Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:09:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: bittrex de az o.ç değil...  (Read 587 times)
sconklin321 (OP)
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
April 02, 2019, 08:24:07 PM

aq ico gireyim dedim sayfayı yeniledim tıkladım . en fazla 4 sn geçmiştir. ico bitti dedi
ico 10 sn sürmüş sözde sayfada görünen.
kendileriine sattılar aq çocukları belli.
binance gözünü seveyim bunlardan daha deli kanlı en azından 3-5 kişi de olsa giriyor

binance en azından bir sistem getirdi ama diğerleri hala çok acemi. ibnelik te mutlaka vardır. kendileri alacak büyük ihtimalle borsalarında listeleyince millete verecekler.
hayırlısı olsun hocam bunda da vardır bir hayır demek lazım.
afedersin hocam da binance'nin getirdiği sisteme sokayım. 1 tane çekiliş hakkı kazanmak için elinde en az 50 tane bnb coin olması gerekiyor. dün başka bir başlıkta yazdığım gibi bu yöntem ekosisteme zarar veriyor. parası olan katılıyor, parası olan satıyor, parası olan kazanıyor. o yüzden bütün borsalar siktirsin gitsin. yaşasın orkların borsası!!!

binance çekiliş olayına yaklaşımın yanlış olmuş zaten ieo ya 50 bnb bile atmıyorsan niye sövdün alamadım. ki adam işlevsiz bir tokeni işlevsel bir hale getirer tutucularada kazandıryor. sistem bence 10 numara
eleştirin yanlış zaten ieo yada parası olan girer parası olmayanın ne işi var!

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 02, 2019, 08:31:25 PM

Hocam bu tüm dünyada böyle deği midir önce büyükler doyar sonra artıklar küçüklere gider. Şimdilik doymamış dahaa büyükler bekliyoruz biz de.

Aklıma Titanic filmi geldi. Orada kapılar kapalı iken , çocuğun birisi annesine soruyor. Neden biz bilmiyoruz anne diye. Annesi; önce birinci sınıflar sonra biz bibecegiz demişti.  Bu cümlenin onu hatırlattı.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
April 02, 2019, 11:55:43 PM

Her ico en kötü 4-5x yaptı Binance'ta. Burada da iyi giriş yapacaktır ve haliyle rağbet olması normal. Binance kadar olamazlar. Celer projesinde gördük tam sayım bitti herkesi attı şerefsizler refresh yaptım 3-5 kere millet giriş yapmaya uğraşırken erken erken girdiğim halde alamadım.
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
April 03, 2019, 07:31:31 AM

Bu borsaların yaptıkları icoların geleceğini pek göremiyorum açıkçası, çok kısa bir süre daha bu furya devam eder, ondan sonra azalarak biterler. Tabi yine kazanan borsa patronları olur, bizim gibi yatırımcılarda kaybettikleriyle kalırlar.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 03, 2019, 07:57:39 AM

Kriptoyu bile artık zengin oyuncağına çevirdiler, en başta yola çıkılan amaç artık yerini merkezi borsaların kontrolündeki kriptoya bıraktı. Bunun da bir dönemi olacak ve bitecek.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
April 03, 2019, 08:53:23 AM

benim ekranımda 2-3 saniye buy seçeneği çıkmadı. aktif oluncada ico bitti. aynen binance gibi bunların ieo larıda scam. sildim defterden işim olmaz artık.
binancenin çekiliş işinede kanmayın çekilişin adil olduğunu kim denetleyecek.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
April 03, 2019, 10:26:30 AM

Binance artık para kazanmanın yollarını bulmuş. İeo yapıp millete toplam miktarı bir sürü olan token çıkartıyor. Ne işe yaradığını  bilen yok. Belirli miktarda getirip sonra satıyor. Aldığı al sat komisyonu o biçim zaten kendisi ürettiği için bir durum tokeni satıyor millete. Hiç almadım almayı düşünüyorum.
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
April 03, 2019, 10:30:43 AM

aq ico gireyim dedim sayfayı yeniledim tıkladım . en fazla 4 sn geçmiştir. ico bitti dedi
binance gözünü seveyim bunlardan daha deli kanlı en azından 3-5 kişi de olsa giriyor

4 saniye surduyse yine iyiymiş hocam huobi'nin IEO'su 0,07 saniye sürdü. Salisenin 10'da3'ünde hangi adem oğlu aldıysa onu bulup alnından öpmek lazım:)
sconklin321 (OP)
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
April 03, 2019, 02:28:52 PM

4 saniye surduyse yine iyiymiş hocam huobi'nin IEO'su 0,07 saniye sürdü. Salisenin 10'da3'ünde hangi adem oğlu aldıysa onu bulup alnından öpmek lazım:)

adem oğlu değildir o .. başkabir çocuğudur

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 03, 2019, 03:11:59 PM

Dün güya ben de girmek için beklerken 10 saniyede bittiğini gördüm. Bakalım bunlar kaçtan kakalayacak millete .

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 03, 2019, 03:18:47 PM

Borsaların yaptığı icolara güvenmiyorum. Kendi adamlarına satıp . Borsaya girince daha yüksekten satıp hem komisyonla köşeyi dönüyorlar, hemde bir halta yaramayacak coinleri bize kakalıyorlar.

trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 03, 2019, 03:21:26 PM

Aynen. Beterin beteri var burda demişler. Adamlar bildiğin iki dakika bile izin vermediler, hepsi bot kullandıktan sonra insan hızı bir işe yaramaz.

Hocam 2-3sn ya. ekranı açmamla kapanması bir oldu. Resmen ağzım açık kaldı. IEO detaylarında botlara falan izin verilmediği yazıyordu. Yani bu olay bot mot falan değil. Başka birşey var burada da... Bakalım hayırlısı, ikinciye anlarız nasılsa  Smiley
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
April 03, 2019, 04:08:58 PM

Bittrex hiçbir zaman beğenmediğim ve tüm kripto paraa ticaret hayatım boyunca sadece birkaç kere kullandığım kalitesiz bir borsa hizmetidir. Özellikle geçtiğimiz günlerde de tekrar kullanmayı denemiş olmama rağmen yine önüme bir ton engel çıkartmaları, dalga geçermiş gibi çeşitli pozlarda KYC işlemi yaptırmaları gibi rezilliklerine dayanamadım ve tekrardan kullanmamakta ne kadar haklı olduğumu anladım. Ayrıca geçtiğimiz günlerde son dakika IEO projesini de iptal etmeleri ile gündeme gelmişlerdi. Şimdi bakıyorumda yeni projelede de pek başarılı bir iş sergileyemediler. Bittrex maalesef kullanılmaması gereken fakat güçlü piyasa hacmine sahip olan kripto para borsası olmuş durumda. Bir diğer yandan şunu da belirtmek istiyorum ki bugün aynı terbiyesizliği Kucoin borsası da yaptı ve yatırımcılarının zarar etmesine sebep oldu. Bu yaptıkları ile Kucoin borsası da gözümden düştü ve bundan sonra da orayı da kullanmamayı düşünüyorum. Ne yazık ki birkaç soytarı hizmetin oluşturduğu korsan piyasada işlem yapar duruma geldik.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
April 03, 2019, 08:33:38 PM

2450sat idi ico fiyatı.
ben ivo fiyatına yakın cıkacagını dusunuyorum bir binance gibi 4-5 kat mumkun değil.
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
April 03, 2019, 09:20:53 PM

Bittrex şerefsizi geçen sene durduk yere kyc mi iptal etmişlerdi. Uzun bir süre withdrawal yapamamıştım. Mail support ne denediysem baya bi bekletmişlerdi, ilgisiz ibneler doğru düzgün ilgilenmemişlerdi bile. o gündür bu gündür kullanmıyorum hiç te işim olmaz.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
April 04, 2019, 06:08:01 AM

Binance'ında bunlardan bir farkı yok bence, ben farklı bir şey beklemiyordum Bittrex'ten de, bu borsayı eskiden severdim grafik gösterimi güzeldi ama oda değişti artık kullanmıyorum pek bir çekiciliği kalmadı, icosundan da bir şey çıkmayacağı belliydi alanların içinde muhtemelen hiç bir Türk yoktur botlar almıştır hepsini.
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
April 04, 2019, 10:36:39 PM

10 saniye sürmüş ise başlık konusuna hak vermemek pek de mümkün değil ama başlığın samimi olduğu gerçeği su götürmez tartışılmaz bir konu ah hhhh Smiley
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
April 08, 2019, 07:03:46 AM

2450sat idi ico fiyatı.
ben ico fiyatına yakın cıkacagını dusunuyorum bir binance gibi 4-5 kat mumkun değil.

iconun %30 altında girdi borsaya.
alamayanlar oldukca mutlu olsa gerek su anda Smiley
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
April 08, 2019, 02:40:04 PM

Bittrex te 4 saniyede ico bitmez ya binance olsa 3 saniyede bile biter orası arı kovanı gibi zaten. Bahsettiğiniz gibi kendisi bile almış olabilir.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 09, 2019, 08:39:01 AM

Bitti de noldu .Bitcoinin artış yaşadığı dönemde olduğu için şuan icodan alanlar kar falan edemediler. Hatta zarardalar. Ben bittrex biraz destekler binance gibi. 2-3xle açılış yapar diye bekliyordum.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: