Bitcoin Forum
May 24, 2024, 12:00:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Matic Network (Matic) - Fiyat Takibi, Spekülasyon ve Tartışma  (Read 1645 times)
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
April 28, 2019, 08:40:03 AM

Binance'in ieo ile çıkardığı tüm projeler serbest düşüş halinde, buna önlem alınmazsa Binance'in ileride yapacağı ieo'lar elinde patlayabilir ya kendileri alıp düzeltecekler imajını yada elveda diyecekler ieo'lara, bunun Bnb'ye yansıması da kötü olur.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
April 28, 2019, 10:30:32 PM
Last edit: April 29, 2019, 12:16:16 AM by wolwoo

binance spotçu esnafa döndü, her gün bi yerlerden yeni ürün bulup çıkartıp müflis esnaf gibi üçe beşe bakmadan tutturabildiğine satıyor, çıkan ürün de daha doğru dürüst hacimli hareket yapamadan düştükçe düşüyor. Bu sabaha da cosmos-atom listeleniyor, var olan 3-5 hacim de oraya kayar. yapacağnız işin ben....

bi de şu var, an itibariyle tek borsadalar omomaticçiler, o da binance! ne bileyim bir omuz-baş-omuz falan çekebilirler istedikleri gibi, obo yap, tobo yap, obi wan kenobi yap, yap ulan işte bişeyler ayuuu, bu poktan konjonktürde bi başarı hikayesi yaz! "arielmatic yeni ethereum mu?" dedirttir, "samsung telefon aldık" de, "mikrosoftla anlaştık ama tek taraflı"... Cheesy giderin olsun delüüü, delirttiniz adamı Grin Shocked Cool Roll Eyes Cry Cheesy

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
April 29, 2019, 04:16:18 AM

Matic soluksuz düşüyor.X2 üzeri girdiler borsaya.Sonra düşüşe geçtiler.İeo'lar bundan sonra ilgi görmezse yatırımcısını zarar ettirebilir.Binance bir yere kadar fiyatı koruyabilir sonra çöküş kaçınılmaz.

████████████         AVXChange         ████████████
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
April 29, 2019, 05:50:41 AM

ne tokenlar aliyoruz o kadar paraya ve süründürüyoruz, matic ne olacak. dursun kenarda - sifira kadar yolu var:) binance bnb'de son günler piyasaya ayak uydurmus düsüp duruyor.su 25 dolari bi yakalasa da yukarilara gözünü dikse fena olmayacak... sanki illa 20yi gösterecek gibi duruyor bu aralar.
Ne0V
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 29, 2019, 08:13:31 AM
Last edit: April 29, 2019, 09:10:46 PM by Ne0V

Binance Listelendiği gibi fiyatı gene katlandı.Hangi proje olursa olsun Binance girdiği zaman kazandırıyor.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
April 29, 2019, 08:28:29 AM

Binance Listelendiği gibi fiyatı gene katladı.Hangi proje olursa olsun Binance girdiği zaman kazandırıyor.

Uzun zaman sonra nerelerde olacağına bakmak lazım. Hacim olarak ilk çıktığında artış kaçınılmaz. Binance'ın inanılmaz bir kullanıcısı var. Bu güruh en düşükten alsa bile yavaş yavaş yükselmesi tabi ki kaçınılmaz. Ama proje iş yapar mı? Geleceği var mı? vs gibi bakan yok. Millet artışı görüp dalıyor olaya. Bakmıyor gerisine zaten. Koyun misali...
Lydian
Hero Member

View Profile
April 29, 2019, 10:44:46 AM

119dan ieo oldu su an 176da... 280den haftasonu 176ya kadar düstü. böyle giderse ieo fiyatina gelecek galiba:) o zaman balinalar toplar patlatir mi, yoksa uzun ince bir yoldayim agiti ile ayni sekilde yatay ve düsüslerde sürünür mü, merak ediyorum acikcasi:)

keske 250li sevilerden satip simdi tekrar alsaydim:) eee, nasibimde yokmus demek:)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 29, 2019, 12:24:42 PM

Hepsi düşüyor ieodan kar elde etmek isteyenler uzun vade yatırımcıları olamaz diye düşünüyorum. Vur kaç en faydalı yöntem 5xini alan uzaklaşsın

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Lydian
Hero Member

View Profile
April 29, 2019, 01:05:12 PM

119dan ieo oldu su an 176da... 280den haftasonu 176ya kadar düstü. böyle giderse ieo fiyatina gelecek galiba:) o zaman balinalar toplar patlatir mi, yoksa uzun ince bir yoldayim agiti ile ayni sekilde yatay ve düsüslerde sürünür mü, merak ediyorum acikcasi:)

keske 250li sevilerden satip simdi tekrar alsaydim:) eee, nasibimde yokmus demek:)

Botmusun kardes? 119 dan 176 olan nedir?

bot gibi adamim masallah de nazar degmesin:) ama haklisin, ben BNB<>MATIC olarak baktigim olaya, BNB kur bilgilerini vermisim. Bitcoin ile MATIC al-sat kismina bakmiyorum. Malum, MATIC'ler icin hesabimdan BNB cekildi, bende simdi BNB üzerinden bakiyorum olaya...

119 ile kastim da aslinda 0,000119 BNB olacakti... 1 MATIC IEO Fiyati buydu. Su an 0,000178 BNB civari 1 MATIC fiyati... Yatayda ve/veya düsüs devam etmekte gibi gözüküyor hala...
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
April 29, 2019, 01:20:40 PM

Binance'a zerre güvenmiyorum ama ieoları al satlarla kazanç kapısı şeklinde değerlendirilebilir ama benim hiç param yok ben de bir şeyler kazanabilir miyim acaba diye soranlara yine ekmek yok. Adamlar önce  bir paranı görelim hoşumuza giderse sana bir şans veririz diyorlar. Şansın ve paran varsa kazanıyorsun.
Lydian
Hero Member

View Profile
April 29, 2019, 01:55:17 PM

Binance'a zerre güvenmiyorum ama ieoları al satlarla kazanç kapısı şeklinde değerlendirilebilir ama benim hiç param yok ben de bir şeyler kazanabilir miyim acaba diye soranlara yine ekmek yok. Adamlar önce  bir paranı görelim hoşumuza giderse sana bir şans veririz diyorlar. Şansın ve paran varsa kazanıyorsun.

evet, haklisin... söyle bir gercekte var: yeni veya son bir yil icinde bu piyasaya giren kisiler ceplerindeki parayla, krediyle veya borcla bitcoin alip trene atladilar veya atlamaya calisiyorlar. bu fiyatlardan 1 bitcoin almak neredeyse iyi bir araba parasi - kolay degil.

ama 3-5 yil öncesinden piyasaya girenler, daha cok mining yapip ellerindeki coinlari degerlendirip bitcoin veya degisik coinlar almis kisiler. 3-5 yil öncesine kadar bitcoin almak kolaydi (fiyat olarak), mining yapanlar da güzel kazandilar. bu kazandiklarini iyi degerlendirenler de oldu, satip yiyenler de oldu. iyi degerlendirenler bu kriz dönemlerinde, ayi piyasasinda bile piyasadan ekmek yiyebiliyorlar kolaylikla.

yani diyecegim: 3-5 yildir takipte kalanlar dogal olarak avantajli. yeni girenler de artik bir sekilde güzel hamleler ile 3-5 yil sonrasina calisacaklar. elbet onlara da piyasa gülecektir.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 29, 2019, 02:27:32 PM

0,0045 dolardan açılmış ve 0,00375 - 0,00500 dolar aralığında oynamış görünüyor. Düşüş eğilimi var. Hacmi baya iyi görünüyor. 24 saat dolmadan 1000 BTC'nin üzerine çıkmış hacmi. Sanırım birkaç gün sonra belli olur nerelere gidebileceği.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 29, 2019, 03:09:45 PM

Bence binance piyasa şartları kötü olmasa hiç ieo gibi bir topa girmezdi demek ki onlar da yolsuz kaldı. Matic'e gelince bence tamamen bir balon ico fiyatının yarısına düşer yakında

EagleLord
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 29, 2019, 04:45:27 PM

Binance Loto Sistemine geçtiğinden beri artık İEOlara katılım yapmıyorum Çünkü çekilişte çıkma olasılığı çok düşük.
Lydian
Hero Member

View Profile
April 29, 2019, 07:20:31 PM

Binance Loto Sistemine geçtiğinden beri artık İEOlara katılım yapmıyorum Çünkü çekilişte çıkma olasılığı çok düşük.

Simdi özellikle cekilis var, ieo var diye BNB almadim ben sahsen. Elimde vardi... Eee, Binance borsasinda tuttugum BNBler üzerinden cekilise girecegim icin (ben BNBlerimi zaten Binance borsasinda tutuyorum sürekli) cok birsey yapmadim. Otomatik katilmis oldum, sansima da 1 ticket cikti. MATIC ciktigi gün satsaydim x2 yapacagim, ben satmadim o baska:) Tas atmadim, elim yorulmadi... Hala da kardayim. Güzel olan bu.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
April 29, 2019, 07:24:37 PM

73 sat şu anda.İco fiyatına dokundurup çıkaracaklar mı acaba.Zaten fazla da birşey kalmamış.Bu gidişle 3-5 gün sonra ico fiyatına gelir.

Oracolcoin XOR         
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
April 30, 2019, 06:22:01 AM

İeo nunda bir espirisi kalmadı gibi görünüyor ilk ieo 10 x yaptı sonraki ieo lar yavaş yavaş düştü şimdi ise ieo da satılan fiyatla aynı seviyede seyrediyorlar artık giren pek olmaz
Lydian
Hero Member

View Profile
April 30, 2019, 01:00:06 PM

oynaklasmaya basladi bizim MATIC... 170lerden 200 üzerine atti kendisini:) birisi saglam mal mi aldi ne:)
200 dedigim = 0,0002 BNB / MATIC... bakalim 200 altina sarkacak mi yine, yoksa ben kuzeye dogru gidiyorum, tutmayin beni mi diyecek:)
merakla bekliyoruz, elimizde MATIClerimiz ile:)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 30, 2019, 01:47:35 PM

Düşüş eğiliminden çıkıp yatay harekete geçmiş. Dün 0,005 dolardı, bugün de bu fiyatlarda devam ediyor. Ufak düşüşler olsa da yerini korumuş. Ayrıca hacminde de artış var. İlk birkaç gün önemli IEO'lar için. Eğer bu fiyatlardan devam ederse, daha da yükselebilir.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 30, 2019, 03:40:58 PM

oynaklasmaya basladi bizim MATIC... 170lerden 200 üzerine atti kendisini:) birisi saglam mal mi aldi ne:)
200 dedigim = 0,0002 BNB / MATIC... bakalim 200 altina sarkacak mi yine, yoksa ben kuzeye dogru gidiyorum, tutmayin beni mi diyecek:)
merakla bekliyoruz, elimizde MATIClerimiz ile:)

Matic delist edilmediği sürece para kazandırır gibi gözüküyor. 1-2 gündür fiyatı çakılıyor o yüzden herkes batacak edecek diye direk konuşmaya başladı. Hatta BNB için bile 1-2 gündür batacak edecek diye konuşan baya insan var bu düşüşün etkisiyle.  Önemli olan zaman zaman sürüden ayrılıp,  ayrı hareket edebilmek.

Bu koinde şu an bilina yok doğru düzgün.  Toplu alım oldukça fiyatı ufak ufak yukarı atar. alım geldikçe artar çünkü karşıda malı yığacak bir balina, fon vs yok.  Token toplayacak kim varsa anca ufak yatırımcının elinden toplayacaklar tokeni.

Ha şu olur mu dersen, Belki hiç bir balina, ya da büyük yatırımcı bu token ile ilgilenmez yatırım yapmaz, al sat yapmaz,  topla yükselt sat yapmaz. o zaman da yükselmez.  Ama binance gibi yerde illa 1-2 balina yatırımcı kaşınır duramaz bundan da toplar kenara.   Toplarken de mecbur küçük yatırımcıdan alacak.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: