Bitcoin Forum
May 21, 2024, 12:26:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Chain Hayırlı Olsun!  (Read 668 times)
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
April 18, 2019, 08:10:07 PM

Btc artarsa dolar olarak 100 doları bulabilir.Ama bu yükselişi pek hayra alamet değil gibi gözüküyor.Diğer altları etkiledi.Yani ilgi bir coine olunca haliyle diğerleri etkileniyor.Tekrar bir düzeltme yapabilir.

Oracolcoin XOR         
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
April 18, 2019, 08:11:49 PM

Binance Chain'in açılışı hayırlı olsun.Bnbnin fiyatı baya artacak gibi duruyor son önemli gelişmelerden sonra.Bu gidişle bnb yıl sonu 100 usdleri görebilir. Smiley

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 18, 2019, 08:27:06 PM

Bu devi kendi ellerimizle yaratıyoruz ve ileride bu piyasaya ve kriptoya zarar verecek. Bunu yazma sebebim teknolojik değil tamamen tek el olma yolunda ilerlemeleri.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
April 18, 2019, 08:34:59 PM

Kendi ağına geçmesi fiyata etki etmeye başladı bile. CZ, hedefinin ethereum gibi olmak istediğini söylemişti. Ne kadar başarılı olur bilemem ama piyasa neredeyse Binance olmadan ilerleyememe  noktasına geldi. Karlı olduğu yanlar da oldu fakat gelecekte bunun sonuçlarının olacağını düşünüyorum.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
April 18, 2019, 09:47:59 PM

Sağlam rakipleri çıkana kadar bu devran böyle gider gözüküyor.Binance her alana el atmaya başladı.Tekelleşmesi pek hayra alamet değil.Yine de kripto piyasasının büyümesinde güzel şeylere imza attı.

████████████         AVXChange         ████████████
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 18, 2019, 09:53:45 PM

Bir legend arkadaş vardı bnb başlığını açan nickini hatırlayamadım hala tutuyor mu elinde merak ediyorum, sanırım 0,1 dolar gibi bir seviyeden yapmıştı alımı. Binance her ne kadar şu an katkıda bulunuyor gibi görünse de tek bir hatası her şeyi sıfırlayabilir.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
April 18, 2019, 11:56:31 PM

Ben o BNB'leri satmayacaktım al sana pişmanlık Smiley Şimdi eldekini bozdurup BNB alsam eminim ben aldım diye 17 dolar seviyelerine düşer Smiley Swap'a kadar 25'i geçer mi acaba bu.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
April 19, 2019, 01:05:00 AM
Last edit: April 20, 2019, 09:45:12 AM by hiburak

Kripto-para dünyasındaki projelerin çoğu Ar-ge'ye dayalı olduğu için katma değer üreten fazla bir proje yok. Ethereum ve NEO dahil bir çoğu hala yapım aşamasında. Bu hengamede borsaların tokenleri ön plana çıkıyor, çünkü borsa tokenlerinin kullanım alanları diğerlerine göre çok daha somut.

Tecrübelerime dayanarak bu işin sonu yine dump arkadaşlar ben buradan açık söylüyorum. Borsalar şişirme hacim oluşturduklarına ve IEO yarışına girdiklerine göre amaçları ellerindeki tokenleri yüksek fiyatlarla elden çıkarmak, sonrasında çok sayıda borsa hacklendik bahanesiyle dükkanları kapatıp gidecek.

Binance bunlardan birisi olmayacak büyük ihtimalle. Piyasada en çok güven veren borsaların başında geliyor. İyi bir trend yakaladı, kısa vadede çok daha iyi fiyatlarıda görebilir. Ancak her türlü temkinli olmakta fayda var.

Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
April 19, 2019, 08:11:57 AM

Madenciliği konusunda bilgisi olan var mı?

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 19, 2019, 08:33:38 AM

Binance bu iyi düşünmek lazım.Bence ileride büyük düşüşler olabilir.Tepeden satıyorlar şu an kendi tokenlerini.Sonra bir fud yapıp millete sattıracaklar panikle.Sonra tekrar alttan toplayacaklar.Bu döngü böyle sürüp gidecek.Silkeleme her zaman olur ve olacak.Dikkatli olmakta fayda var.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
April 19, 2019, 11:48:45 AM

niye sürekli Binance'a saydırıyor bazı arkadaşlar anlamıyorum adam oyunu kuralına göre oynuyor yapılması gerekenleri teker teker yapıyor başkaları yapacağını bu adam yapıyor elinde piyasa hakimiyeti bulunduğu için de yaptığı şeyler tutuyor. tamam tekelleşmeye gidiyor yaptıkları ama ne yapalım onun yerinde başka akıllı biri olsaydı başkası da aynı şeyi yapacaktı, şu piyasada her gün yok bir milyon dolar olacak yok 2 bin dolar olacak deyip duranlar gibi mi olsaydı adam laf salatalığı yapmıyor icraat yapıyor ben olsam bende aynısını yapardım. insan iktisadi bir varlıktır, her zaman en karlı şeyi yapmaya çalışır bu adamında yaptığı bu.

bir paragraf herifi savundurdunuz insana ya.

onu bırakın da bence Mith gibi Binance zincirine dahil olabilecek tokenleri bulmaya başlayalım, kendi mainneti olmamış ve olmayacak olanları incelemek lazım, twitterda resmi hesaplarını takip etmek lazım, bizde Binance Chain'e geçiyoruz dedikleri anda hemen alıma geçmek lazım boş konuşulacak zaman değil bence.

benim görebildiğim (yanılıyor da olabilirim) sizde araştırmanızı yapın, Appc, Celr, Fet, Loom, Oax, Storm. Kesinlikle alın demiyorum, Eth tabanlı olup kendi zincirine geçmemiş olan tokenler bunlar, çıkıpta bizde Binance'ın zincirine geçeceğiz diyebilirler göz önünde bulundurun diyorum sadece.

ve bunlar değil sadece başka da vardır daha, araştırmacı arkadaşlar da ekleme yaparlarsa çok yararlı olur diye düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değil yazdıklarım, bunlar kendi düşüncelerim sadece.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
April 19, 2019, 12:17:50 PM

niye sürekli Binance'a saydırıyor bazı arkadaşlar anlamıyorum

ben hemen sana anlatayım bir cumleyle neden saydırdıklarını; gotlerinde don,ellerinde tek bir bnb yok ve bnb cılgınca yukseliyor o yuzden Smiley
klasik turk mantıgı yani.bende yok millet bok gibi kazandı yine,buna saydırmalıyım.

bok atacagına biraz araştırsa daha 20 doların bnb için hiçbirşey oldugunu anlamaya çalışsa 3-5 bnb alsa mutlu olsa di mi Smiley
farkında değil ki sıgırlar su an kriptoyu bir arada tutanın bu adam ve exchange i oldugunu.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 19, 2019, 01:10:49 PM

ben de diyorum bnb neden 25 dolar oldu ulan 1 dolar olduğu zamanları hatırlıyorum o zamanlar keşke bir miktar daha depolasaydım 100 adet almıştım 5 dolar civarındayken keşke 1000 adet alsaymışım ama keşkeyle olmuyor bu işler
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
April 19, 2019, 11:45:28 PM

cz'yi eleştiriyor ve tekelleşme sırasındaki bazı hareketlerini anlamsız buluyor olsak da kabul etmemiz gereken bir nokta var, kriptodan kazandığını yine burada kullanarak sistemin devamlılığı için çaba sarf ediyor.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
April 19, 2019, 11:47:20 PM

Ya şaka maka binance cidden sağlam adımlarla geliyor herkes cz yi eleştiriyor lakin adam çalışıyor sözde merkezsiz olacak borsalar bir işe yaramadı kendi zincirleri olan ico yapanlarda değer olarak yerdeler ama bnb hala aynı fiyatlarda 25 dolarlarda dolanıyor galiba eth yi tahtından edebilir
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98

CAT.EX Exchange

View Profile
April 20, 2019, 09:32:17 AM

Binance Chain sayesinde BNB artık daha güçlü ve güvenilir bir coin olacaktır.Binance desteğiyle BNB Markette çok iyi bir yükseliş gösterdi ve ilk 10a yerleşti.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 20, 2019, 12:49:28 PM

Yaptıklarından dolayı övsem mi yersem mi diye düşünmeye başladım artık. Sanırım zaman gösterecek bunu.
Bazı yenilikleri tam kıvamında olurken bazıları da aşırıya kaçıyor gibime geliyor... Tekelleşmenin ayak seslerini duyuyorum sanki. Tekel, güçlüler ve zayıflar için ilk anda doğru görünürken, zamanla yanlışlığı ortaya çıkabiliyor. Yanlışlar da genellikle her şeyin bir merkeze bağlı olmasından kaynaklı olarak, bir yerden başlayan olumsuzluğun tüm kaleyi çevrelemesi gibi düşünülebilir. Buna kısaca domino taşlarının devrilmesi de denebilir. Umarım böyle şeyler olmaz elbette...
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 20, 2019, 11:40:55 PM

Bazıları ethereum ile karşılatırıyor ama bnbnin eth gibi madenciliği yok. Bu yüzden hiç bir zamanda ethereumun fiyatlarına geleceğini sanmıyorum. Şuan eth tabanlı coinler sıraya girdiler fiyatlarını arttırmak için. Bnb tutanların binancenin düzenlediği icolara katılma dışında bir artısı olmayacaktır.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 21, 2019, 08:03:54 AM

ETH ile karşılaştırmaları zaten saçma.Bir fud gelse tutunacak birşeyi yok bnb'nin.Fud bana göre gelecek.Borsanın kendisi bile fud yapabilir ucuzdan toplamak için.Piyasa herşeye gebe dikkatli olmak gerekir.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
April 21, 2019, 08:19:03 AM

ETH ile karşılaştırmaları zaten saçma.Bir fud gelse tutunacak birşeyi yok bnb'nin.Fud bana göre gelecek.Borsanın kendisi bile fud yapabilir ucuzdan toplamak için.Piyasa herşeye gebe dikkatli olmak gerekir.

Neye dayanarak böyle fud mud olaylarına katılıyorsun ?
Varsa bildiğin bişey söyle .
Adamlar işin lokomotıfiliğini yapıyor dostum .
Geri basmalarını hiç beklemiyorum.en az 1 yıllık planları vardır bir projeyi çıkarmadan önce
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: