Bitcoin Forum
July 13, 2024, 02:40:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ünlü Yatırımcı: Bitcoin ve EOS, Şu Anda En Mantıklı Yatırımlar  (Read 209 times)
Orhansarkaya19 (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 1

View Profile
April 05, 2019, 04:01:16 PM

Ikigai Ürün Yönetimi firmasının kurucusu ve baş yatırım yöneticisi olan Travis Kling, yaptığı açıklamada kripto para sektöründeki son gelişmeleri değerlendirdi.

Bitcoin’in yukarı doğru bir hamle yapması ile birlikte süreci daha da iyi bir hale getirdiğini ifade eden Kling, Bitcoin’in yaptığı son ralli ile birlikte artık kripto para piyasalarının dibi gördüğünün hemen hemen ortaya çıktığını söyledi.

Kling, şöyle konuştu:

”Kripto para sektöründe hiçbir şey için asla olmaz demek doğru değil ancak verilere baktığımızda sektörün artık dibi gördüğünü ve oradan dönüşün başladığını söylemek mümkün. Özellikle kripto para sektörüne olan bakış, geçen yılın son çeyreği ve bu yılın ilk ayı gibi değil, artık daha olumlu.”

Kling, daha sonra bir yatırım danışmanın belki de hayatında en fazla karşılaştığı soruyu aldı. Şu dönemde kripto para sektöründe en akıllı yatırım hangi koinlere olur sorusuna başarılı isim, Bitcoin ve EOS yanıtını verdi ve şunları ekledi:

”Risk yönetimi açısından baktığınız zaman Bitcoin ve hatta EOS bence şu anda en doğru yatırımlar olarak dikkat çekiyor.”

Kling, son olarak Anthony Pompliano’nun şirketi Morgan Creek Digital’den yatırım almaları konusuna da değindi. Aldıkları yatırımdan ötürü mutlu olduklarını ifade eden başarılı isim, Morgan Creek Digital ile birlikte çalışarak bu önü açık sektörde iyi işler yapmayı ve bu sektöre katma değer katmayı umduklarını ifade etti.

Kaynak: https://koinbulteni.com/bitcoin-eos-yatirim-41492.html
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
April 05, 2019, 06:39:27 PM

Bitcoin boğayı tetikleyecek coin olabilir ancak eos gerçekten harika bir coin özellikle boğada 40 usd ye kadar tırmanmasını bekliyorum.

Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
April 05, 2019, 06:57:06 PM

Boğa geldiği anda ummadık coinlerden ummadığımız hareketler gelecektir elbette.Bitcoin malum 20 bin $ dan döndü.Eos 25 $ lar civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
April 05, 2019, 07:22:50 PM

Yatırım yapmak için doğru zaman olduğu doğru bencede. Şuan için alım için çok fazla seçenek var. Bunlar arasında EOS'da sayılabilir. Ayrıca Tezos'da hala gerçek değerini bulabilmiş değil. Onun dışında Ethereum'unda şuan ki değerinden çok daha fazlasını hak ettiğini düşünüyorum.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
April 05, 2019, 07:24:35 PM

Piyasalar ilerisi için olumlu sinyaller veriyor. Eos ve Bitcoin de kesinlikle ilk tercih edilecek coinlerden olabilir. Herkes umarım doğru yatırımlarda bulunur, kritik zamanlardayız.

leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
April 06, 2019, 09:32:32 PM

Piyasada olumlu bir hava var ve alım fırsatını doguruyor. Tabiki de ilk akla gelen coinler EOS ve btc ama ethereum tezos ve stelları da düşünmek lazım bence. bunlardan hangisi olursa uzun vadede Yüz güldürür
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 07, 2019, 08:58:20 AM

bu haberler 2 ay önce neden piyasada yoktu ? ne oldu ne değişti bitcoin 3 bin dolarken en mantıklı yatırım değildi ama bitcoin 5200 dolara fırladı birden bire en mantıklı yatırım oldu bu sözde ünlü yatırımcı çakallar ne zaman boğa geleceğini anlasa böyle boş boş konuşuyorlar boğanın kaymağını popüler olmak adına yiyorlar
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
April 07, 2019, 11:32:21 AM

Kripto paralar içinde bitcoin her zaman en mantıklı yatırım olmuştur. Eos'un son boğada nerelere geldiğini gördük ama ben Eth'den daha iyi performans bekliyorum.
newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
April 07, 2019, 06:51:37 PM

EOS şuan 5,40USD seviyesinde daha bir kaç hafta önce 3USD ler seviyesindeydi, BTC'den fazla bir artış yaşadı, iyi kazandırdı umarım BTC de benzer bir hareket yapar, Yükselişini sürdürürse yakalar diye tahmin ediyorum.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 07, 2019, 07:07:33 PM

eos son iki haftada neredeyse her gün arttı fiyatı çok yükseldi bitcoinden daha çok değer kazandı şu an girmek ne kadar mantıklı olur tartışılır eos için elbette ytd
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 08, 2019, 06:09:32 PM

eos benim açımdan da mantıklı geliyor. ve fırsat buldukça eos almaya çalışıyorum. daha önce 21 dolar gibi bir seviyeye çıkmış bu sefer daha da yukarılara gidebilir gibime geliyor.
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
April 08, 2019, 11:25:48 PM

Bitcoin sepette olması gerekendir. Bu konuda kimsenin diyecek bi şeyi yoktur zaten. Ancak EOS alternatifli bir yatırım. ETH akıllı sözleşme elverişliliğini hala kimseye bırakmıyor. Bu nedenle gördüğüm yeni projelerin 10 da sekizi eth tabanlı. Kalanı EOS XLM Neo tabanlı işletim sistemlerini kullanıyor.

turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
April 09, 2019, 06:14:16 AM

Bitcoin zaten mantıklı yatırım bizim amacımızda elimizdeki BTC yi arttırmak. Evet bir gün hepsi şu an olduğu fiyatlardan çok yukarıda olacak ama BTC buna öncülük edecek. O nedenle en önemlisi BTC'yi arttırmak.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
April 09, 2019, 07:46:33 AM

tek yerden değil de düştükçe alıp birkaç sene bekletmek mi daha cazip acaba. hani fiyatlar biraz düşsün diye bekliyoruz ama sonuçta ralli yapacak ise dip fiyatlara da arası çok fazla değil.

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
April 09, 2019, 03:03:55 PM

eos, ada, bnb aldım. fazla değil daha çok para olsa alırdım. bnb nin en azından 100 dolara ulaşmasını bekliyorum. ada, eos her ikisi de bitcoine karşı baya güzel yükseliyor.

Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257

View Profile WWW
April 10, 2019, 08:03:52 PM

Bunları  yanında stellar ında önümüzdeki dönemlerde oldukça fazla ilgi göreceğini düşünüyorumxlm eos ve btc boğa için biriktirilmesi gereken ilk 3 coin bencede.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 11, 2019, 06:24:22 PM

parada duran için parçalı alım fırsatları. bugünkü sert düşüş paranın bir kısmına alırsın örneğin, baktın biraz daha düşüyor tekrar. satmayacak şekilde ve borç para olmayacak.

eos almıştım 0.144 bitcoin değerinde küçük bir şey 0.145 felan böyle ufak ufak artıyor.

bundan 1 sene sonrasında bu fiyatlardan daha yukarıda olacağız bence.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 11, 2019, 09:03:44 PM

Bunları  yanında stellar ında önümüzdeki dönemlerde oldukça fazla ilgi göreceğini düşünüyorumxlm eos ve btc boğa için biriktirilmesi gereken ilk 3 coin bencede.

stellardan bir cacık olacağı yok uzun zamandır sabit seyrediyor bence boğada en az kazandıran coin stellar bile olabilir
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 13, 2019, 09:41:06 PM

EOS bir sıçrama yapmak üzere. Platformunu ayağa kaldırmaya hazırlanıyor. Bitcoin dominasyonundaki yükselişlere de en hızlı tepki verenler arasında. Önümüzdeki aylarda hızlı bir tırmanış yapabilir bence.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 17, 2019, 12:54:16 PM

Bugün hiçbir yatırımı olmayan kişiler yarın kripto piyasası yükseldiği zaman yine pişman olup “ah keşke treni kaçırmasaydık” diyecekler. Eos ile ilgili çok fazla yorum yapamıyorum, tabi ki bir kenarda tutulabilir ancak bitcoin illa olmalı. Cidden yine sağlam bir yükseliş bekliyorum. Sabırlı ve dikkatli olmakta fayda var Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: