Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:24:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: HYDRO,HOT kaçtan alınır ?  (Read 205 times)
Gastronomist (OP)
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
April 14, 2019, 04:05:19 PM

Hydro airdrop ile dağıtılmış yeni öğrendim Smiley 1 yıldır takipteyim. 10 -15 satoshiye düşünce alım yapacağım.
Hot ta aynı şekilde 15 satoshiye düştüğünde almayı düşünüyorum.İkisinden de çok bir beklentim yok.Ama uzun vadede hottan birşeyler bekliyorum açıkçası.

I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715297047
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715297047
Reply with quote  #2

1715297047
Report to moderator
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
April 14, 2019, 04:07:47 PM

Hydro belki o fiyatlara düşer ama hot bence o kadar düşmez dostum.Hydro ile kıyaslamak bile saçma bana göre.Hot komple blokchaine alternatif bir yapı.Hydro ise erc20 tabanlı bir token sadece.Hot global çapta tanınıyor.Hydro takipçileri ise genelde türk.Hot gerçekten devrim niteliğinde bir yapı hydronun ise bir sürü alternatifi var Smiley

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 14, 2019, 04:08:15 PM

10-15 satoşi üstü alım yapmak bana pek mantıklı gelmez 15 satoşi aşağısından kademeli olarak alım yapılabilir fakat ben yatırım yapmam hot a
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 14, 2019, 04:59:31 PM
Last edit: April 15, 2019, 03:36:35 PM by lossnet

HOLO olan HOT ocak ayında 43 sata kadar çıkıp zirveyi görmüştü. Bugünlerde 24 sat civarlarında dolanıyor. 15 sat altı alım fırsatı için ideal olur.
Hydro HOT ise uzun zamandır yerlerde sürünüyor. Sadece geçen hafta bir atak yapmıştı.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 14, 2019, 06:29:14 PM

Hot blockchaine rakip olamaz.Hot bir altcoin, blockchaine rakip olma iddiası bence şu an zor.Hot'un gördüğü ve göreceği seviyeler buralar.Bundan sonrası bana göre zor.Tabi herkes farklı düşünür ama işleri zor.Hot erc20 kalmak zorunda.Coin olması zor şu şartlarda.Swap yaptığında o hotlar hiçbir işe yaramıyor.Borsalara gönderip satamıyorsun.Borsalar desteklemiyor blockchain dışındaki oluşumları.Blockchain daha tam anlaşılamamış,yaygınlaşamamış iken böyle bir iddia bence pek tutarlı gözükmüyor.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
April 14, 2019, 06:32:13 PM

Arkadaşlar tamam anlıyorum yorum yapıyorsunuz da biraz destek alsak Smiley Bütün alttlar sallanırken bile HOT 20'li seviyelerin altına inmedi. Hydro ise aynı şekilde 30'ların altına inmedi. Bugünün şartlarında her ay %11 arzı artan NPXS bile 13-14 bandında tutunurken, olağandışı durumlar dışında, bu iki token de o seviyelere inmez. Gerçek çi olalım.

Hot blockchaine rakip olamaz.Hot bir altcoin, blockchaine rakip olma iddiası bence şu an zor.Hot'un gördüğü ve göreceği seviyeler buralar.Bundan sonrası bana göre zor.Tabi herkes farklı düşünür ama işleri zor.Hot erc20 kalmak zorunda.Coin olması zor şu şartlarda.Swap yaptığında o hotlar hiçbir işe yaramıyor.Borsalara gönderip satamıyorsun.Borsalar desteklemiyor blockchain dışındaki oluşumları.Blockchain daha tam anlaşılamamış,yaygınlaşamamış iken böyle bir iddia bence pek tutarlı gözükmüyor.

Bu da ilginç bir tespit mesela Smiley Adamlar HoloChain adına bir proje çıkarıp bunu başta Binance olmak üzere onlarca borsaya kabul ettirmişler. Üstelik projeleri çok makul ve mantıklı. Şunu diyebilirsiniz bu proje tutmaz ama ERC 20 tokeni deyip geçiştirmek için biraz fazla ciddi bir proje. Son 2 ayda 40'dan fazla token mainnet ile kendi blockchain ağını oluşturdu. HOT'dan çok daha zayıf projeler bile başardı bunu. HOT sadece kendine ait bir blockchain ağına sahip olmayacak, yeni bir şey deneyecek. Bence HOT'u biraz anlamamışsınız.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
April 14, 2019, 06:34:29 PM

Bu co8ni kactan alirsaniz alin satmak icin surekli takip edin bence niye cunku biliyorsunuz airdropta fena dagittilar yukseldikce satacak millet
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 261

View Profile
April 14, 2019, 06:48:03 PM

Bana göre Hydro 20 - 25  sat falan alım için uygun olur
Holo ise bence 10 satlara kadar düşecektir bekleyin şişirdiler boş hava civa neymiş bitcoine rakipmiş bitcoinden bile iyi olacakmış mış mış mış da muş muş muş.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
April 14, 2019, 07:14:28 PM

Hydro çok ama çok düştü... 30 satlar falan acaip komik rakamlar.Herkes almaya başladı ve adamlar resmen aşağı çakıyolar..Hydronun devri bitti artık.. Hiçbir faaliyet yok.İlerde batar gider bu coin

▔▔▔▔▔
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
April 14, 2019, 07:44:31 PM

Uzun vade düşünülüyorsa çok farkedeceğini düşünmüyorum açıkçası.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
April 17, 2019, 09:03:05 AM

Hydro 5 sata bile düşer. 1 satlardan 200 satlara kadar çıktı. Şimdi geldiği yere doğru yavaş yavaş sindire sindire yediriyorlar.. Düştükçe alırım kafasında olanlar da yiyor fark etmeden. Hot hakkında aynı şeyi diyemem.

.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 17, 2019, 06:23:39 PM

çok bir beklenti yoksa çok ta fazla  yüklenmemek lazım o zaman ben bu coinlerden tutmuyorum bir çok kişi tarafından artık dillendi mesela ncahde böyle olmuştu..
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
April 17, 2019, 06:41:04 PM

Birkaç indikatörde HOT'un 70 sats hedefi vardı. Pek girme fırsatım olmadı ama bu zamanlarda küçük küçük almayı düşünüyorum.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 17, 2019, 06:42:31 PM

Belki hydro dediğin fiyatlara gelebilir çünkü habire düşüyor. Adamlar anlaşma yaptıkça kendilerini geliştirdikçe o hala dusmeye devam ediyor. İnsanların ümidini iyice kırdı gibi.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
April 17, 2019, 06:49:30 PM

Airdroptan hydroyu yakalayamadık bari yatırım yapıp değerlendirelim diye aldım ama o günden bu yana düzenli bir şekilde düşüyor. Bakalım nerede son bulacak bu düşüş.

PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
April 17, 2019, 07:00:31 PM

Airdroptan hydroyu yakalayamadık bari yatırım yapıp değerlendirelim diye aldım ama o günden bu yana düzenli bir şekilde düşüyor. Bakalım nerede son bulacak bu düşüş.

Benim beklentim ve alış hedef fiyatım 10 sat. Şayet 10 sat altına sarkılırsa tereddüt etmeden bir miktar alacağım. Performans grafiğine bakılırsa arada bir iki pump yemiş olsa bile hep düşüş içerisinde ve durağan bir konumda.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
April 18, 2019, 03:06:20 AM

Ben holochain ve blockchaini birbirine rakip olarak görmüyorum. Her ikisininde kullanım alanları farklı olacak.

Borsa konusuna gelirsek, swap olayı başladıktan sonra en az 1 sene borsalarda alım-satım devam eder diye tahmin ediyorum. Swap sonrasında Binance holo desteklemeye devam edecek büyük ihtimalle.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: