Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:49:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Justin Sun: TRON Bu Yıl Ethereum İle İş Birliği Yapacak  (Read 137 times)
Haber Zincir (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
April 07, 2019, 08:52:33 AM

The Crypto Chick podcast'inde Rachel Wolfson'a verdiği röportajda konuşan Sun, kripto ekosistemine faydası dokunacak bazı projeler için Ethereum ağı ile işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi:

"Tron'un bu yıl bile Ethereum ile resmi olarak kripto endüstrisi adına iyi bir şeyler yapmak için iş birliği kurduğunu göreceksiniz."

İşbirliği hakkında detaya girmeyen Sun, ayrıca Tron'un yakın gelecekte birçok Ethereum geliştiricisi ve girişimcisi ile de ortaklık kurmayı planladığını sözlerine ekledi.

Tron Kurucusu Justin Sun ve Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin bir süredir sosyal medyada birbiri ile 'atışmakta'. En son 1 Nisan'da Buterin, koskoca bir Sun posteri önünde çekindiği fotoğrafı "Daha aydınlık bir geleceğe" yazarak paylaşmış, Sun ise Buterin'e "Seni seviyorum" şeklinde cevap vermişti.

https://www.haberzincir.com/haberler/tron-ethereum
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 07, 2019, 08:56:38 AM

yakında tron fiyatı yeniden uçuşa geçecek demek oluyor bu da o zaman
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 07, 2019, 01:42:57 PM

Hem atışıyorlar hemde işbirliği mesajı veriyorlar böyle olunca "Körler sağırlar birbirlerini ağırlar" sözüne dönüyor. Tronun ethereum ile işbirliği yapması demek onu kullanması demek reklam açısından. Vitalik Buterinin bu tarz işbirliklerine ihtiyacı yok ethereumu geliştirmeye odaklanmaya ihtiyacı var ondan tek beklenen şey bu.

Bitcoin / Ethereum / Monero
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 08, 2019, 06:12:36 PM

haber doğruysa eğer yakın zamanda tron ralli yapar ama tabi haberin doğru olması lazım.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 972
Merit: 292

View Profile
April 08, 2019, 07:07:55 PM

Adamlar para kazanmanın yollarını öyle güzel keşfetmişler ki. Çekilişle, ortaklıkla pump yapmayı iyi beceriyorlar. Paraya para demiyorlar. Eth ile işbirliği demek tron pump demek!

.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 08, 2019, 08:21:02 PM

haber doğruysa eğer yakın zamanda tron ralli yapar ama tabi haberin doğru olması lazım.

haber doğru olmasa bile bu haber yayılsa yine fiyatını baya bi artırır neticede piyasa spekülasyonlarla yönetiliyor
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
April 08, 2019, 09:19:28 PM

işbirliği yapabileceklerini zannetmiyorum. Bu Bmw ile Mercedesin iş birliği yapması gibi birşey

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
April 09, 2019, 06:15:42 AM

Sun ve Buterin'in bir geçmişleri olduğu bilinen bir gerçek. Bu nedenle bir iş birliği yapılmaz diyemeyiz ama ben Buterin'in yerinde olsam yapmam. Ethereum'un böyle bir anlaşmaya ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum ama aksine Tron için kritik bir anlaşma olur.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 09, 2019, 06:25:41 AM

Sun ve Buterin'in bir geçmişleri olduğu bilinen bir gerçek. Bu nedenle bir iş birliği yapılmaz diyemeyiz ama ben Buterin'in yerinde olsam yapmam. Ethereum'un böyle bir anlaşmaya ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum ama aksine Tron için kritik bir anlaşma olur.

Bence de hocam bu kesinlikle trona yarayacak bir gelişme olur ve tron yeni ATH yapabilir. Ethereum da yine yükseliş gösterir netice tron da boş bir coin değil ama tron daha çok yarar görür.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 09, 2019, 07:38:33 AM

evet trona yaracak bir gelişme. ama ben nedense bir türlü tron koine alışamadım gitti. çok problemli bir coin olarak görüyorum tronu
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
April 09, 2019, 07:51:12 PM

Tron CEO'su ve ekibi öyle yada böyle bir şekilde çalışıyor, sürekli bir yenilikle insanların karşısına çıkıyorlar,belki zamanında insanların çok canını yakmış olabilirler ama en azından piyasanın ölü coinlerinin arasında değiller,hep bir hareketlilik var adamlarda.Bu yapacağı iş birliği umarım Tronun daha da sağlam adımlar atmasını sağlar.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 09, 2019, 07:55:43 PM

evet trona yaracak bir gelişme. ama ben nedense bir türlü tron koine alışamadım gitti. çok problemli bir coin olarak görüyorum tronu

ne gibi bir problemi varmış tronun merak ettim neden böyle düşündüğünüzü
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 10, 2019, 05:40:26 PM

ne gibi bir problemi varmış tronun merak ettim neden böyle düşündüğünüzü
soru bana sorulmadı ama ben de bu şekilde düşündüğüm için kendi adıma cevap vereyim:

ilk çıktığı zaman whitepaper'inda intihal olduğu söyleniyordu ya da kanıtlanmıştı. tron'un başındaki herif fiyatı artırmak için zamanında türlü türlü hareketler yaptı ve hala garip bir şekilde millete salça oluyor. her nedense bende birgün topuk yapacaklarmış gibi duruyor. @otto_diesel'in, belki teknolojisi konusunda bildiği bir sıkıntı vardır.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
April 10, 2019, 07:00:54 PM

Tron bir zamanlar kenar mahalle kripto parası gibi düşük bir ilgi görmekteydi hatta son 2 aya kadar bu durumdaydı ancak ne olduysa ciddi bir atak yaptı sun ve ekibi sanıyorumki bu piyasada gittikçe ustalaşıyorlar.

hussnill
Jr. Member
*

Activity: 274
Merit: 1

View Profile WWW
April 14, 2019, 12:51:38 PM

Tron için iyi haber bence. Bu işbirliği Tron fiyatlarının artmasına da etki edecektir. Bu haber birçok kripto takipçisini de heyecanlandırmıştır. Bakalım daha nasıl ortaklıklar kurulacak? 

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Pages: [1]
  Print  

Jump to: