Bitcoin Forum
May 17, 2024, 12:16:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Blockmason Link Proje Bilgi Alışverişi  (Read 6575 times)
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
April 29, 2019, 08:08:49 PM

İşte bu projenin ekibi ve geleceği çok sağlam.Çoğu projeyi beğenmem aslen ama ekip gerçekten canla başla uğraşıyor ve olağanüstü adımlar atıyor. Ben de katıldım bounty kampanyasına,bakalım ne olacak

▔▔▔▔▔
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
April 29, 2019, 08:29:14 PM

imzasına twitter kadar anca verecek gibi görünüyor. ne kadar kodaman kullanıcı varsa buraya toplanmış  Grin

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
April 30, 2019, 12:44:38 AM

umarım bunca övgünün karşılığını verebilirler. hemen herkesi çok ümitli olduğu bir kampanya haline geldi link.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 30, 2019, 01:18:16 AM

Benim kafamdaki en büyük soru işareti bw borsasıyla ilgili yaşadıkları sorun. Ne olduğunu detaylı öğrenmemiz lazım. Link ekibinin manüpülasyonu var gibisinden bir açıklama vardı.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 30, 2019, 02:51:33 AM

Benim kafamdaki en büyük soru işareti bw borsasıyla ilgili yaşadıkları sorun. Ne olduğunu detaylı öğrenmemiz lazım. Link ekibinin manüpülasyonu var gibisinden bir açıklama vardı.

Evet bu sorun hakkında detayları öğrenmemiz lazım.  IEO'nun aşamalı olarak devam etmesini beklerken, birden işlem görmeye başlaması bana çok garip geldi.
adamdamdandusen
Member
**

Merit: 10

View Profile
April 30, 2019, 06:02:52 AM

Blockmaaon değerli olacak icolardan biri gibi gmrünüyor en son xt borsasında trade başlayacaktı bugğn yarın bakalım hangi fiyattan al satlar başlayacak merak ediyorum.
Arag0rN
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 30, 2019, 11:22:13 AM

Yeni Bir Borsada yaptığı İEO sonrası Listeleme işlemi başlayacaktı.Borsadaki fiyatına göre Proje ile ilgili yorum yapılabilir.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 30, 2019, 10:57:16 PM

Evet bu sorun hakkında detayları öğrenmemiz lazım.  IEO'nun aşamalı olarak devam etmesini beklerken, birden işlem görmeye başlaması bana çok garip geldi.

Böyle bir durum varsa herkes bu durumdan haberdar edilmeli. Kesinlikle çok önemli bir durum ve hepimiz bu konuda garanti güzel filan diye beklerken hayal kırıklığına uğramayalım. Neyse hocam haber alırsanız buraya da yazarsınız herhalde.
naz14
Member
**

Activity: 420

DAO Maker

View Profile
April 30, 2019, 11:06:03 PM

Projenin amacı benim için önemliydi. Eğer dijital paramızın gelişmesini istiyorsak blockchain teknolojisinin yaygınlaşmasına destek vermeliyiz. Bir yeniliğin kabulünde en kolay yol eski sistemle entegrasyon sağlanabilmesidir. Akıllı sözleşmelerin yaygınlaşması için proje bence hayati önem taşıyor. O nedenle imzasını taşıyorum.
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
May 01, 2019, 06:37:15 AM

Bu yeni ieo yaptığı borsanın sitesi sürekli çöküyor girilmiyor. Ayrıca bw'de yine de listelenecek diğer borsalarda listelendikten sonra.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 01, 2019, 08:25:18 AM

Borsa yeni yaptığı ieo yeni.Tutar mı tutmaz mı bilinmez.Yeni borsalara pek güven olup para yatıran zor olur gibi  hele böyle bir dönemde.Parayı gönderiyorsun nereye sarı çizmeli bir borsaya.Yarın kapansa hiçbirşey yapamazsın.Hacklendik dese yine aynı şekilde.Dikkatli olmak lazım.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
May 01, 2019, 09:42:53 AM

BlockMason Ekibine ait bir proje olduğu için beklenti çok yüksek.Ancak yeni İEO yaptığı Borsanın sitesi pek bilinen ve CoinMarketCapta olan bir Borsa değil.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406

View Profile
May 01, 2019, 10:48:30 AM

İmza bountysinde seniordan aşağıda olanların pek bir şey kazanacağını düşünmüyorum, imzalardan gördüğüm kadarıyla çok fazla hero katılmış kampanyaya. Beklentisi çok olan projeler hep elimizde patladı umarım bu da onlardan birisi olmaz.
btcfxcoin
Full Member

Merit: 107

View Profile WWW
May 01, 2019, 08:52:49 PM

Blockmason credit projesinin yan kolu olarak biliyorum ve en son xt borsasında ieo yapacaklardı. Blockmason credit çok başarılı linkte onun izinden gidecek gibi bakalım.

flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
May 02, 2019, 06:58:46 AM

Çok büyük bir sürpriz olmazsa mutlaka 3-5 bir şeyler kazandıracak bir proje, dünyanın en iyi projesi olsan yeterli reklamı yapmazsan ve arkandaki insanlar güçlü değilse hiç bir yere gelemezsin. Link'in ekibi çok güçlü olduğu için harika bir sonuç çıkmasa da yine de tatmin edecektir diye düşünüyorum, umarım yanılmam.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
May 02, 2019, 02:05:01 PM

İmza bountysinde seniordan aşağıda olanların pek bir şey kazanacağını düşünmüyorum, imzalardan gördüğüm kadarıyla çok fazla hero katılmış kampanyaya. Beklentisi çok olan projeler hep elimizde patladı umarım bu da onlardan birisi olmaz.

Evet bende imzasına girdim diye sevinmiştim fakat forumda full member üzeri link imzasına katılan çok var o nedenle imza ödülünde beklentim oldukça düştü Smiley
freim
Member
**

Merit: 42

View Profile
May 02, 2019, 04:31:59 PM

benimde imzasında oldugum projelerden birisi benım buradaki amacım bcpt den dolayıdır bu projeden onlara ykaın takımın projesidir ürünüdür, o yüzden denemek istedim.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 02, 2019, 05:23:03 PM

Bounty Mayısın 20 sinde bitiyor.Hadi bi ekmek parası çıksın da rahatlayalım.1 yıldır tek kuruş aldığımı hatırlamıyorum bountylerden.Bi vertex marketten aldık onunda manageri türktü ne varsa gene bizim insanımızdan var.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
May 03, 2019, 05:36:22 AM

Her geçen gün desteklediği zincir çeşidi artıyor. Bu projeden acayip umutluyum nedense. Blockcmason desteğinin de etkisi var tabii.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406

View Profile
May 03, 2019, 07:04:03 AM

Umutlarımız her geçen gün gelen güzel haberlerle daha da artıyor. Bu kadar umutlanmakta beni korkutuyor ne yalan söyleyim, ne zaman bir projeden beklentiye girsek genellikle elimizde patladı. Blockmason Link umarım geçmişte yaşadıklarımızı bize tekrarlatmaz.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: