Bitcoin Forum
July 28, 2024, 03:25:46 PM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Geeba'da Swap Kervanına Katılmış (KYC Var!)  (Read 13190 times)
freebtcclub (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
April 05, 2019, 10:49:41 AM

Bountyhive'in de bounty yaptığı Geeba'da swap yapacakmış, swap için de kendi siteleri olan https://ico.geeba.io adresinde kyc yapıp tokenların bulunduğu ethereum adresinizi giriyorsunuz. Az önce telegram gruplarında sordum, bhive'den ödül alanlarda dahilmiş ve şu an için KYC için son bir tarih belirlenmemiş. Bu KYC olayını duyuralı 1 ay olmuş benim haberim yoktu, benim gibi haberi olmayanlar varsa emekleri boşa gitmesin diye başlık açma gereği duydum.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 05, 2019, 10:57:04 AM

Bountyhive'in de bounty yaptığı Geeba'da swap yapacakmış, swap için de kendi siteleri olan https://ico.geeba.io adresinde kyc yapıp tokenların bulunduğu ethereum adresinizi giriyorsunuz. Az önce telegram gruplarında sordum, bhive'den ödül alanlarda dahilmiş ve şu an için KYC için son bir tarih belirlenmemiş. Bu KYC olayını duyuralı 1 ay olmuş benim haberim yoktu, benim gibi haberi olmayanlar varsa emekleri boşa gitmesin diye başlık açma gereği duydum.

Hocam bana bountyhive zamanında geeba yi yollamıştı ve ben bunları sattım gitti. her halde bana tekrar yollamazlar .ödül alanlar bu dediğiniz yere yollayıp swap yapacaktır.
freebtcclub (OP)
Copper Member
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
April 05, 2019, 11:03:00 AM

Siz forkdeltada falan satmışsınızdır, sisteme ethereum adresinizi giriyosunuz, muhtemelen orda dananın kuyruğu kopacak, belki sizin sattığınız adamlar bile swap yapamayabilir. Belki de kyc yapılan adreste ne kadar varsa o kadar o adrese yenisini de gönderecek olabilirler.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 05, 2019, 11:14:52 AM

İşi kurnazlığa vuran bir proje daha, böyle sonradan kyc çıkarıpta başarılı olan bir proje daha görmedim. Umarım bunlarda başarılı olamaz.
slvrbrk
Jr. Member
*

Activity: 160
Merit: 1

View Profile WWW
April 05, 2019, 11:30:26 AM

Vay arkadaş ya. Bıktım bu swap işlerinden . Kyc yapmayacağımdan dolayı topladığım tokenler boşa gidecek. Yapılabilecek en iyi şey zararına satış telegram gruplarında. Bu şark kurnazlarından dolayı emeklerimiz boşa gidiyor. KYC varsa en başından javy'nin yaptığı gibi kyc'li bountyhive. Millette ona göre girer, emek verir. İşte piyasayı batıran bu gibi adamlar.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
April 05, 2019, 11:39:15 AM

Baştan KYC isteselerdi kimse bountylerine katılmazdı sonradan KYC istemek ile hile yapmanın arasında hiç bir fark görmüyorum. Hayır insanlardan nasıl bu kadar kolay kimlik isteyebiliyorlar orasıda ayrı konu insan biraz çekinir. Çok kolay bir hal aldı kimlik bilgilerinizi gönderin diyebilmek.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 05, 2019, 12:37:52 PM

Siz forkdeltada falan satmışsınızdır, sisteme ethereum adresinizi giriyosunuz, muhtemelen orda dananın kuyruğu kopacak, belki sizin sattığınız adamlar bile swap yapamayabilir. Belki de kyc yapılan adreste ne kadar varsa o kadar o adrese yenisini de gönderecek olabilirler.

Bilgisayar başına geçince bir deneyeyim o zaman forkeltada sattım galiba. Kyc istemeleri ayrı bir muamma. Ben token için hiç kyc yapmadım desem yeridir. Sadece kullandığım borsalara kyc yapıyorum..
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 05, 2019, 12:38:42 PM

Sonradan kyc isteyen projelere ayar oluyorum. Baştan yapacağız de insanlarda ona göre giriş yapsınlar. Kaç ay geçmiş şimdi kyc yapacağız diyorlar.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 05, 2019, 02:11:07 PM

Dağıtım 112 gün önce olmuş ve swap olayını daha yeni duyuyoruz. Elimde az bir miktar olsa vazgeçeceğim de sonradan pişman olmamak adına yaptık bakalım.
Gerçekten sıkıldım bu işlerden. Allah bilir arada atladıklarımız da vardır. Şu swap olayını otomatiğe bağlasınlar artık yaa... İnsanları mağdur etmek adına ellerinden geleni yapıyorlar.

gospodin
Legendary
*

Activity: 2380
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 05, 2019, 03:26:47 PM

farkında mısınız bilmiyorum ama bountyhive sitesinde yapılan çoğu kampayada swap işlemi oluyor. zaten piyasada ne kadar gereksiz token varsa burada. bu da yetmezmiş gibi bir de kyc istemişer. ne diyoruz? "yürü len!"
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
April 05, 2019, 03:44:40 PM

Aslında herkes farkında bountyhive bayadır pek sallamıyor. Kampanyalar hakkında haber yok hep üyeler takip edip haber veriyor. Kyc olayıda saçma önceden olmuş bitmiş kampanya. Sonradan tokenları vermemek için kyc sonra swap ile insanları bezdirmeye çalışıyorlar. Aynısı swach içinde olacak bu gidişle
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
April 05, 2019, 04:03:37 PM

İnsanı soğuttular şu işten yeminle. Maçın ortasında kural değiştirmekte neyin nesi. Resmen alışkanlık haline getirdiler bu işi. Bir kural varsa baştan belirlenir kullanıcıya söylenir işine geliyorsa katılır gelmiyorsa katılmaz. Aylarca adamların reklamını yap iş bitince kyc yap yoksa paranı vermem demek en basit tabiriyle niteliksiz dolandırıcılıktır. Amaç belli, 100 kişiden 10 kişi kyc yapıcak diğer 90 kişinin tokenleri çöp olacak. He 10 kişinin tokenlerinin çöp olmayacağı garantisi de yok bu arada
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
April 05, 2019, 04:19:31 PM

Benim anlamadığım son zamanlarda çogu proje swap yapıyor amaç ne belli değil. Tek düşündüğüm cüzdanlara gelen tokenları takip etmezler bizde swap işini çıkartırsak çogu kişi swap işini kaçırır ellerindekiler çöp olur diye böyle bir şeye ihtiyaç duyuyorlar.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 2586

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 05, 2019, 04:31:36 PM

ya hep mi aynı çakallık..
yatırım yaptınız ve bir kaç ay takip edemediniz diyelim yalan oldunuz..
bounty'sine katıldınız.. hepsini takip etme ihtimaliniz yok.. yalan oldunuz..

swap yapılacaksa bile süresiz olmalı bu süreç. Bildiğin adam silkeliyorlar. Soytarılık.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 05, 2019, 04:42:27 PM

Artık çoğu bounty dansöz gibi kivirtir oldu. Başta kyc yok der sonra iş tokeni göndermeye gelince sanki tokenlerinin bir ederi var gibi kyc istiyorlar.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
April 05, 2019, 06:31:49 PM

Swap ile birlikte token'ları alıp kaçma girişimi olan birçok proje oldu. KYC yapmadan olmaz kıvamına gelmeleri de kendilerinin bile projeye o kadar çok güvenmiyor oluşları ya da bounty'le kazanılanlardan alabildikleri kadarını geri almaya çalışıyorlar. Başka bir açıklama getirilemiyor.
murobro
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 05, 2019, 06:43:31 PM

Artık bıktık usandık arkadaş. Her ico token artık kyc yaptırıyor, swap yapıyor. Haberimiz bile olmuyor, tokenlerde çöp oluyor.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
jeton
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
April 05, 2019, 06:51:06 PM

Bounty'de dağıttıklarının yarısından fazlasını bu yöntemle geri kazandıklarını düşünüyorum. Mesela javy kyc istiyordu katılmadım ve bunada kyc istiyor diye swap yapmayacağım. Emeklerimize yazık olmaya başladı. Artık yan çizmeyen proje yok gibi. Büyük bir gurup oluşturup sosyal medyada anti kampanyalar ile böyle projeleri boykot etmek lazım. Nasıl bizim reklamımıza ihtiyaç duyuyorlarsa karalamamızada kulak vereceklerdir.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
April 05, 2019, 07:21:20 PM

Verdikleri 3-5 dolar uğraşmaya değmez.Hadi para etse neyse.Çakallık diz boyu.Biri swapla devre dışı bırakmaya çalıştı sonra hepsi aynı swap işine girdi.Piyasa düzelmeden de düzelmesi zor gözüküyor bu işlerin.

Oracolcoin XOR         
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
April 05, 2019, 07:36:14 PM

Kafasına esen swap yapıyor arkadaş. Bir değil iki değil, swap takip etmeye ciddi mesai harcayacağız bu gidişle.

3 milyon 600 bin dolar topladıklarını belirtmişler. Şimdi swap yapmasak ve para etse pişman oluruz bu sefer. Bir de işin yoksa bunun KYC işleriyle uğraş. Gemstra vardı bir de. O da swap yapacaktı. Aklınızda bulunsun.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: