Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:33:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex Kapanıyor mu?  (Read 620 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 10, 2019, 09:20:44 PM
Last edit: April 12, 2019, 06:53:20 AM by PHI1618

https://bittrex.zendesk.com/hc/en-us/articles/360026708551-Bittrex-Statement-on-the-New-York-Department-of-Financial-Services-NYDFS-Decision-

Clickbait yapmak istemem.
Bittrex merkezini başka bir ülkeye taşımadıkça başı ABD sorunlarından kurtulmayacak sanırım. Binance'ın yanına Malta'ya bekliyoruz en kısa zamanda Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
April 11, 2019, 01:08:20 AM
Merited by EFS (1)

New York eyaleti Bittrex'e kripto işleri yapma izni veren Bitlicense vermeyi reddetmiş haberin özeti bu,

eğer temyiz falan olmazsa Bittrex'in ofislerini New York'un dışına taşıması gerekicek. Çok yoğun Musevi lobisinin olduğu, özellikle Ortadoğu gibi

bazı stratejik bölgelere karşı AML politikalarının çok sıkı bastırıldığı bir yer New York, orada kripto işi kurmak zaten baştan hatalı bir hareketti...

ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
April 11, 2019, 05:39:25 AM

Bende başlığı okuyunca ürktüm biraz. Bitrexte bir miktar yatırım var ama epey zamandır bakmıyorum. Böyle başlık görünce heyecanlandım. Vispilio hocamız detay vermiş sağolsun
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
April 11, 2019, 05:58:26 AM

borsalarda paraniz varsa, arasira degil, sik sik kontrol etmeniz tavsiye edilir. bu piyasada her an her sey olabilir. su ana kadar ne borsalar geldi gecti: hacklendi, kapandi, acildi, erisim sorunlari yasandi vs. en güzeli, borsalarda cok fazla coin tutmamak... bende binance'ta bir miktar bnb tutuyorum; binance "en güvenilir" borsa olsa bile haftada 3-4 kez bakarim, ne olur ne olmaz.

cebimde olmayan para, benim param degildir...
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
April 11, 2019, 06:03:03 AM

Sıkıntı olmaz. Binance da taşınmıştı geçen sene. Malta gibi yerler bu işler için ideal. Koskoca Bittrex niye kapansın?
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 11, 2019, 06:29:25 AM

borsalarda paraniz varsa, arasira degil, sik sik kontrol etmeniz tavsiye edilir. bu piyasada her an her sey olabilir. su ana kadar ne borsalar geldi gecti: hacklendi, kapandi, acildi, erisim sorunlari yasandi vs. en güzeli, borsalarda cok fazla coin tutmamak... bende binance'ta bir miktar bnb tutuyorum; binance "en güvenilir" borsa olsa bile haftada 3-4 kez bakarim, ne olur ne olmaz.

cebimde olmayan para, benim param degildir...
Ben borsalara sürekli güvenen, her şeyini borsalarda tutanlara akıl sır erdiremiyorum zaten. Kripto para ekosisteminin geçmişi batan, hacklenen, kaçan borsa örnekleriyle dolu. Asla "bir şey olmaz" dememek lazım.

Bittrex sanırım bir süre sıkıntı çekecek, bunu kullanıcılara yansıtırlar mı bilmiyorum. Ama ABD şartlarına uyabilseydi daha doğrusu Abd yasaları kabul etseydi Bittrex'i gelecek için daha iyi olacaktı.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
April 11, 2019, 06:52:03 AM

Tam 2 yıl önce ilk işlemimi yaptığım borsa. Kapanmaz taşınır. Bu piyasada çok para var kapatmazlar.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 11, 2019, 07:10:37 AM

Bittrex kapanırsa söylentisi bile ürkütücü piyasa için kötü bir etkisi olur.İlk gözağrımızdan biri bitrex şu an sıkıntılı bir süreç yaşasa da bunu atlatacaktır.Binance tahtını elinden alınca bittrex den biraz sıkıntıya girdiler.Bakalım neler olacak ilerleyen zamanlarda.
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
April 11, 2019, 07:10:56 AM

Al-sat peşinde koşuyorsan ancak borsada işlemin bitene kadar coinlerini bulundurabilirsin, onun dışında transfer ücreti ne kadar olursa olsun, her zaman tam erişimi sadece size ait olan cüzdanlarda tutulmalıdır tüm varlıklar. Oysa piyasadaki bir çok insan sadece aldığı coinin-tokenin adını, satıldığı borsayı, dip fiyatını, üst fiyatını bildiği için bu tip borsa haberlerinden dehşet ürkebiliyorlar.

Daha dün bugün bir çok farklı yerde okudum, onlarca dolar TL yatırım yapıp, yatırım yaptığı projenin hangi coin'in altında bir token olduğunu bilmeyen bir sürü insan var. Bu tipler oldukça piyasada dolandırıcı da çok olurrr, kapatıp giden borsa da.

Konuya dönersek, bittrex kapanmaz(, en fazla lokasyon değiştirir. Kapanmaz derken bu konu ile alakalı olarak kapanmaz, yoksa tabi ki bir gün kapanabilir. O yüzden her zaman aldığınız yatırım yaptığınız, al-sat için tuttuğunuz coin-token artık herneyse, sadece erişimi sizin elinizde olan cüzdanlarda tutunuz.  

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
pruzmani
Jr. Member
*

Activity: 195
Merit: 1

View Profile
April 11, 2019, 07:33:02 AM

Binance veya diğerlerinin bir gün kapanmayacak diye bir şey yok. Arkalarında herhangi bir banka, resmi kurum veya devlet yok neticede. Ama trade için şahsen tutuyorum. Piyasa belli olmaz. Elimizde tuttuğumuz coin veya tokenin fiyatı artıp azabiliyor. Şahsen varlıklarımı 4-5 borsada tutuyorum.
BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
April 11, 2019, 10:46:29 AM

Beter olsunlar kapansınlar hiç üzülmem. Zamanında çok çektirdiler, çok uğraştırdılar beni. Vay be nereden nereye, 2017 başlarına kadar bittrex ve poloniex hacim olarak piyasayı sürüklüyordu, şimdi kendileri yerde sürünüyorlar. İlgisizlik alakasızlık olunca müşteriler anında cezayı keser. Birde Bitrrex e newyork için izin çıkmamış, kesmişler cezayı..

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
April 11, 2019, 10:53:09 AM

İşte bu Bittrex'in popülerliğinde yaşadığı kayıplar, binance'ın şu anki durumu için örnek teşkil edebilir. Bittrex daha 2 sene önce sektörün öncü borsasıydı ama şu an yaşadığı sıkıntılara bir bakın, yarın bir gün aynısının binance 'a da olabileceğini unutmadan BNB yatırımı yapın.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
April 11, 2019, 11:26:25 AM

Şuan piyasa bu durumumu fiyatlıyor yoksa. Dün akşamdan çıkışa geçen BTC sabah kalktığında baktım kırmızı olmuş ortalık kip kırmızı olmuş.

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
April 11, 2019, 11:38:34 AM

kapattırmazlar fakat bittrex eskisi gibi değil volume yerlerde sürünüyor volume lazım..
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 11, 2019, 12:25:21 PM

ABD krizi ortaya çıktığında bir ara korkmuştum bizim bakiyeleri patlatırlar mı diye. Daha önce bir kere İran hesaplarını askıya almışlar deniyordu. Ama olmadı. Sanırım yol yakınken orada para bırakmamak lazım. Yoksa başına bir iş gelecek...

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
April 11, 2019, 08:39:38 PM

Binance'in piyasaya girmesinden sonra epey bir hacim sorunu olduğu biliniyordu. Binance'in peşinden giderek IEO yaptılar fakat beklendiği gibi kazandırmadı maalesef. Bu haberle de artık kötü algılar uyandırmaya devam edecektir.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
April 11, 2019, 08:41:46 PM

Bu eski borsalardan en güzelini Poloniex yaptı piyasa para basarken 300 milyon dolara okuttu borsayı. Eski borsalar görkemli günlerine geri dönemezler artık rekabet çok fazla. Bittrex kapansa bile piyasa etkisi sınırlı olur diye düşünüyorum.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 11, 2019, 08:59:33 PM

Yakında Malta ofisini duyurur, işlemlerini oraya kaydırır. Sitede bir durma ya da kayıp olacağını sanmıyorum. Benim de ufak bir miktar yatırımım var.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 11, 2019, 09:12:26 PM

ne işiniz var new yorkta arkadaş taşıyın tüm ofislerinizi maltaya abd nin saçma bürokrasisiyle neden uğraşasınız
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 11, 2019, 10:15:30 PM

ne işiniz var new yorkta arkadaş taşıyın tüm ofislerinizi maltaya abd nin saçma bürokrasisiyle neden uğraşasınız

Bu ABD de ne sikimse. Hiç bir ico bunları almıyor. İyi ki ABD de değiliz yoksa crypto işi ile nasıl ugrasabilirdik.  Cheesy
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: