Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:23:24 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Borsası Gate.io Kendi Kripto Parası İçin 64 Milyon Dolar Topladı  (Read 126 times)
Haber Zincir (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
April 17, 2019, 10:12:28 AM

The Block’un raporuna göre kripto para borsası Gate.io, gerçekleştirdiği IEO ile kendi kripto parasını ve blokzincirini hayata geçirmek için 64 milyon dolarlık fon topladı.
8 Nisan’da başlayıp yedi gün süren satışta borsa, 150 milyon adet Gate Token’i (GT) fon sağlayan kullanıcılara dağıttı. Gate.io’ya göre GT, borsanın henüz piyasaya sürülmemiş olan blokzinciri Gatechain üzerinde çalışacak. Gatechain’in yaklaşık altı aya kadar hazır olması bekleniyor.
Rapora göre Gate.io’nun tokenine geçtiğimiz hafta talep o kadar yüksek oldu ki, GT için verilen emirler toplamda 2.99 milyar doları buldu.
Kullanıcılar IEO’ya katılabilmek için 2.5 GT başına 1 Gate puanı alırken bu oran her gün yüzde 3 azaltıldı.
Gate puanları platformdaki işlem ücretleri için kullanılabilirken normalde bunun için Tether kullanılıyor. 1 Gate puanı 1 USDT’ye eşit olmakla birlikte bu ‘puanlar’ bitcoin, EOS, BNB ve Huobi token karşılığında alınabiliyor.

https://www.haberzincir.com/haberler/gate-io-kripto
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 17, 2019, 04:35:34 PM

Gate.io yu başarılı buluyorum, demek yatırımcılar da benim gibi düşünüyorlarmış,  ben de bilseydim ben de girerdim erkenden.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 17, 2019, 05:18:47 PM

gate.io'nun tokeni hakkında yazıda bilgi yok ama başarılı bir borsa. kaçan bir fırsat daha olduğunu şimdiden söyleyeyim.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
April 17, 2019, 05:18:55 PM

borsaların kendi kripto parasını çıkartması normal oldu artık. bnb gibi onu parlatacak, fiyatını iyice yükseltecek hamlelerde başarılı olursa belki top25'de yer bulabilir. ama bunun için tabi ki erken.

truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
April 17, 2019, 05:40:57 PM

Bu aralar moda artık IEO oldu. ICO dönemi bitti yaşasın IEO'lar  Smiley binancenin yaptıkları çok tutunca herkes peşinden gitmeye başladı. umarım bunların zamanla suyunu çıkartmazlar.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 17, 2019, 05:56:32 PM

Binance büyümeye devam ediyor artık borsadan sonra ico denilince de akla Binance geliyor. Umarım ileride tirana dönüşmez ceosu. Bir borsanın bu kadar büyümesi ve herşeyi kendinde toplaması piyasa için bir risk. Bir şekilde hack durumu olursa büyük bedeli olur piyasa için.

Bitcoin / Ethereum / Monero
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 19, 2019, 01:49:04 PM

muazzam bir para toplanmış binance borsasına artık alternatif bir rakip gerekiyor tek başlarına piyasada istedikleri gibi at koşturmaları kripto dünyası için büyük tehlike arz ediyor
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
April 19, 2019, 01:53:52 PM

Gate.io'yu daha önce duymamıştım. Ama bu zamanda gerçekten 64 milyon dolar topladıysa helal olsun. Umarım yüksek hacimli ve kullanışlı bir borsa olur.
hussnill
Jr. Member
*

Activity: 274
Merit: 1

View Profile WWW
April 19, 2019, 02:36:06 PM

Kripto para borsası olan Gate.io gerçekten başarılı bir borsadır. Kendi kripto parasını çıkarmak için böyle bir girişime başvurması isabetli bir karar olmuş. Basarili olacağından şüphem yok.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
April 19, 2019, 02:46:20 PM

Binanceden sonra kendi borsa tokeniyle kendi chainini kuracak bir borsa. Binancenin alternativsiz kalmaması açısından iyi bir haber. Güzel para toplamışlar.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 19, 2019, 04:36:36 PM

geleceğini çok parlak gördüğüm bir borsa önlerden yer almak gerek ileride yüz güldüreceğine eminim binance coin bir yılda kaç centlerden kaç dolarlara fırladı ..
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 19, 2019, 04:53:15 PM

gate io borsadaki bazı aksaklıklara rağmen gene de oldukça başarılı. Bir çok kullanım kolaylığına sahip. yatırımcı güveni burada da kendini göstermiş
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
April 19, 2019, 06:55:32 PM

İnanılmaz iyi miktarda para toplamışlar. Bu parayı dilerim iyi şekilde değerlendirirler ve başarılı bir iş platformu oluştururlar. Parayı vurup kaçtı haberlerini yakında alırsak ona da şaşırmayalım tabii ki  Smiley

Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
April 19, 2019, 08:17:17 PM

Gate.io, topladığı paraya da bakılırsa baya önemli bir başarıya imza atmış bir Bitcoin borsası. Kendi blokzincirini hayata geçirdikten sonra da başarısını artırarak devam edebileceğine inanıyorum.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: