Bitcoin Forum
May 30, 2024, 12:04:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Paratica Kişiselleştirilebilir Auto Trade Sistemi  (Read 124 times)
anarquia (OP)
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
April 08, 2019, 07:36:31 PM

Paratica (www.paratica.com)  kendi trade algoritmanızı (trade stratejinizi) tek satır kod yazmadan oluşturup, bu algoritmanıza göre otomatik trade yapmanızı sağlayan esnek bir platformdur. Paraticayı bir trade bot yapma atölyesi olarak düşünebilirsiniz. Siz stratejinizi kolaylıkla tasarlarsınız ve Paratica da sizin stratejiniz ne emrediyorsa onu yapar.

Paraticayı iki farklı şekilde kullanabilirsiniz

1- Paratica üzerinde kendi trade stratejinizi tasarlar borsa hesabınızı bağlar ve auto trade e başlarsınız
2- Paratica üzerinde daha önce kendi stratejisini tasarlamış ve bunu diğer kullanıcıların kullanımına açmış uzmanların strateji paylaşımlarını kopyalar, üzerine de emir yapılandırması, parite seçimi ve bütçe ayarları gibi kişisel risklerinizi de ekleyerek yine bağımsız çalışan kendi auto trade sisteminize sahip olursunuz. (Hızlı Başlangıç Videosu youtube.com/watch?v=bK8RBdm95Aw )

Bu iki seçenekten birini kullanabilirsiniz.

Kısacası Paratica ile tüm kontrolün sizde olduğu 7×24 çalışan, bağımsız ve güvenli kişisel auto trade sistemine sahip olursunuz

Paratica'ya üye olduktan sonra hangi adımları izlemeniz gerektiğini aşağıdaki linkten görebilirsiniz
https://kb.paratica.com/tr/quick-start/

Paratica’yı daha iyi anlamanız için https://kb.paratica.com u hazırladık. Buradan paratica ile ilgili detaylı kullanım bilgilerine ve sıkça sorulan sorulara erişebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular başlığında ( https://kb.paratica.com/tr/faq/ ) ise aşağıdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz;

- Paratica Nedir?
- Üye Oldum Ancak ne Yapacağımı Bilmiyorum. Nereden Başlamalıyım?
- Fiyatlandırma Nasıl?
- Bilgisayarımın Açık Kalmasına Gerek Var Mı?
- Ben Zaten Kendim Manuel Trade Yapıyorum. Neden Paratica Kullanayım?
- Botu Kullanabilmem İçin Ne Kadar Sermayem Olmalı?
- Uzmanların “Başarı Oranı” ve “Karlılık” Puanları Tam Olarak Neyi İfade Ediyor?
- Bende Gözüken İşlem Uzmanda Gözükmüyor ya da Uzmanda Gözüken İşlem Bende Gözükmüyor. Bunun Sebebi Nedir?
- Bazı Pozisyonlar Belirlediğim Bütçe Ayarlarından Farklı Olarak Düşük Miktarlı Oluyor. Nedeni ne Olabilir?
- Pozisyonumu Borsa Hesabımdan Manuel Kapattım Ancak Bildirimler Gelmeye Devam Ediyor. Neden?
- Borsa Hesabımın Gerçek İşlem Sonuçları İle Paratica Raporum Arasında Farklılıklar Olabiliyor. Bunun Nedeni Nedir?
- Limit Order Bildirimi Geldi Ancak Borsa Hesabımda Neden Bir Alım Gerçekleşmedi?
- Limit Emirlerindeki “Pending Open” İle “Open” Arasındaki Fark Nedir?
- Paratica Tarafından Gönderilen Stop Emri Neden Gerçekleşmemiş Olabilir?
- Yatırım İçin Tuttuğum Coinleri Paratica Yanlışlıkla Satar Mı?
- İşlemlere Başlayabilmek İçin Elimde BTC mi Olması Gerekiyor? Paratica Elimdeki Altcoinleri Kendisi Çevirir Mi?
- İşlem Komisyonları İçin Elimde Neden Bir Miktar BNB Tutmam İsteniyor?
- Pozisyona Giriş Saati İle Stop Olma Saati Neredeyse Aynı. Bu Nasıl Oluyor?
- API Anahtarı Nedir?
- API Tanımlamak Güvenli Midir?
- Kullanım Sürem Dolmadan Yeni Üyelik Satın Alabilir Miyim?
- Geçmiş Uzman Sanal Pozisyonlarına Giriş Yapar Mı?
- Birden Fazla Uzman Takip Edebiliyor Muyum?
- İşlemlerimi Borsa Hesabımdan Manuel Kapattığımda Paratica’ya Ne Zaman Yansır?
- Uzman Değiştirirsem Eski Pozisyonlarım Yeni Ayarlarıma Göre mi Devam Eder?

Pages: [1]
  Print  

Jump to: