Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:56:39 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: McAfee, Satoshi Nakamoto’nun Kim Olduğunu Biliyor Mu?  (Read 274 times)
Haber Zincir (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
April 17, 2019, 12:36:20 PM

John McAfee, Satoshi Nakamoto’nun kim olduğunu bildiğini ima eden bir tweet attı. ‘Faketoshi’ Craig Wright’ın %100 ihtimalle Satoshi olmadığını belirten McAfee’ye göre, Bitcoin’in yaratıcısının kimliğini kripto camiasından birçok isim biliyor.

“Yeter artık! Kripto camiasından Satoshi’nin gerçek kimliğini bilen en az bir düzine insan var. Sizi temin ederim ki bu, %100 Craig Wright değil. Craig’in bu saçma iddiası anlaşılmaz boyutta. Bay Wright: Hiç utanmanız yok mu? Gerçekten efendim! Hiç mi utanmanız yok?”

McAfee en son Kasım ayında Wright’ın gerçek Satoshi olmadığını belirtmiş ve “Craig Wright gerçek Satoshi olduğunu iddia ediyor. Gerçeği kimsenin bilmediğine inanarak bunu söylüyor. Size gerçeği söyleyeyim, gerçek Satoshi Craig Wright değil!“ şeklinde benzer bir tweet atmıştı. Buna cevaben “Hayır efendim, onu tanımıyorsunuz.“ yazan bir takipçisine ise McAfee, cevap olarak “Benim isteyip de bulamayacağım hiçbir şey yok. Beni Google’da arat.” demişti.

https://www.haberzincir.com/haberler/mcafee-satoshi-nakamoto
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
April 17, 2019, 03:08:54 PM

bitcoin de ilerde çıkmaza dönüşecek bazı sorunlar oluştuğun da mı gerçek satoshi kimliğini açık edecek. bazıları vardır ki kimliğini gizli tutar ve bitcoin geliştirici ekibi içerisinde çalışır bu da olabilir.

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 17, 2019, 03:43:07 PM

satoshi'nin kimliğini birçok kişi bilecek ve her ne hikmetse hepsi de ortak bir karar alıp adından hiç söz etmeyecek. mcafee de en az cw kadar saçma birisi. şunu da birisi delist etse kurtulsak.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 17, 2019, 05:50:06 PM

Satoshinin kim olduğu bulmak aslında çok zor değil yani Mcafee bir ihtimal biliyor olabilir. Çok fazla seçenek yok Hal Finney yada Nick Szabo olduğunu düşünüyorum. Zaten kendini açıklayacak olsaydı bu kadar beklemezdi yani fake Satoshinin o olmadığını bile buradan anlayabiliriz.

Bitcoin / Ethereum / Monero
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 17, 2019, 10:46:14 PM

mcafeenin bu piyaya dair bir bok bildiğini düşünmüyorum adamın tek derdi siktirboktan shitcoinlerden reklam parası alıp reklamlarını yapmak başka hiçbir boka yaramıyor pump dump itemi gibi adam.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
April 18, 2019, 07:35:36 AM

bu herifin adının geçtiği bir konu açmak, prim vermiş olmak bile gerçekten yazık söylediği şey hakkında konuşmaksa zaten abesle iştigal. dün akşam ne yediğini düşünmek bu herifin söylediklerini düşünmekten daha faydalı.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 18, 2019, 08:49:13 AM

İki kişinin bildiği sır değildir, kimsenin bilmediğine emin olabilirsiniz fakat sadece Theymos gibi isimler kim olduğunu ‘tahmin’ edebiliyordur.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
April 18, 2019, 09:06:57 AM

Ortada büyük bir sır yok tabiki ama bu mcafee denen adam ben biliyorum diyosa biliyodur, bunların bağlantıları çok sağlam. satoshi'nin gerçek kimliğinin de açıklanmaması herkesin işine geliyordur, yoksa sır falan tutacaklarını sanmıyorum. Hem öğrenip ne yapcaz ki bilinmemesi en iyisi.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
April 18, 2019, 02:49:39 PM

günün birinde topluluktan önde gelenler şu kişi satoshi diye ilan ederler belki. ama o kişi kendisini topluluğa kanıtlayamadığı sürece faketoshiden hiç bir farkı da kalmaz.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 18, 2019, 06:40:54 PM

Hiç de bilmiyordu. şimdi ölmüş adamın arkasından türlü türlü prim kasmaya hiç çalışmasın bu adam gerek yok.
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
April 18, 2019, 09:23:11 PM

Bu adamın söylediklerine şu ana kadar pek kulak astığımı söyleyemem. Sırf gündemde olmak için saçma laflar ortaya atabilen birisi. Bu olayda da dediğine pek kulak veremiyorum açıkçası. 

SCSY_dev
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
April 19, 2019, 10:53:23 AM

İddaa lı sözler söylemiş ancak crag wright gibi sebde ilgi çekmek için bu cümleleri kuruyor olabilirmisin acaba sayın jon mccafe?

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 19, 2019, 01:29:18 PM

mcafee nin bir bo k bildiğini düşünmüyorum yine bir şeyler peşinde birileri ile anlaşma yapmıştır yakında bir coin ceosunun adını verir o coin uçar mcafee cebini doldurdur ve o coin deli gibi dump yer ve yok olur gider klasik senaryolar
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
April 19, 2019, 01:50:18 PM

John McAfe Satoshi Nakamoto’nun kim olduğunu nerden bilsin? Ben McAfe Allah 1 dese bile inanmam artık. Bu piyasada çok sahtekar var. Bunlardan birisi Craig Wright ise diğeri de John McAfe. Al birini vur ötekine.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
April 19, 2019, 05:36:17 PM

Mccafe kripto para piyasasıyla ilgili hem çok bilgiye sahip hemde inanılmaz sayıda kripto para ile ilgilenen çakipçisi var. Bu piyasada kesinlikle önemli bir konuma sahip
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 19, 2019, 06:54:32 PM

Bu adam en son antivirüs satarak devam ediyordu. sonra bu kripto para işleri bir patlak verdi. her yerden mantar gibi çoğalıyor herif kuruttu resmen kripto para dünyasını
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 19, 2019, 07:43:34 PM

McAfee, Roger Ver, Craig Wrigh bu piyasanın başındaki belalardan sadece birisi.. Bu kişiler kendilerini bilerek piyasanın bu kadar önünde tutuyor ve bu işten para kazanıyorlar. Roger Ver zamanında Kraken ve Bitstamp gibi borsaların kurulmasında yardımcı olmuş büyük bir yatırımcı fakat o da egosuna yenik düşerek sahte Bitcoin yani Bitcoin Cash ile bir şeyler elde etme peşinde.. Bitcoin'in Bitmain gibi firmaların tekelinde olduğundan bahsetmiyorum bile, önümüzdeki günlerde Bitcoin'in işi zor gibi görünse de arkasındaki topluluğun desteği hala kırılmamış vaziyette.
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
April 19, 2019, 08:12:35 PM

McAfee dediğimiz adam piyasada sırf tweet atıp dikkat çekerek para kazanan bir adam aynı zamanda. Şimdi de insanların ilgisini kendi üzerinde toplamak için böyle bir şey ortaya atmıştır kesin.

leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
April 19, 2019, 10:23:09 PM

Bu adam hala konuşuyor ama inanan kimse kaldı mı acaba? Bir ara kendininkini yiyordu şimdi saçma sapan tweetler. Böyle yaparak dikkatleri kendi üzerine toplamak istiyor zira ekmeğini tweeterdan çıkaran birisi, bir ara neydi bunun iş yapar dediği coin uçup gidiyordu.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
April 20, 2019, 07:47:31 AM

Mc cafe ile ikgili bir haber olduğunda bu haber önemli veya önemsiz olsun fark etmiyor adam bir anda gündem oluyor. Çok şey biliyordur ancak bildiğinide açıklasın o zaman.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: