Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:00:02 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Binance’ten kripto paralarda staking hizmeti  (Read 112 times)
karakan77 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
April 06, 2019, 05:43:23 PM

Binance, resmi kripto para cüzdanı Trust Wallet aracılığıyla kripto paralar için staking hizmeti vermeye başlayacağını duyurdu.

Binance‘in resmi kripto para cüzdanı uygulaması Trust Wallet, kripto paralar için “staking” özelliği ekliyor.

Borsa, bu gelişmeyi birkaç gün önce yayınladığı bir blog yazısıyla duyurdu.

Binance’in 2019’un ikinci çeyreğinin sonuna doğru başlatmayı planladığı staking özelliği, işlemlerin doğrulanması için kullanıcıların yatırımlarından kâr payı veya faiz almalarını sağlarken aynı zamanda onlara Blockchain’deki değişiklikler için oy verme hakkı da tanıyor. Staking ödülleri, PoS konsensüs algoritmasını kullanan kripto paralarda alınabiliyor.

Trust Wallet ayrıca Tezos’a (XTZ) da destek vermeye başladı ve Tezos için staking desteği eklemeyi planlıyor.

Kurumsal yatırımcılara saklama hizmeti sunan Coinbase Custody, Mart ayının sonlarına doğru, Tezos’a staking desteğiyle birlikte hizmet paketini genişletmeyi amaçladığını duyurmuştu. Coinbase Custody’nin çevrim dışı saklama hizmeti sayesinde, yatırımcılar Coinbase’i bir aracı olarak kullanarak Tezos gibi ağlara katılabilecekler ve XTZ’leri üzerinden faiz kazanabilecekler.

Son verilere göre Tezos ile staking, aylık yüzde 0.61 ve yıllık ise yüzde 7.35 getiri sağlıyor.

Son olarak 30 Mart’tan önceki birkaç gün içinde çok yüksek performans sergileyen Tezos (XTZ), 70 cent’lerden 1.08$’lara kadar çıkmıştı. Bu fiyat hareketlerinin arkasında ise çekirdek gelişmelerin satın alınması vardı. Tezos topluluğu şu anda XTZ’nin güncellenmesiyle ilgili bir protokol önerisine oy kullanmaya devam ediyor.

Haber linki: https://uzmancoin.com/binance-staking-tezos/

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 07, 2019, 09:07:38 AM

bu staking olayının gelmesi güzel olmuş trust walletin değerini daha da artırır
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 08, 2019, 06:13:53 PM

ben de  trust wallet var ama pek kullandığım söylenemez. bu zhao çok tehlikeli adam mutlaka yeni atraksiyonlar peşinde her zaman.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
April 09, 2019, 07:57:01 AM

staking hizmeti vermesi zaten cüzdanın tutması ve yaygın olarak kullanılması için önemli bir olay, bu konuda akıllılık etmiş ancak haberde bence asıl dikkati çeken Trust Wallet'ın Tezos'u desteklemesi. normalde Binance borsasında olmayan bir parayı desteklemesi dikkat çekici, yatırım tavsiyesi vermiyorum kesinlikle bu yazdığımdan gaza gelip Tezos almayın kendiniz araştırıp alıp almayacağınıza karar verin. şahsen ben almıyorum şu an, araştırdığımda geçmişinde bazı sıkıntılar olduğunu gördüm ancak bir yandan da fiyatını ikiye katlamış son bir ayda, eski seviyelerine gelirse değerlendiririm diye düşünüyorum kendi adıma.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 09, 2019, 08:17:34 AM

Staking olayı her coine gelmeye başladı zaten. IOST, QKC, XTZ, TOMO hepsi şimdi bu yönteme geçiyor. Ama güzel olan bütün kriptolar yatırıma dahil olma şansı oluyor bu da avantaj elbette.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
April 09, 2019, 08:49:14 AM

Bi eksik o kalmıştı onu da yaptılar, ciddi anlamda bu adamların önüne bu satten sonra kimaenin geçmesi mümkün değil gibi. Kendi kendilerini harcayıp bir hata yapmazlarsa bunlarla başedilmez.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 09, 2019, 02:08:09 PM

staking hizmeti vermesi zaten cüzdanın tutması ve yaygın olarak kullanılması için önemli bir olay, bu konuda akıllılık etmiş ancak haberde bence asıl dikkati çeken Trust Wallet'ın Tezos'u desteklemesi. normalde Binance borsasında olmayan bir parayı desteklemesi dikkat çekici, yatırım tavsiyesi vermiyorum kesinlikle bu yazdığımdan gaza gelip Tezos almayın kendiniz araştırıp alıp almayacağınıza karar verin. şahsen ben almıyorum şu an, araştırdığımda geçmişinde bazı sıkıntılar olduğunu gördüm ancak bir yandan da fiyatını ikiye katlamış son bir ayda, eski seviyelerine gelirse değerlendiririm diye düşünüyorum kendi adıma.
bence jhonkarin yazdigi yorum dikkate alinacak cinsten. gerci trust walletde yer alan koinlerin hepsi binance tarafindan listeleniyor mu?
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 09, 2019, 08:32:36 PM

güzel ve kaliteli bir yorum. benim hiç beğenmediğim coin maalesef tezos . ne yaparsa yapsın. daha önce arızaları beni kıllandırdı.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: