri güzel bir durum. en azından bilinirliği biraz artar ama tokeni için öyle uçtu kaçacak gibi düşünmek pek mantıklı değil. kısa dönemli al sat yapılabilir. bunun dışında bounty ödülleri dağıtılmaya başlarsa büyük ihtimalle fiyatlar düşecektir. buna da dikkat edin arkadaşlar. (dedikleri kadar dağıtım yapılursa.)
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
April 02, 2019, 05:21:54 PM

dedikleri kadar dağıtım yapmazlarsa zaten güvenirlikleri sarsılacağı için ödül dağıtımından yana sorun sıkıntı yaratacağını zannetmiyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
April 02, 2019, 05:39:35 PM

Aslında bu güzel bir haber. 16 satoşiden yakalamanda güzel, fakat borsanın irelide nasıl bir performans göstermesi önemli

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
hasyurt
Full Member

View Profile
April 02, 2019, 05:41:19 PM

bu borsa hakkında daha önce yazdıklarım pek de güzel yorumlar değildi, hala ne iş yaptıklarını tam olarak anlamasam da coinmarket'e girmeleri güzel bir durum. en azından bilinirliği biraz artar ama tokeni için öyle uçtu kaçacak gibi düşünmek pek mantıklı değil. kısa dönemli al sat yapılabilir. bunun dışında bounty ödülleri dağıtılmaya başlarsa büyük ihtimalle fiyatlar düşecektir. buna da dikkat edin arkadaşlar. (dedikleri kadar dağıtım yapılursa.)

Bounty olayı başlayınca 22 ye kadar gitti daha da uçacak zannettik ama 8 e kadar indi. Şimdi de 16 olmuş. Cmc ye girmenin etkisi var. Geri çekilmesi muhtemel.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 02, 2019, 05:41:27 PM
Last edit: April 02, 2019, 07:28:13 PM by Matthias9515

Birkaç ay önce imzasına gireyim mi diye düşündüğüm sırada bakmıştım CATT tokene. Çok hacimsizdir. Sanırım 1 BTC altındaydı. Şimdi ise 2000 BTC'ye çıkmış günlük hacmi. Eğer bounty hunter'lara, söz verdikleri gibi 250,000 dolarlık tokeni dağıtırlarsa işlem hacmi çok artacaktır. Tabii bu fiyata nasıl yansır onu bilemem.

arkadaşım hacim 1 nokta 25 bitcoin............. burnuma kotu kokular geliyor. reklam falan okey ama herkesin birden övmesi normal gelmedi.

edit: arkadaş hatasini farketmiş, bir göz hatası yapmış
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 02, 2019, 06:10:27 PM

hahah az önce baktım inaktif olmuş bütün bilgileri silinmiş vazgeçti sanırım coinmarketcap yayınlamaktan Cheesy
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 02, 2019, 06:43:31 PM

arkadaşım hacim 1 nokta 25 bitcoin............. burnuma kotu kokular geliyor. reklam falan okey ama herkesin birden övmesi normal gelmedi.

Bazı yerler binlik ayıraçta nokta kullanıyor, bazı yerler de virgül kullanıyor ya ben o yüzden yanlış okuyup yanlış anlamışım. Kusura bakma. Yukarıdaki postumu da düzeltiyorum hemen. Reklam yapmak ya da övmek değildi amacım. Yanlış bir algı yaratmış olmayayım.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 02, 2019, 06:45:48 PM
Last edit: April 06, 2019, 06:10:30 PM by barslanhan

Ya bence kofti bir borsa ve saçma bir coin.. O bounty sonunda ödülü dağıtsınlar varya ortalık duman olur. Çökerler dibine dibine o borsanın. Bence bir cacık olmaz boş yere şillemeye ve reklam etmeye gerek yok...

EDİT: BURADAKİ YORUMUM YÜZÜNDEN BOUNTYDEN BANLANMIŞ MAKALEM.. YORUMUMUN ARKASINDAYIM.. Bİ CACIK OLMAZ BU CATEX DEN.. DOĞRU OLDUĞUM KANITLANMIŞ OLDU.. MADEM BÜYÜK BORSASIN DEMEZLER Mİ?
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
April 02, 2019, 07:04:30 PM

bizim bölümden başka bir yerde övüldüğü var mı hocam? yabancıların bu borsa hakkında bilgisi olduğunu pek sanmıyorum. bir "koreliler" varmış sanırım tokenleri satıp döner alıyorlarmış.
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
April 02, 2019, 07:07:31 PM
Last edit: April 02, 2019, 07:52:34 PM by Coinscup

Merak edip linke tıklayıp girdim ama şu an data filan  yok. Dataların oluşması için biraz zaman gerekli sanırım.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
April 02, 2019, 07:13:28 PM

Yani girmişte ortada bir şey yok.Fiyat hacim falan yok.Onlar olmadan pek listelendi diyemeyiz.İlerleyen zamanlarda listelenebilir Borsaya giren coinin tradeye açılmaması gibi olmuş bu.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
hasyurt
Full Member

View Profile
April 02, 2019, 07:18:39 PM

Borsanın en büyük sıkıntısı hacim yok ikinci sıkıntıda alış satış arasında ciddi fiyat farkı oluyor. Aldığın şeyi satman kolay değil.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
April 02, 2019, 08:03:17 PM

Arkadaşlar zaten telegram kanalını veya farklı yerlerde baktığımız zaman catt tokenin baya bir fan ı var sabah akşam catt takip eden insanlar var. Catex in geleceği gerçekten çok parlak. 1000 usd lik cat ile ileride zengin olacak insanlar var inanın bana göreceksiniz.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: