Bitcoin Forum
May 27, 2024, 07:31:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: 1171 satoshiden all-in AMB aldım  (Read 771 times)
Hirozaki Seykota (OP)
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
April 12, 2019, 02:28:35 PM

fiyatı gittikçe düşüyor yakında 1000 satoşinin altına düşer gibi arkadaş çok yükseklerden girmiş bir de all in yapması kötü çünkü artık ölümüne hold muhabbetini gerçekleştirecek

1000 satoshinin altına düşürüp kime satacaklar bu malı? 1171 satoshiden aldım %10 düştü büyük ihtimalle bu düşüş insanları senin gibi düşünmeye sevk etmek içindi. Ben fiyatın bu seviyelerden hızla yükseleceğini düşünüyorum. Şuan 1111 satoshiye geri yükseldi. 2-3 ay içinde 2x üstü bırakacağını düşünüyorum.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
April 12, 2019, 02:58:45 PM

kriptoda az biraz zaman deneyimi olan herkes bilir ki boyle bir koine all in girene sadece geçmiş olsun denilir.
geçmiş olsun.

ya işte twitter vs köşelerinde takipçi kasılıyor,  herkesin kendi olayı var
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
April 12, 2019, 06:58:47 PM

All in dediğin miktar nedir peki ? Yani 100 Doların vardır All in girmişsindir sorun olmaz ama 5bin doların vardır All in girmişsindir başka coinmi yoktu diye sorarlar adama

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
April 12, 2019, 07:11:34 PM

144 milyon dolaşımda var ve fiyatı gayet uygun görünüyor.Öyle şişkin bir fiyatı yok.Dip diyebiliriz buralar için Benim düşüncem o.Altlar artışa geçtiğinde bir farklı çıkış yapabilir

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 12, 2019, 07:24:03 PM

çünkü neden almıyım. grafiği de burada;

https://twitter.com/HirozakiSeykota/status/1116105097199652866

sabah 04:35 editi: şuan 1131 satoshi.

Hayırlı olsun hocam. Bu "all-in" ne kadarlık mesela? Birkaç bin dolar gibi bir rakam mı mesela? Hepsini yatırdığınıza göre bir duyum almış ya da baya güvenmiş olmalısınız. Merak ettim ben de.
Bu arada CMC'den baktım da geçen seneki boğada 2 dolara yaklaşmış. Şimdi ise 0,057 dolar civarındaymış.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
April 12, 2019, 11:51:05 PM

Mackolik'te buna benzer yorumlar yapıyorlar. Falanca maç üst olura kasa bastım diye. Bastığı kasa 3tl Smiley Bu hesaptır umarım. Kripto paralarda all in tek parça girilirse heves, endişe, umutsuzluk, pişmanlık ardı sıra gelebilir.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
April 13, 2019, 05:22:18 AM

Fiyat olarak güzel seviyeler.Ama piyasanın hali ortada iş yapar mı yapmaz mı göreceğiz.Btc'nin ne yapacağı hala belirsiz.Şu an yukarı gidecek gibi gözüküyor.Btc'ye ayak uydurursa iyi bir seviyeye çıkar.

████████████         AVXChange         ████████████
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
April 13, 2019, 09:48:01 AM

Aşırı bir şansınız yoksa be nde geçmiş olsun diyorum all in girmek çok büyük hata. Ama sermaye küçüktür ve eklenecek sermayeniz vardır ona bir şey diyemem.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 13, 2019, 10:15:18 AM

Hayırlı olsun hocam. Bu "all-in" ne kadarlık mesela? Birkaç bin dolar gibi bir rakam mı mesela? Hepsini yatırdığınıza göre bir duyum almış ya da baya güvenmiş olmalısınız. Merak ettim ben de.
Bu arada CMC'den baktım da geçen seneki boğada 2 dolara yaklaşmış. Şimdi ise 0,057 dolar civarındaymış.

Evet önceki arkadaşların da sorduğu gibi önemli olan kaç para ile all-in girildiğidir. Bu hesabınızın Hirozaki Faraday adlı arkadaşla bir bağlantısı var mı? Bu soruyu sadece merakımdan sordum.

All-in çok kazandırabilir ama kazanma şansı olarak baktığımıdaz, kumardan çok farkı yok.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 13, 2019, 11:03:57 AM

fiyatı gittikçe düşüyor yakında 1000 satoşinin altına düşer gibi arkadaş çok yükseklerden girmiş bir de all in yapması kötü çünkü artık ölümüne hold muhabbetini gerçekleştirecek

1000 satoshinin altına düşürüp kime satacaklar bu malı? 1171 satoshiden aldım %10 düştü büyük ihtimalle bu düşüş insanları senin gibi düşünmeye sevk etmek içindi. Ben fiyatın bu seviyelerden hızla yükseleceğini düşünüyorum. Şuan 1111 satoshiye geri yükseldi. 2-3 ay içinde 2x üstü bırakacağını düşünüyorum.

2x yapacağından bu kadar eminsen biz de kredi çekelim evi arabayı satalım parayı ikiye katlayalım ??
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
April 13, 2019, 11:28:06 AM

Riski bölerek yaymak en doğru seçim her zaman. Umarım gönlüne göre olur fakat bence bu tercihin ilk ve son olmalı diye düşünüyorum.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 13, 2019, 01:08:11 PM

Hiçbir şeye all in girmediğim için muazzam kafa rahatlığı yaşıyorum. Postlarda arkadaş yaklaşık 2-3 ay gibi bir zaman biçmiş. Yine de hayırlı olsun diyelim, yine bir edit gelirse neticeyi bizler de görürüz Smiley
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 13, 2019, 01:14:02 PM

Belki de öyle birşey yapmadı. Sırf başlık açıp milletin nabzını yoklamak istemiş olabilir. Ayrıca all in öznel bir hareket. All in i açsa ona göre üzülüruz
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 13, 2019, 01:32:21 PM

Belki de öyle birşey yapmadı. Sırf başlık açıp milletin nabzını yoklamak istemiş olabilir. Ayrıca all in öznel bir hareket. All in i açsa ona göre üzülüruz

bence yatırım yaptı 3 kuruş parasıyla forumda shilliyor satın aldığını fiyat artırmak için ama forum ölü bu tarz olaylar iş yapmıyor artık
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
April 13, 2019, 01:46:19 PM

bence yatırım yaptı 3 kuruş parasıyla forumda shilliyor satın aldığını fiyat artırmak için ama forum ölü bu tarz olaylar iş yapmıyor artık

Son 3 aylik hareketine bakarsak AMB suanda hem BTC, hem'de $ olarak iyi bir noktada.
Hayirli ugurlu olsun, yakin zamanda, btc yan gitmeye devam ederse tahminen kolay bir x2 alma ihtimalin var.
0.12-0.15$ civari ico fiyati idi yanlis hatirlamiyorsam ve 3-5 ay önce baya twitter'de ismi duyuluyordu.

Görünen tek risikosu, volume'un 90% neredeyse Binance'dan geliyor olmasi.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
April 13, 2019, 02:19:32 PM

Hayırlı olsun, kâr edersiniz umarım. Yatırım yapmadığım ve düşünmediğim bir proje

Ayrıca buradan kendi twitter'ınızın reklamını yapar gibi paylaşmanızı pek beğenmedim. farklı upload vs siteleri var. Oraları kullanmanız daha güzel olur.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
April 14, 2019, 09:47:19 AM

Faraday olabilir bu seykota çünkü bir nevi shilleme peşinde. Artık feno devri bitti. Bunlara para kazandırmak yok. İstersen kendini koy all in beni ilgilendirmez.

BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
April 15, 2019, 12:19:42 PM

Namı diğer eski hirozaki faraday ne kadar kıyıda köşede unutlmaya yüz tutmuş scam shit coin varsa dipten alır yok şöyle uçacak yok böyle kaçacak diye. Oysaki kendide bilir aldığı tokenin bir halta yaramadığını. Maksat başkalarının üzerinden para kazanmak. Sakın ola bu tarz konulara itibar etmeyin. HTB-HMT-HMX-BNC bunlardan sadece bir kaç örnek..

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
April 15, 2019, 07:23:44 PM

Hiro açtığı konularla zamanında birçok insana kazandırdı.Pundix,Enjin,Wabi bunların başında gelir.Bilgi olarak paylaştığında diğer arkadaşlarda araştırarak destek olduklarında güzel gelecek vaat eden coinler yakalandı.Sonra Piyasanın azizliğinden herkes gibi diğer girdiği  coinlerde nasibini aldı zarar etti.Hiçbir zaman başkasının al dediği birşey alınmaz.Araştırrsın incelersin kafana yatıyorsa grafikte dip noktasındaysa alım için uygunsa alırsın.Yoksa kazandığında ben kazandım kaybettiğinde şu kaybettirdi mevzusuna döner iş.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
mandown
Legendary
*

Activity: 1932
Merit: 1295

View Profile
April 15, 2019, 07:39:52 PM

bunu alacağına raven al en azından bir garantisi olur Cheesy

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]