Bitcoin Forum
July 12, 2024, 11:06:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Geeba'da Swap Kervanına Katılmış (KYC Var!)  (Read 13187 times)
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
April 14, 2019, 08:34:06 PM

iyice cıvımışlar, bilgilendirme için çok teşekkürler, mecbur yapacağız artık, zaten işin sonunda yeni kimlik çıkarmamız gerekecek galiba, her yere verdik lakalı alakasız, sonumuzu hak getire.

KYC form kısmında not olarak "Gönderiler genellikle 12 ila 24 saat içinde işlenir." notu düşülmüş fakat benim 9 gün oldu hala ne onay var ne de red  Huh
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 15, 2019, 08:43:19 AM

kyc için bende kimlik bilgilerini bugün yükledim. 12-24 saat içerisinde onaylanır ibaresi orada dururken bazı arkadaşlar 9 gündür bekliyor. bu ilginç. ico bitmesine az bir süre kalmış ve son satışlar artık. neden kyc onayını geciktirirsin ki.

kyc onaylanan olursa buraya yazarsa takip etmiş oluruz.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 15, 2019, 08:15:08 PM

para toplayamamış borsaya gireceği meçhul scam bi projenin 3-5 dolarlık tokeni için yaptığı ucuz numaralar. uğraşmaya değmez
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 15, 2019, 10:02:52 PM

15 gün sonra ICO sona erecek ve mevcut tabloya göre 3.8K toplanmış. Sanırım bu rakamda herhangi bir değişiklik söz konusu değil. Softcap rakamı var mıydı acaba? Hiç değilse ona göre hareket edelim. KYC için ben de geçen hafta gönderim yapmıştım hâlâ bir değişiklik yok. Telegram grubunda KYC onayı ile ilgili olarak hiç soru sorulmadı mı?
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
April 16, 2019, 05:53:15 AM

Geeba nın swaapından hala bir ses yok galiba ne zaman başlayacağı konusunda. Televram kanallarını bulamadım başladığında arkadaşlar haber verin lütfen.

freebtcclub (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
April 16, 2019, 06:22:53 AM

Ben hala yapmadım KYC, bekliyorum ama neyi bekliyorum onu da bilmiyorum, çok yapasım yok sanırım. Biraz daha netleşsin her şey bakcam tekrar.
dodocum
Member
**

View Profile WWW
April 16, 2019, 08:21:08 PM

kyc için bende kimlik bilgilerini bugün yükledim. 12-24 saat içerisinde onaylanır ibaresi orada dururken bazı arkadaşlar 9 gündür bekliyor. bu ilginç. ico bitmesine az bir süre kalmış ve son satışlar artık. neden kyc onayını geciktirirsin ki.

15 gün sonra ICO sona erecek ve mevcut tabloya göre 3.8K toplanmış. Sanırım bu rakamda herhangi bir değişiklik söz konusu değil. Softcap rakamı var mıydı acaba? Hiç değilse ona göre hareket edelim. KYC için ben de geçen hafta gönderim yapmıştım hâlâ bir değişiklik yok. Telegram grubunda KYC onayı ile ilgili olarak hiç soru sorulmadı mı?

Geeba nın swaapından hala bir ses yok galiba ne zaman başlayacağı konusunda. Televram kanallarını bulamadım başladığında arkadaşlar haber verin lütfen.

"I will look into it please send me your account name at hello@geeba.io" KYC işlemi uzun süredir onaylanmamış olanların mail göndermesini istemiş admin, bilginize.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 16, 2019, 11:22:02 PM

Bir işi doğru düzgün yapamıyorlar, 2019 da koin çıkarıp da üstüne mail ile iş hallediyorlar. tam kara düzen
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

CAT.EX Exchange

View Profile
April 17, 2019, 09:09:46 AM

Bounty coinlerinin Swap için KYC istemesi bence işi dahada uzatıyor.Tüm cüzdanlara otomatik olarak Swaplanmış coinleri gönderseler daha iyi olacaktır.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
April 17, 2019, 12:19:52 PM

o kadar uzun zaman oldu ki varlığını bile unutmaya yüz tutmuştum. swap yapmasını da o kadar olumsuz görmüyorum ben.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
April 17, 2019, 12:32:48 PM

"I will look into it please send me your account name at hello@geeba.io" KYC işlemi uzun süredir onaylanmamış olanların mail göndermesini istemiş admin, bilginize.

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam, hemen mail gönderiyorum. Bakalım bu süreci de nasıl atlatacağız.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
April 17, 2019, 12:52:04 PM

çok da fazla ümit bağlamamak gerekiyor gibi görünüyor. kyc onayı bile bu kadar sürdüğüne göre iyice soğuttular.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
April 17, 2019, 06:58:44 PM

Henüz resmi bir swap duyurusu göremedim ben ileride bu duyuru sonrası hızlandırırlar diye düşünüyorum kyc işini.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
April 18, 2019, 04:16:26 AM

Geeba para toplayamadığı için böyle bir şey çıkardı bence. Zaten son anda ucu ucuna geçtiler softcapı. Borsa girişinde bir de dump yerlerse bellerini doğrultamazlar bunu bildikleri için kyc çıkardılar.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 24, 2019, 10:40:34 AM

ilgili mail adresine sorumu yönelttim ama 2 gündür geri dönüş olmadı. telegram kanalı da baya sessiz gidiyor. ico yatırımcısı olsak neden bu kadar bekletirler anlamak mümkün değil. bountyciler için özel bir sayfa oluşturarak kyc ve swap işlemlerini o zaman başlatacaklar. icodan sonra bende beklemedeyim şu anda.
dodocum
Member
**

View Profile WWW
April 24, 2019, 01:36:34 PM

ilgili mail adresine sorumu yönelttim ama 2 gündür geri dönüş olmadı. telegram kanalı da baya sessiz gidiyor. ico yatırımcısı olsak neden bu kadar bekletirler anlamak mümkün değil. bountyciler için özel bir sayfa oluşturarak kyc ve swap işlemlerini o zaman başlatacaklar. icodan sonra bende beklemedeyim şu anda.

Sanırım 20 gün oldu benimde hala KYC incelenmeyi bekliyor görünüyor. Telegramda dediğin gibi sessiz, ümidimi kestim ben.
EagleLord
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 29, 2019, 08:40:34 PM
Last edit: April 29, 2019, 08:56:13 PM by EagleLord

Bountylerin tümü artık Swap yapmaya başladı.Bir çoğuda Swap için KYC istiyor.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
April 29, 2019, 09:24:21 PM

Swap ın iyi yönleride var kötğ yönleride var. Hadi hayırlısı bakalım ne zaman olacak acaba yaklaşık 3 haftadır swap var tamam ama tarih net değil galiba daha
BACARAN
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
April 29, 2019, 09:56:09 PM

swap için kyc istenmesi tamamen çakallık kimse kusura bakmasın, sen adam kyc istemden vermişsin sonra maç oynanırken oyunun kuralını değiştiriyorsun.
naz14
Member
**

Activity: 420

DAO Maker

View Profile
April 29, 2019, 11:09:36 PM

Öyle görünüyor ki swap yeni bir tanıtım aracı oldu artık. Projesini yeterince tanıtamadığını düşünen takımlar dağıtılmış tokenlerden swap başlatıyorlar ki dillerden düşmesin..
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: