Bitcoin Forum
June 24, 2024, 06:14:54 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: EOS Ağında Rekor Sayıda İşlem Gerçekleşti  (Read 261 times)
bychemist32 (OP)
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
April 07, 2019, 10:05:04 AM

CoinMarketCap piyasa değeri sıralamasına göre 6. sırada yer alan EOS ağı geçtiğimiz birkaç gün içerisinde büyük oranda büyüdü. En yüksek piyasa değerine sahip kripto paralar arasında rekabet giderek artıyor. Fiyatın yanı sıra EOS bir gün içerisinde en çok kripto para faaliyeti gösterilen ağ olmayı başardı.

EOS Rekor Kırdı
Eoswriter.io’dan veriler toplandı ve “faaliyet” olarak akıllı sözleşme işlemlerinin ele alındığı belirtildi. EOS geliştirici firması Block.one’ın CTO’su Daniel Larimer Twitter üzerinden EOS ağında 70 milyon işlem gerçekleştirilerek bir rekora imza attığını ifade etti. Saniyede 810 akıllı sözleşme işlemi yapılabildiğini ifade eden Larimer, ekibin ölçeklendirme adına çalışmaya devam ettiğini sözlerine ekledi.

Geçtiğimiz günün verilerini inceleyen bir başka analist günlük kullanıcı sayısı da hiç olmadığı kadar yüksek sayılara ulaştığını açıkladı. Birkaç akıllı sözleşmede yoğunlaşan kullanımın ağı daha yaygınlaştıracak hareketi başlatabilir.

EOS Kullanımı Artıyor
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen geliştirmeyle EOS token’ı sahipleri için REX uygulamalarını kullanmak mümkün olmuştu. Artık kullanıcılar REX’lerde EOS token’larını, CPU ve ağ kaynaklarını işlemci gücüne ihtiyaç duyanlar için kiralayabilecek. Bu sayede platformlarından işlemci gücüne ihtiyaç duyanlar işlemci gücü ve token kiralayarak uygulamalarını çalıştırabilecek.

EOS yazımızı hazırladığımız sırada 5,25 dolardan işlem görüyor, son 1 ayda birçok kripto parada olduğu gibi yükselişte görünüyor. Bununla birlikte merkezsiz uygulamalardaki aktivitelerin Ethereum ağını geçmesi EOS’u piyasada öne çıkarabilir.

Kaynak: Ambcrypto

▔▔▔▔▔
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
April 07, 2019, 10:16:12 AM

Vaktı zamanında EOS müritleri yüzünden bu coinden sogudum. Aslında coinin de sucu yoktu hatta teknolojisi ile su anda mevcut coinler icinde en iyisi diyebilirim ve gelecegi kuskusuz su anda bulundugu konumdan daha yukarıda olacak. Ama bu kraldan cok kralcı EOS müritleri oyle gereksiz yıkayıp yagladılar ki coini ister istemez bir onyargı olustu oyle bir sogudum ki coinden hala elim almaya gitmiyor Grin
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
April 07, 2019, 12:05:13 PM

EOS benim herzaman favori coinim . Basit 1-2 işlem ile EOS ağında CPU ve RAM problemi olmadan işlem yapmak mümkün. Özellikle EOS borsalarında güzel paralar kazanılabiliyor

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
April 07, 2019, 12:37:11 PM

bu eosta da sevenler ve sevmeyenler olarak karşıt görüş oluştıran çok fazla sayıda insan var.
biz bilgi alalım diyoruz millet sadece sallıyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 07, 2019, 01:03:07 PM

Geliyor yine gönlümün efendisi, rekorları kıra kıra Smiley 5,25 dolarlık fiyatı aslında son 6 ay için gayet iyi. Uzun zamandır uykudaydı. BTC bazında halen düşük olsa da, dolar bazında güzel yükselmiş. Bitcoin'in ani yükselişlerinde genelde altlar BTC bazında düşerler, normaldir. Fakat sonrasında eğer yükseliş devam ederse BTC bazında da yükselecektir EOS ve benzerleri.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 07, 2019, 04:03:09 PM

Ben o beden de belirttim belki bir eth olmayabilir ama o a yaklasacagi düşüncesi ile eos alıyorum azar azar. Boğa da belki de en iyi gidecek alt coin EOS olabilir.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 07, 2019, 04:30:48 PM

ethereum'a o kadar alıştık ki eos bize uzaylı geliyor ya da en azından bana öyle geliyor. inanılmaz bir şekilde dapps geliştiriliyor eos'ta ve bizler bunu pek takip etmiyoruz. gerçi yapılanların çoğu kumar sektöründe gibi gözüküyor. bir de şu var: ethereum'un ölçeklenme sorununu forktan sonra konuşmak gerekiyor. şu an için ne dersek anlamsız çünkü değişebilir.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
April 07, 2019, 04:38:59 PM

Ethereum ağzını açmaya devam ederse çok yakında kendini geçilmiş bulacak EOS'u her ne kadar sevmesemde ethereum için büyük bir tehdit. Piyasada alternatif yokken, rekabet yokken ethereum uçtu fakat şimdi yerinde sayıyor. Kendini toparlamazsa pek iyi olmayacak durumu.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 07, 2019, 06:54:09 PM

eos deli gibi pump yedi işlem sayısı elbette artar balinalar fırsat kolluyorlar zaten her artışta satış için
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
April 07, 2019, 08:52:50 PM

EOS'un gelecekte iyi bir yerlere geleceğini düşünüyordum. Piyasanın kötü gidişatı nedeniyle bir karamsarlığa girmiştim. Fakat daha sonra EOS'un Çin'in Ethereumu olduğu gibi haberleri okuyunca baya ümitlendim. Geleceği parlak bir coin EOS. Umarım yatırımcılarını üzmez.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 07, 2019, 08:55:25 PM

Ethereum killer diye çıkan bir proje için aslında şuanda düşük seviyelerde diye düşünüyorum. İşlem hızı olarak çok çok iyi konumdalar

mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
April 07, 2019, 08:59:21 PM

Eos bana güven vermedi bir türlü.Eth'nin rakibi olacak gibi bir iddia vardı ama şu an baya hantal kaldılar.Bu gidişle de olmaları zor gözüküyor.Piyasanında kötü olmasınında bir etkisi var ama kendino gösteremedi bir türlü.

████████████         AVXChange         ████████████
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 07, 2019, 09:06:51 PM

Ethereum killer diye çıkan bir proje için aslında şuanda düşük seviyelerde diye düşünüyorum. İşlem hızı olarak çok çok iyi konumdalar

Sayın hocam şu haliyle bile listede 6. sırada ve fiyatı düşük olarak görüyorsunuz. Ethereum'un aldığı yolun ne kadarını aldı ki şu ana kadar ? Kaç tane eos tabanlı fikir tutunmuş kripto dünyasında ki ?

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
April 07, 2019, 09:19:59 PM

Bakalım gerçekten etherum katili olacak mı denildiği gibi.Etherleri toplayıp dumplamakla bir kez deneme yapmışlardı ama öyle olmaz etherin yerini alması lazım.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
April 07, 2019, 10:23:55 PM

EOS daha yeni doğmuş çocuk gibi.

Çok iyi ilerliyorlar. Olası bir mini boğanın öne çıkacak coinlerinden...

2,5 dolarken almısdım biraz , eski ath si 20 doları görürse haziran sonu ağustos başına kadar arkama bakmadan satar kaçarım.

Bitfinex arkasında eosfinexde açılıyor betası çıktı.

Lakin başındaki adam dan larimer zerre güven vermiyor bana.

Geçenlerde açıklama yapmış hazirandda eos için güzel haber açıklayacağım diye.

Haziran sonuna kadar bir fomo yaratıp inşallah 20 dolar seviyesini görürde bende alırım karımı kaçarım...

Adama güvenebilsem 3-5 sene saklanacak coinlerden aslında. Ama adam tırt
ugurum15
Member
**

Activity: 532

View Profile
April 08, 2019, 05:38:22 AM

BTC sert hareket yapsa bile EOS çelik gibi duruyor. Sabah kalktım baktım BTC 5230 dolar. Diğerleri düşmüş ama EOS dungece bıraktığım yerde.
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
April 08, 2019, 02:49:56 PM

Eos ile ilgienmeye başladım başlayalı çokda itici olmadığını farkettim. Cüzdanının ücretli olması dışında pek bir sıkıntısı yok. Onuda cüzdan uygulamaları zaten bedava dağıtmaya başladılar. Ethereum candır ama eos'ada bir fırsat vermek gerekli diye düşünüyorum.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 08, 2019, 04:29:48 PM

EOS'a belki yatırım yapılabilir ama trade amaçlı, kendi adıma yaptığım yatırımlarda biraz daha projeye inanarak yatırım yapmayı tercih ediyorum. Gözü kapalı Ethereum alırım ama EOS nedense bana hep bir kopya olarak kalacakmış gibi geliyor.

Bu yapılan işlem hacim testleri, bilirsiniz belki Waves tarafında da sık sık yapılıyor. Ancak bu projenin harika müthiş olduğunun bir göstergesi değil. Bir projenin başarısı, teknik altyapısının yanında, reklam, strateji, zamanlama bir çok etkene dayanıyor. EOS gelecekte bunların hepsinin doğru bir ahenk ile yapabilir mi? Emin değilim.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
April 08, 2019, 05:58:23 PM

EOS her geçen gün başarılı yeniliklere imza atmaya ve kendi kullanım alanını genişletmeye devam ediyor. Her ne kadar daha önce yaptığım EOS işlemlerimde birçok pozisyonumu zarar ile kapatarak EOS'a karşı kötü duygular beslemiş olsam da son zamanlarda favori koinlerim arasında yer almaya başladığını söylemeden geçmek istemiyorum. Özellikle projenin hayata geçirildiği ilk günden bugüne kadar kendi ağını geliştirmiş olması ve Ethereum ağına ciddi bir rakip olmuş olması da EOS'un güzel yanlarından birisi. Önümüzdeki boğa döneminde muhakkak yatırımcısını memnun edecek ve tatminkar bir yükseliş gerçekleştirecektir diye düşünüyorum.
Nuxxorcoin
Member
**

Activity: 332

Turkish Translator

View Profile
April 09, 2019, 02:44:40 PM

EOS şuan altcoinler arasında en dikkat çeken işlem hacmine sahip coin. Özellikle asya bölgesinde özellikle de çinde inanılmaz hacimlerda geziyor, boğada önemli bir sıçrama yapacaktır diye düşünüyorum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: