Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:05:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Geeba'da Swap Kervanına Katılmış (KYC Var!)  (Read 13176 times)
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 06, 2019, 06:22:28 AM

Gemstra da yapacak önümüzdeki hafta açıklayacaklar onlarda.Şu an cobinhood borsası ile anlaşmışlar.Yeni ıco satışı borsa üzerinden olacak gemstra'nın.Borsadan swap olacak kyc'yı 2.seviye olarak borsada yapmak gerekiyor.Gemsta şu an görünen iş yapabilecek bir potansiyele sahip gibi.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
April 06, 2019, 08:36:38 AM

Ne zaman yaptığımı hatırlamasam da yüklemişim ico adreslerine kimlik vs ne istiyorlarsa. 12-24 saat arası verification diyor ama halen daha sistemde waiting for verification yazısı var. Alla alla... Topluca mı yapacaklar son günü mü bekliyorlar anlamadım gitti...
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
April 06, 2019, 10:46:34 AM

Geeba ve Gemstra Projelerinin 2side Swap yapma kararı almış.Son zamanlarda çoğu coinde Swap durumu olmaya başladı.Aynı zamanda Swap içinde KYC istiyorlar.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
April 06, 2019, 01:16:04 PM

Bu KYC muhabbetini yapanlardan nefret ediyorum. Yani baştan söylemeyip sonradan çıkaranlardan. Swap meselesi de resmen şerefsizlik. Adam olanlar swap'ı senin ruhun duymadan yapıyor adresine yolluyor. Geçenlerde bir bounty katılmıştım bounty bitti tokenler dağıtıldı tesadüfen telegram kanallarında gördüm swap yapıyorlarmış ama süre 1 hafta ve ben gördüğümde 3 gün kalmıştı. Resmen çoğunluk yapamasın da tokenleri yansın diye yaptıklarını düşündüm.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 06, 2019, 01:21:28 PM

swap yapmalarının genelde sebebi, forkdelta veya etherdelta gibi  sitelerde tokenleri ucuza toplayıp, o tokenin balinası olanların önüne geçmek. zira   ekipler balina olup, fiyat kontrolünü sağlamak istiyor. bunun yanında swap in başka nedeni de tabi ki, bountycilerin bir kısmını elemek. valla usandırıyorlar. her kyc hem risk hem eziyet.
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
April 06, 2019, 01:47:27 PM

Bir aydır bu muhabbetin oluşu ve bir çoğumuzun bilgisinin olmaması can sıkıcı bir durum tabi. Swap olayının iyi yanları da var, kötü yanları da. Ama tabi kötü yanları iyi yanlarından çok daha baskın. Konu için teşekkürler yararlandım.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 06, 2019, 02:35:20 PM

Lanet olsun şu KYC isteyenlere. 3 kuruş için uğraştırıyorlar insanları. Bounty güvenliği için istiyoruz diyor çoğu, ama maksat başka. Ne kadar insan kaçarsa o kadar iyi diye düşünüyorlar. Ufak hesaplar peşindeler!
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
April 06, 2019, 07:06:32 PM

Ancak bunu nasış bilecekler yani bountyhive dan ödül gelen adresimizi sitelerine kayıt olup yazdığımızda o adresteki swapsız geeba ların yerine swaplılarımı yollayacaklar acaba

tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
April 06, 2019, 07:21:39 PM

Neyin güvenliği görende bin iki bin dolar gönderdi sanar.5-10 dolar etmez gönderdikleri.Güvenliğinden ne olacak bunun.Borsalar bile 2 btc'ye kadar kyc istemiyor.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
April 06, 2019, 08:14:20 PM

Her yere kimlik yolladık; bounty'ler için KYC çok gereksiz. Borsaya girmeme ihtimalleri bile var.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
April 06, 2019, 08:45:15 PM

Projelerin büyük bir kısmı bountycilere ödeme yapmamak için türlü türlü yollara başvuruyor. Artık projeler direk token yollayınca para etmeyeceklerini düşünmeye başladım Smiley

absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
April 06, 2019, 08:52:04 PM

Bitmedi ne kyc'si ne swap'ı vallalhi billahi, tokenları vermemek için projeler birbirleriyle yarışıyor, oyuna sürekli yeni kurallar ekliyorlar oyun oynanırken
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 06, 2019, 09:49:41 PM

artık daha yeni kampanyalara girmiyorum yok mobil walletmış yok kyc yok swap artık pes ediyorum, lanet olsun, ne biçim iş ya telefonda yer kalmadı a...
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
April 07, 2019, 07:23:33 AM

İşini ciddiye alan projeler bounty avcılarını hiç üzmüyor, yeni tokenleri ya MEW'e direkt yolluyor, ya borsalarla anlaşıyor ordaki tokenleri yeniliyor bu işle kendi uğraşıyor.  Daha listelenmemiş tokenler çoğu kaç kuruş edecekleri belli değil, belki sıfır olacak, listelenmeyecek bile belki, swap için KYC istemekte moda oldu iyice. 
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
April 07, 2019, 08:19:55 AM

Artık Bountylerin Swap yapma ve KYC isteme süreci başladı.Keşke Swapı otomatik olarak cüzdanlara gönderim şeklinde yapsalar yatırımcılar açısından daha iyi olurdu.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
April 07, 2019, 09:29:48 AM

artık daha yeni kampanyalara girmiyorum yok mobil walletmış yok kyc yok swap artık pes ediyorum, lanet olsun, ne biçim iş ya telefonda yer kalmadı a...

Ben telefona Wallet indirecek İsem kullanmadığım S4 e ya da eşimin telefonuna indiriyorum. Çünkü cüzdan işi tehlikeli işler. Ara yerde gumlemeyelim

LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
April 07, 2019, 12:06:44 PM

Valla bu iş artık bıkkınlık verdi . İş işten geçtikten sonra yok KYC yok Swap. Reklamlarını yaptırıp yaptırıp daha sonra bişeyler çıkarıp tokenlerin üzerine yatma çalışmaları

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
April 07, 2019, 12:36:14 PM

iyice milleti soğutmaya başladılar bu işlerden. neredeyse sorunsuz proje kalmadı piyasada. ben de diğer arkadaşlar gibi tepki koyulması taraftarıyım. bu böyle sürmez.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
April 07, 2019, 04:31:09 PM

Yani bu adamların projesine güvenip hodl falanda yapamazsın Gemstra geleli çok oldu millet işi gücü bırakıp bunları mı takip edecek arkadaş. Çoğu insan swapı kaçıracak yada kyc yapmak istemeyecek. Sonuç olarak onlar için avantajlı oluyor tabi...

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
April 07, 2019, 05:04:36 PM

Bir çok coin swap yapmaya ya da kyc yapmaya başladı, bounty hive projelerinden de bir kaç tane swap yapan proje oldu sanırım.  Takip etmedik mi swapta kaçıyor.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀