Bitcoin Forum
May 02, 2024, 02:50:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: BCHSV ile Binance savaşını kim kazanır?  (Read 539 times)
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 16, 2019, 04:43:01 PM

bshsv fiyat grafiklerinde bile doğru düzgün hayır yoktu ki. sepet oluştursam  hangisini alırdım diye bakıyordum işe yaramaz. yakında bu bchsv forka gider de yeni altcoinler gelip sıfırdan imaj vermeye kalkma durumları bile var.
1714618234
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714618234
Reply with quote  #2

1714618234
Report to moderator
1714618234
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714618234
Reply with quote  #2

1714618234
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 16, 2019, 04:52:33 PM

bchsv zaten bir shit coindi binancenin darbesinden sonra diğer borsalar da ufak ufak delist etmeye başlayacaktır.

Evet shitcoin ama olmasaydı da, CZ sinir olup onu delist edip yok etmeye çalışabilirdi. Binance'in bu rakipsizliği her geçen gün beni korkutmaya başladı. Şöyle dişli bir rakip çıksa da, güç ikiye bölünse, bu şekilde kontrolsüz güç kullanıyor.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
April 16, 2019, 05:19:35 PM

Bunlar savaşıyorda peki kaybedenler kimler? Tabiki bu piyasanın kullanıcıları! Devler savaşır, piyasadakılar kaybeder!

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
erkan.camli
Copper Member
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile WWW
April 16, 2019, 06:33:51 PM

Binance şu an tekel olmuş durumda. Piyasayı istediği göibi yönlendiriyor. Bu nedenle Binance ile savaşa gireceğini sanmıyorum. Kesinlikle kaybedeceği bir savaş olur. BCHSV yok olma yolunda hızla ilerliyor. Bu seferki savaşın piyasayı çok etkileyeceğini düşünmüyorum
Nuxxorcoin
Member
**

Activity: 332
Merit: 22

Turkish Translator

View Profile
April 16, 2019, 07:04:01 PM

binance şuan tek başına tüm kripto dünyasıyla rekabet edecek güce sahip. bchsv'nin delisti harika bir hamleydi. kripto dünyasına ve blok zinciri teknolojisine değer katacak bir adım olarak görüyorum.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
April 16, 2019, 07:04:07 PM

binance piyasayı tekeline almış istediği gibi at koşturuyor binance ile bir mücadeleye girmek kaybetmeyi baştan kabul etmek demek bitcoin sv ceosu ile binance ceosunun twitterdan tartışması bchsv ye hiç yaramadı fiyatı daha da düşer bu gidişle ama ben bu düşüşü fırsat olarak bilip bir miktar alacağım eğer 30 dolarları görürse ki görecek gibi duruyor bakalım neler olacak ama şu aşikar savaş başlamadan bitti bile binance kazandı delist edildiğinde % 18 düştü daha da düşecek gibi duruyor
Bitcoin SV bu durumda hep kaybeden taraf olarak ta ki kendi yolunu bulana kadar ve belki de kendi borsalarını açana kadar ki bu da zaman alır. 30 dolar altında kalırsa ilgi azalır ve yatırımcı kaybederler.

Dediğine katılıyorum. Fakat kendi borsasını kurmak veya açmak yerine mevcut borsalar ile anlaşmaya gitse gelişime açık olsalar belki çok sıkıntı yaşamayabilirler. Fakat projelerde paralar toplandıktan sonra pek ümit vadedici şeyler olmuyor. Zannetmiyorum ki BCHSV gidip borsalar ile görüşsün.

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 16, 2019, 07:05:14 PM

Yani işin içine kraken de dahil olup tak diye delist muhabbetini oylamaya falan açınca işler iyice garip hal aldı. Binance ile hiçbir sorunum yok ama tekelleşme ve domine etme mantığından hoşlanmıyorum. Yalnızca kripto piyasasında değil, konu ne olursa olsun tek kişinin/oluşumun her şeye yön vermesi sağlıklı gelmiyor
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 16, 2019, 07:22:37 PM

Binance'ı gözünüzde çok büyütmeyin ufak bir hack olayına yada hype yapacak başka bir borsaya bakar hepsi. Kripto para sektörünün sevilmeyen çocuğunu kendisine zayıf yem gördüğü için üzerine gidiyor. Ben yaşanan süreçten baştan beri memnun değilim. Delistlerin bu şekilde olması dahil.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
April 16, 2019, 07:30:19 PM

Binance zararlı çıkar.Sonuçta bchsv yatırımcısı binlerce kişiyi zarara uğrattı.Bunun geri dönüşümü olur bir şekilde.Kendini çok güçlü sanıyor ama bu yara almayacağını göstermez.

Oracolcoin XOR         
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
April 16, 2019, 08:29:42 PM

Bchsv ceo su da inanılmaz güçlü bir adam ben bu savaştan ikisininde zarar göreceğini ve yatırımcının kazançlı çıkacağını düşünenlerdenim. Bu #avaşta hem bnb hem bchsv değer kaybedecek ve alış fırsatı doğacaktır.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 16, 2019, 11:25:35 PM

Diğer borsalar binance a çok bakmazlar. ama bu koin çok hacimsizdi zaten,  binance delist edince iyice hacim macim tam takır olur
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
April 17, 2019, 06:19:26 AM

Diğer borsalar binance a çok bakmazlar. ama bu koin çok hacimsizdi zaten,  binance delist edince iyice hacim macim tam takır olur

Hacim binance'da 14. sirada idi.
Komik olan tarafi, hacim cin ve japon borsalarindan geliyor olmasi.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
April 17, 2019, 07:00:35 AM

Şimdilik binance kazanır diyebiliriz zaten bu adamların pek arkasında duran yoktu, yalnız ilerleyen dönemlerde binance'ın durumu ne olur onu da bilemiyorum. Onlarda başka yerlerden darbe yiyebilirler, bir piyasada bu kadar tekelleşmenin mutlaka bir gün sonu gelir.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 17, 2019, 07:56:25 AM

Uzun vadede iki tarafında bu savaştan zararlı çıkacağına inanıyorum. Asıl zararı yatırımcıları görecek. Çakma satoshiyi sevmiyorum ama bir o kadar da kendini bi bok sanan CZ'den de hoşnut değilim.
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
April 17, 2019, 12:04:50 PM

binance piyasada tekelleşmeye çalışıyor, Bnb 'de en büyük silahı olacak ama tehlikeli sularda yüzdüğünü düşünüyorum, hacimlerin neredeyse %80'nin yapay olduğu herkes tarafından söyleniyor.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
April 17, 2019, 12:17:42 PM

bu BCHSV şımarık çocuk gibi çıkıp çıkıp oyun bozuyor sürekli. şu aralar ikisi de gayet antipatikler umarım sadece kendilerine zarar verirler.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
April 17, 2019, 12:26:13 PM

binance piyasada tekelleşmeye çalışıyor, Bnb 'de en büyük silahı olacak ama tehlikeli sularda yüzdüğünü düşünüyorum, hacimlerin neredeyse %80'nin yapay olduğu herkes tarafından söyleniyor.
93%
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
April 17, 2019, 01:49:55 PM

umarım ikisi birden kaybeder. yeni ve düzgün bir borsanın ortaya çıkmasına kadar sürer umarım bu savaş.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 17, 2019, 02:29:53 PM

Olaylar; Wright'ın, Satoshi Nakamoto olduğu iddiasına karşı çıkanlara yasal tebligat göndermesiyle başlamıştı. Sonra CZ ile Wrihgt, Twitter üzerinde kapışmışlar.
Şu olanları tam bir mahalle kavgası olarak görüyorum. Kim çok adam toplayıp etrafını ikna edecek yarışına dönmüş.
Wrihgt'ın yaptığı şey yanlıştır evet. Ama bunun karşılığı Binance'den delist edilmek olmamalıydı. Coinin suçu ne!
Hepimiz SV'yiz! Smiley
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
April 17, 2019, 03:43:39 PM

Bir ara bu haberler dolaşıyordu. Ama ne zaman olacağı belli değildi. Şimdi ipler çekildi olan ya altlar olacak yada büyükler birbirini ezecek bakalım bekleyip göreceğiz.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: