Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:54:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Binance'nin BSV'yi Delist Etmesi Nasıl Okunmalı/Yorumlanmalı?  (Read 521 times)
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 22, 2019, 04:26:22 PM

Coinlerin tekelleşmesinden sonra borsaların tekelleşmesini göreceğiz anlaşılan. Bunlar basit icraatler değiller. BSV nin çatallanması baştan beri hataydı zaten.
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714625659
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714625659
Reply with quote  #2

1714625659
Report to moderator
1714625659
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714625659
Reply with quote  #2

1714625659
Report to moderator
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 22, 2019, 05:17:49 PM

Yanlış, işin etiğine aykırı, binance'ın çok ciddi kendi içinde çeliştiği hamle. Çakma satoshiye uyuz olmama rağmen yanlış

Bsv scamdıysa neden listelediler ? Ki fork öncesi ikisini de listelemeyebiliriz demelerine rağmen.
Bsv scam değildi cz tartışınca mı scam oldu ?
Hani en güvenilir borsa idi ve scam kampanyalara kesinlikle yer yoktu ?
Scam olmanın göstergesi bir tartışma olamaz.

BCN list-delist sürecinin benzeri yaşanıyor sadece yöntemler farklı. Bu sefer depositi kilitlemeye ihtiyaç duymadılar.

Buraya yazıyorum ki benim gibi düşünen çok kişi vardır

Binance = Mt.gox 2

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
April 22, 2019, 06:00:47 PM

Bch forkundan bu yana oldukça can sıkan bir proje olmasına rağmen Cz nin ağzından çıkan iki söz ile kripto piyasasının yön bulması artık hiç hoş değil. Binancenin bir rakibe ihtiyacı var

mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
April 22, 2019, 07:10:51 PM

Yanlış, işin etiğine aykırı, binance'ın çok ciddi kendi içinde çeliştiği hamle. Çakma satoshiye uyuz olmama rağmen yanlış

Bsv scamdıysa neden listelediler ? Ki fork öncesi ikisini de listelemeyebiliriz demelerine rağmen.
Bsv scam değildi cz tartışınca mı scam oldu ?
Hani en güvenilir borsa idi ve scam kampanyalara kesinlikle yer yoktu ?
Scam olmanın göstergesi bir tartışma olamaz.

BCN list-delist sürecinin benzeri yaşanıyor sadece yöntemler farklı. Bu sefer depositi kilitlemeye ihtiyaç duymadılar.

Buraya yazıyorum ki benim gibi düşünen çok kişi vardır

Binance = Mt.gox 2

100% katiliyorum
regulasyondan kacan bir borsaya güvenmemek lazim.
ben bittrex deyim tekrar, hacim az ama sonusta milyon dollar ile oynamiyoruz. bize yeter
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 15, 2019, 07:28:08 PM

Evet madem scam dı neden listelediler? yani bu kadar basit bir araştırmayı yapamıyorlar mı?  yapmadan mı listeliyorlar?  eğer yapamıyorlarsa bu zaten başlı başına bir problemdir.  yapabiliyorlar bunun yanında da yapmıyorlarsa bu zaten bambaşka bir problemdir. işin içine dolandırıcılık dahil girer. ben binance borsasının şeffaf bir şekilde yönetilmesi gerektiğini düşünüyorum
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 15, 2019, 09:04:55 PM

bir bok etkisi olmadı piyasaya ilk delist kararının ardından ufak bir miktar düştü sonra tekrardan toparladı bu durum da artık binance borsasının eskisi kadar gücü ve prestiji kalmadığını gösteriyor hele ki yaşanan son problemlerin ardından prestij kaybı daha da büyük oldu
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
May 15, 2019, 09:46:32 PM

bir bok etkisi olmadı piyasaya ilk delist kararının ardından ufak bir miktar düştü sonra tekrardan toparladı bu durum da artık binance borsasının eskisi kadar gücü ve prestiji kalmadığını gösteriyor hele ki yaşanan son problemlerin ardından prestij kaybı daha da büyük oldu

bytecoin de  aynı durumda! binance delist edince yok olur sandık ama 43. sırada hala! yalnız bakınca volume molume kalmamış...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
May 16, 2019, 05:16:27 PM

sadece bsv için değil binance'ın tüm delist politikası sıkıntılı, gözden geçirilmeli ve düzenlenmeli. bsv olayında kişisel gerilim vardı saçma da olsa diğerlerinden daha makul bile sayılabilir.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
May 16, 2019, 05:28:05 PM

çok da büyük bir negatiflik yaratmadı olayın soğumasından sonra bakacak olursak duruma. gündem oldukça meşgul olduğundandır belki de.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
May 19, 2019, 05:27:54 PM

Binance Borsasının Bsv'yi delist etmesiyle birlikte piyasa üzerinde çok büyük bir düşüş olacağını düşünüyordum ama aksine daha büyük bir yükseliş geldi.Umarım bu yükseliş devam eder ve beklenen boğa sezonu gelir. Cheesy

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: