Bitcoin Forum
May 17, 2024, 10:10:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: imza kampanyaları ve dandik hareketler  (Read 474 times)
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
April 19, 2019, 10:04:29 PM

Bu kadar dandik imza kampanyasına varken YoBit piyasaya ilaç gibi geldi valla, piyasaya hareket katan her projeyi destekliyorum muhtemelen buradan kazandıklarımı YoBit'in yapacağı 2. IEO'ya katılmak için harcayacağım.. Sonuçta bu çarkın bir şekilde dönmesi gerekir.
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
April 19, 2019, 10:08:38 PM

Gerçekten ben gerildim okurken, kabus gibi.. Ben makale yazıp geçtiğim için arada spreatsheet e bakıp geçiyorum amma uzadı diyip. Ancak imza olayı gerçekten ömür törpüsü dediklerinden.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
April 19, 2019, 11:04:40 PM

Baktın para toplayamıyor proje zaten çık abi bundan sonrada toplayamaz ico süresini uzatıpda para toplayabilen kaç proje var şu hayatta sıfır ben direk çıkardım softcap yapamıyorsa bir proje sonradanda yapamaz.

Bakın bu arkadaşınız doğru söylüyor. Para toplayamayan veya toplamakta zorlanan projelerin bountylerinden direkt çıkın. Neden mi?

Çünkü bountyi sonlandırıp size tokenleri dağıtmış olsalar bile, bu tokenleri borsalardan kimse almayacak. Ico'suna bile kimse yatırım yapmamışken, borsadan kim neden alsın? Yani o tokenler elinizde kalacak zaten.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
April 19, 2019, 11:08:47 PM

Baktın para toplayamıyor proje zaten çık abi bundan sonrada toplayamaz ico süresini uzatıpda para toplayabilen kaç proje var şu hayatta sıfır ben direk çıkardım softcap yapamıyorsa bir proje sonradanda yapamaz.

Bakın bu arkadaşınız doğru söylüyor. Para toplayamayan veya toplamakta zorlanan projelerin bountylerinden direkt çıkın. Neden mi?

Çünkü bountyi sonlandırıp size tokenleri dağıtmış olsalar bile, bu tokenleri borsalardan kimse almayacak. Ico'suna bile kimse yatırım yapmamışken, borsadan kim neden alsın? Yani o tokenler elinizde kalacak zaten.

Aynen  öyle bir kere yarısını bile imzadan size dağıtsa bile napacaksanız ki alacak kimse bulamayacaksınız icoda satamamış alan yok imzadan aldığınızı almaya mı gelecek en iyisi btc eth bnb tarzı ödemeler yoksa zor işler
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
April 19, 2019, 11:36:45 PM

bu kampanya da bunlardan birine benziyor. okudum ana konuyu,  okuduğuma göre o kadar çok  sündürmüşler ki bu olayı milletin de keyfi kaçmış. bence bu kadar uzatmaları doğru değil. zaten toplayamacaksın. daha niye emekçi insanları yoruyorsun zorluyorsun. ne gereği var bu durumun.  tamamen iş güzarlık
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 20, 2019, 06:09:44 AM

İnsan , bu kadar zaman durdum. Bari emeğin boşa gitmesin biraz daha sabredeyim diyor sonra bir kere daha uzuyor. Maalesef nasip kısmet böyle işler. Bu konuda bountyhive en sağlam ve garanti olanı. Dedikleri tarihte biter ve dedikleri tarihte token gelir. Onların da tek sıkıntısı şeffaf değiller.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: