Bitcoin Forum
May 02, 2024, 11:07:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: BNB -Binance chain ve dex ,Uzun vade fiyat deneyi.Sürekli güncel.  (Read 922 times)
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
April 19, 2019, 02:50:16 PM

Yaptıklarıyla Çok da uzak olmayan bir zamanda 1000 dolarları bulacak gibi görünüyor. Orta vadede gerçekten de emekli edebilir.

1000$'da marcetcap nerelere gider onuda hesaplamak lazim.
Ayrica trade yapilan bir ortamda yükselen bir ürünün cazibesi kalkar, sadece yeni alanlara kilitlemek isteyenler kalir.
alici bulamayinca düser. sonsuza dek gidecek hali yok sonusta
1714648027
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714648027
Reply with quote  #2

1714648027
Report to moderator
1714648027
Hero Member
*

Ignore
1714648027
Reply with quote  #2

1714648027
Report to moderator
1714648027
Hero Member
*

Ignore
1714648027
Reply with quote  #2

1714648027
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
April 19, 2019, 03:22:49 PM

DEX ile beraber oraya giren kriptoparaların da değerine değer katar muhtemelen, uzun vade tutan da günlük alım satım yapan da kazanacaktır. BNB'nin kısa vadede 100 dolar olmaması için hiçbir neden yok

1881 - 193∞
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 19, 2019, 03:37:08 PM

Yaptıklarıyla Çok da uzak olmayan bir zamanda 1000 dolarları bulacak gibi görünüyor. Orta vadede gerçekten de emekli edebilir.

Ayrica trade yapilan bir ortamda yükselen bir ürünün cazibesi kalkar, sadece yeni alanlara kilitlemek isteyenler kalir.

100 dolar hadi olur da 1000 dolar olmaz. göz var izan var. 180 milyon tane bnb var az değil. btc 21 milyon var total.  BTC yi 5 kat geçmesi lazım market cap olarak, imkansız yani bu
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
April 19, 2019, 03:44:00 PM

100 dolar hadi olur da 1000 dolar olmaz. göz var izan var. 180 milyon tane bnb var az değil. btc 21 milyon var total.  BTC yi 5 kat geçmesi lazım market cap olarak, imkansız yani bu

Aynısını ether için düşünüyordum zamanında. sonra ne oldu yanıldığımı gördüm. Ether hiçbir zaman BTC market cap ı geçemedi ama 1500 1600 dolarları gördü. Bu pazarda toplam market cap 1 milyar dolarda olur 100 milyar dolarda. Yani en dandik token bile değerlenebiliyor. Herşey ihtimal dahilinde zaman bize cok güzel gösterdi bunu.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
April 19, 2019, 03:49:37 PM

Fiyatı dahada çıktı hocam.Fiyatı tekrar güncellemeniz gerekecek sanırım Cheesy Yıl sonu herkesin beklentisi 30 dolar civarında bakalım tutacak mı ?Sanırım eth yi zor günler bekliyor.CMC de ilk 4 e girebilir binance

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 19, 2019, 03:59:41 PM

temizinden bir 30 doları var artık bnb nin önü tutulamıyor e biz bunu biraz geç fark ettik binance piyasaya zaten çok rahat el koymuştu bunu görmekte geç kaldığım için kendime kızıyorum.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
April 19, 2019, 04:17:51 PM

bok gibi param olsa bok gibi alacagım coin sanıım bnb olurdu.
kripto devam ettikce fiyatı garanti artacak olan nadir koinlerden bence.
bitcoin bazında bilmem ama dolar bazında kesinlikle üzmez.
tabi olurda binance kepenkleri kapatırsa o zaman gider ama o kadar risk olacak artık.

2017 de yzdıgım mesaj.
o zamanlar 20k satmış bnb.btc bazında bile 23 de 1 i yapıyor.
umarım iki sene sonrada tekrar bu mesjı alıntılayıp "o zamanlar 450k satmış sadece bnb" diye mesaj yazarız Smiley
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 19, 2019, 06:59:52 PM

Aynısını ether için düşünüyordum zamanında. sonra ne oldu yanıldığımı gördüm. Ether hiçbir zaman BTC market cap ı geçemedi ama 1500 1600 dolarları gördü. Bu pazarda toplam market cap 1 milyar dolarda olur 100 milyar dolarda. Yani en dandik token bile değerlenebiliyor. Herşey ihtimal dahilinde zaman bize cok güzel gösterdi bunu.

O zaman ethereum un total supply 30-40 milyon civarındaydı.    Ve herkesin deli gibi kriptoya hücum ettiği zamanlardı.     Ether market cap i hiç bir zaman btc yi geçmedi.

BNB nin btc yi geçmesi için BNB nin hacminin BTC nin 5 katı olması lazım. yani BTC yi 5 e katlaması lazım.  Ben imkansız olarak görüyorum BTC yi 5 e katlamasını.

torrentco
Sr. Member

View Profile
April 19, 2019, 07:03:53 PM

yok yav abartmayın 100 usd olsun biizm olsun.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 19, 2019, 07:13:33 PM

3-4 yıl önce eth 1 dolarken "eth 100 dolar olacak" diye dolanan bi arkadaşın mesajlarını görmüştüm. Herkes dalga geçiyordu.
O eth 1400 dolar oldu arkadaşlar. Smiley
Bnb sağlam yürüyor cz eşliğinde. Merkezsiz olması arzulanan bir dünyanın binance etrafında merkezileşmesi elbette kötü ama olan bu malesef.

Anlık
Binance Coin (BNB)
$24,18 USD (11,01%)
0,00457363 BTC (10,95%)
0,13990957 ETH (12,27%)

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
April 19, 2019, 07:30:16 PM

Böyle devam ederse 30 doları devirecek gibi duruyor. Yakın zaman kendisini ilk 4 te göreceğiz muhtemelen 60-70 dolara kadar tırmanabilir duruma göre. Asıl boğa döneminde ki durumunu merak ediyorum Binance coinin.

sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
April 19, 2019, 07:34:42 PM

O zaman ethereum un total supply 30-40 milyon civarındaydı.    Ve herkesin deli gibi kriptoya hücum ettiği zamanlardı.     Ether market cap i hiç bir zaman btc yi geçmedi.

BNB nin btc yi geçmesi için BNB nin hacminin BTC nin 5 katı olması lazım. yani BTC yi 5 e katlaması lazım.  Ben imkansız olarak görüyorum BTC yi 5 e katlamasını.

Tamam BTC 5 e katlayamaz. Ama bereberce katlanabilirler. Bu sekilde kıyaslama yapmayın. Toplam market cap (tüm kripto pazarı) arttıgında bu piyasadaki en boktan coinler tokenler bile artıyor. Tabi YTD. Madalyonun iki yüzünüde gördük çıkış gibi düşüşte normal . Tek söyleyebileceğim hayatta olmaz dedğimiz birçok şeyi hayatta iken seyrettik yaşadık.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
April 19, 2019, 07:45:38 PM

24 doları devirdi. ATH 24,46 dolar'dı yanlış hatırlamıyorsam boğa dönemindeyken. Adamlar inanılmaz ilerliyorlar. Yıl sonu 30 dolar yapan arkadaşlar güncelleme yapabilirler. Cheesy Bir ayda bu kadar olumlu haberle gelip bu derece yükselmesi tesadüf olarak açıklanamaz. CZ 100 dolar hedefi olduğunu dile getiriyordu zaten fakat daha da ileriye doğru gidebilir.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 19, 2019, 07:49:17 PM

Bu piyasanın borsa tekelinde gelişmesine karşı olsam da eğer Binance olmasaydı taş yiyiyorduk diyebilirim. BTC'in internette reklamı dönüyorsa bilinki bu borsalar sayesinde oluyor ayrıca yine bu borsalar yeni IEO trendiyle sahte ICO projeleri yüksek oranda rafa kaldırmış, piyasaya nakit para ve güven kazandırmış durumdalar.. Binance Chain'i arkasına alan her kripto para aynı dün MITH'de olduğu gibi yükselmeye devam edecek gibi görünüyor.
torrentco
Sr. Member

View Profile
April 19, 2019, 08:03:29 PM

bok gibi param olsa bok gibi alacagım coin sanıım bnb olurdu.
kripto devam ettikce fiyatı garanti artacak olan nadir koinlerden bence.
bitcoin bazında bilmem ama dolar bazında kesinlikle üzmez.
tabi olurda binance kepenkleri kapatırsa o zaman gider ama o kadar risk olacak artık.

2017 de yzdıgım mesaj.
o zamanlar 20k satmış bnb.btc bazında bile 23 de 1 i yapıyor.
umarım iki sene sonrada tekrar bu mesjı alıntılayıp "o zamanlar 450k satmış sadece bnb" diye mesaj yazarız Smiley

o zaman 20k bnb alip uyuyan zaten suan degil, gecen sene yaz satmistir.
ama bnb'de ayni balinalar tepete satip, alttan mali alip elindekini cogaltiyorlar.
Bu bnb fiyat 5$'lara kadar düsmesi ve ieo'lar, sv delist jart jurt hepsi planli hareketler, marketing ve roadmap isler gibi isliyorlar malesef.

yav herkes sen mi arkadaş.
ben 20k den aldım yarısı duruyor hala.
sen uc kuruşu gorunce satıyorsun diye herkes oyle mi olacak.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
April 20, 2019, 12:11:50 AM

Herkes de başladı yok ben de aldım şu kadar var yok ben 2017 de demiştim almadınız. yok ben 2016 da altım hala tutuyorum.  Genelde bir coinin fiyatı çıktığında herkes sıraya giriyor ben şu kadar tutuyorum bu kadar tutuyorum şu tarihte aldım satmadım şeklinde. hep de coin yükselince çıkılıyor ortaya, düşerken kimsede ses seda çıkmıyor...
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
April 20, 2019, 04:51:01 AM

BNB için cok birşey söyleyemem ama bugun cz twitter üzerinden binance dex borsasının destek vereceği bazı wallet uygulamalarını FF yaptı. Bu ff arkasına bazıları fena para kazandırdı bunlardan bazıları enjin wallet ve atomic wallet ben elimde bounty kampanyasından bir miktar awc tutuyorum bu sabah kalkıp telefona baktıgımda %285 lik artışı görünce cidden gözlerime inanamadım bir anda elimdeki para 8 e katlamıştı.

Bnb için durumlar nasıl olur bişey diyemem ama binance dex gümbür gümbür geliyor sizde önlerden yerinizi alın ister bnb ye isterse yancılarına yavaştan girişin.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 20, 2019, 06:07:49 AM

Bnb epey bir yol gidecek gibi duruyor. Belki yeni ethereum olma yolunda bile olabilir. Özellikle kendi zincirini kuracak olması onun adına çok önemli. Ben boğayı ethereum xlm xrp gibi coinler getirecek diye beklerken bu işi bnb yapacak gibi duruyor.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
April 20, 2019, 06:15:15 AM

Bnb kendinden beklenen hamleyi yaptı. Zaten düzenlediği ieo lar için katılmak isteyenler bnb tutmak zorunda idi. Bunun sinyalini önceden vermişti. Şimdi de kendi zincirine geçiyor. Birde Katedral için yardım etti ve reklamını da yaptı.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 20, 2019, 07:19:04 AM

Bnb fena gidiyor.Nereye kadar gider belli değil.Düzeltme falan da yemeden yola devam ediyor.Sadece arkasından bakıyoruz.Artık nasip önümüzdeki maçlara bakacağız.Yükselen bir coine girmemeye yeminliyim şahsen.Ne zaman girsem yarı yarıya düşüyor.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: