Bitcoin Forum
May 20, 2024, 11:21:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Blockmason Link Proje Bilgi Alışverişi  (Read 6575 times)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
April 20, 2019, 01:20:05 PM

Bende girdim bunun imzasına bakalım ne kadar getiri verecek.Öğle yemeğimi çıkarsın yeter.Artık imzalardan birşey beklemez olduk.Çoğu göndermeye bile tenezzül etmiyor! haspalar.Cebimiz 2017 deki gibi değerli tokene doydu doydu doyamadı imzaya girmeyi düşünmüyorum bu seneden sonra
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
April 20, 2019, 09:27:38 PM

Blockmason Link projesi , Binance ve birçok borsada bulunan Blokmason credit protocol'un projesi olmakla beraber bountysini bountyhive yapmakta.Ekibi çalışıyor ve bcptnin kendi projesi olduğundan Binance ve birçok borsa isteleyebilir bu projeyi  Wink Geleceği olan bir proje  Smiley

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
ReverseCOD
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 21, 2019, 03:33:02 PM

BlockMason Link projesi bence çok kaliteli bir proje.BlockMason ekibinin yeni bir başarıya daha imza atacağı görülüyor.
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
April 22, 2019, 05:19:27 PM

başlıkta iki üç kere "borsada ico fiyatıyla listeleniyor." vs. yazıyor ama bir allah'ın kulu da borsa linkini eklemiyor. google'de arayınca da bulamadım ben. fork ya da etherdelta gibi borsalarda da yok. birisi link versin de bakalım be arkadaş.

Borsada derken;Satışını IEO olarak BW üzerinden yaptı,ilk satışta tokenlerin saniyeler içinde satılması ile 2.satışı yaptılar.Son durumla ilgili bilgim yok.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 22, 2019, 05:24:53 PM

İEO olarak borsada satılması ve saniyeler içinde tükenmesi güzel.İEO yapan borsa satış bittikten sonra listeleyecektir.Birçok proje artık İEO olarak satışa sunuluyor.Bu bir yerde bizim için güzel bir gelişme.Borsaya çıkında gelen ödülleri değerlendirmek daha kolay.Aylarca beklemeye gerek yok.Borsaya çıkacak mı çıkmayacak mı endişesi de yok.Bakalım borsada neler yapacak Blockmasın.
Madenci_34
Member
**

View Profile WWW
April 23, 2019, 09:40:11 AM

Son satış duyurusu aşağıdaki şekilde;

Merhaba, Blockmason Bağlantı Topluluğu! BLINK'in 25 Nisan Perşembe günü 0700 UTC'den başlayan XT.com LaunchPad'de satışa sunulacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Hak kazanan ülkelerdeki kullanıcılar şu anda BLINK satın alabilecekler. LaunchPad etkinliğinin ne kadar süreceğini garanti edemeyiz. Katılmak istiyorsanız, en erken kayıt olmak ve uygun zamanda hazır olmak en iyisidir. XT.com LaunchPad'de

BLINK etkinliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: https://www.xt.com/ieoDetail?id=1

Kaynak Telegram duyuru kanalı:https://t.me/blockmasonlink

WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
April 23, 2019, 09:48:45 AM

BlockMason Link BWde Token satışı yapmıştı.Şimdi yeni bir borsada İEO düzenliyorlar.Acaba BWde tekrardan Listeleme olacak mı bunu merak ediyorum.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
April 23, 2019, 11:32:50 AM

22 Nisana yaptıkları açıklamaya göre yeni bir borsaa işleme açılmış..Buraa ilk önce satışlar olacak ve ardından exchange açılacak..Umarım güzel ve kaliteli işler çıkarırlar..Ekip çok iyi aslında ama bakalım..

▔▔▔▔▔
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 23, 2019, 11:43:03 AM

Herkes imzasını taşıyor ama projeyle ilgili pek detay bilen yok sanırım. İmza kampanyası ne kadar sürer bilmiyorum ama yine de koşullarına bakmak lazım merak ettim Smiley
Madenci_34
Member
**

View Profile WWW
April 23, 2019, 01:18:51 PM

Herkes imzasını taşıyor ama projeyle ilgili pek detay bilen yok sanırım. İmza kampanyası ne kadar sürer bilmiyorum ama yine de koşullarına bakmak lazım merak ettim Smiley

kampanya giriş tarihi geçti ne yazık ki.

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 23, 2019, 05:16:34 PM

İmzasını çok görüyorum onun dışında bir bilgi sahibi değilim. İmzası olan projeleri genelde araştırmıyorum bile artık benim gözümde prestij kaybı

adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
April 23, 2019, 05:32:05 PM

Çok iyi bir proje daha ico su yeni başlamışken bile borsaya girdi sanıyorum 1 yıl sonra 3 5 borsada birden işlem görebilecek bir proje olacak blockmason link.
hussnill
Jr. Member
*

Activity: 274

View Profile WWW
April 23, 2019, 05:52:42 PM

Bu projenin imzası basta olmak üzere bazı görevlerini yerine getiriyorum. Blockmason bana göre kaliteli bir proje olacaktır. Şu şartlarda en iyi proje bile gerektiği değere gelmiyor çünkü ayı piyasası baskı uyguluyor. Boğa geldiğinde gerçek değerine ulaşır hepsi.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
April 23, 2019, 08:22:49 PM

BCPT'nin Binance chain'e geçmesinin ardından belki Link de geçebilir. Henüz satış aşamasında ama bildiğim kadarıyla aynı ekip yapıyor.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 23, 2019, 08:55:37 PM

lokalde imzasını taşıyan baya arkadaşa denk geldim ama kampanya kapanmış umarım katılan arkadaşları üzmez başarılı olur
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 23, 2019, 11:06:13 PM

Kimse bunu beklemiyordu ama binance dexe eklenen ilk coinlerden biri olacak. Fiyatı dalgalı olsada şimdilik uzak durmakta fayda var.

flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
April 24, 2019, 06:30:55 AM

Yarın bir borsada ieo yapacaklar sanırım bu proje gerçekten son zamanlarda gördüğüm en iyi proje. Projenin ana fikride, ekibide çok iyi. Çok iyi yerlere geleceklerdir.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 24, 2019, 07:07:22 AM

İEO satışının olması güzel.Yatırım alması daha fazla olacaktır bu şekilde.Borsaya girecek mi girmeyecek mi tartışmasından uzak kalacaktır bu durumda.Ekip iyi çalışıyor yatırımcılarda ilgi gösterirse güzel çıkışlar yapabilir.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
April 24, 2019, 07:51:33 AM

İEO ile borsaya girer mi girmez mi sorusunu sormaya gerek kalmadı. Borsa garanti, ekip çalışıyor, BCPT nin şu anki durumu ortada. Bu proje iş yapar mı ilerde göreceğiz. Bu arada imzasını giydik. Hadi hayırlısı.

.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 24, 2019, 10:49:47 AM

kampanya giriş tarihi geçti ne yazık ki.

Evet öyleymiş. Neyse katılan arkadaşlar için şu piyasa ortamında güzel sonuçlanır umarım, olumsuz bir şey görmedim genelde herkes iyi şeyler söylemiş.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: