Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:22:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Justin Sun Tron’un 2019 Sonu Hedefini Açıkladı  (Read 626 times)
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
April 19, 2019, 07:08:11 PM

Çok kişiyi batırdı adam çok kişiyi de zengin etti.Pazarlama ustası.Şu an tron yerine btt'yi millete iteklemeye çalışıyor.Para tatlı geldi.Tezgahta kurulmuş binance ile birlikte tepelere çıkart sonra boşalt milletin üstüne.Neyse uzak dursun benden.

Oracolcoin XOR         
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
April 19, 2019, 07:42:01 PM

Hep diyorum Vitalik şu Justin nin yaptıgı propagandanın 10da 1ini yapsa Ether uçmuştu. En son telegramda 200k otelde geçerli olacakmı ne diyordu TRON. Dedim yürü beee
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
April 19, 2019, 07:54:25 PM

McAfee'yle beraber gördüğüm tartışmasız en büyük trolllerden biri. Pazarlama yeteneği muazzam fakat söz verip tutmadığı, sonra özür dileyip yine tutmadığı o kadar çok şey var ki. CZ ile beraber milletin kucağına BTT bırakıp bunu da matah birşeymiş gibi pazarlaması. Ne kadar sevmesem de yine de saygı duyuyorum. Fadıl Akgündüz'le aynı klasmanda olmasa bile aynı ligdeler benim için.
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
April 19, 2019, 08:18:37 PM

Bu çocuğu hiç sevmiyorum ya zaten seven varmı onuda bilmiyorum ama hiç güven vermiyor konuşmaları. Tron birsürü anlaşma yapıyor yeni şeyler çıkarıyor ama fiyata hiç yansımıyor. Ne Justini severim ne coinini

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 19, 2019, 08:25:33 PM

Justin Sun kendi kendine konuşan bir budaladan başkası değil, Ethereum'la laf dalaşına girerek kendi reklamını sürdüren bir çöpten bahsediyoruz kaldı ki zamanında bu Tron'a yatırım yapanlar birkaç gün içinde parasının büyük bir bölümünü erittiler. Bir kripto paraya yatırım yapmadan önce mutlaka teknik analiz yapın, Tron hala MA50'nin altında fakat ben bu fiyatlardan kademeli olarak toplamaya başladım her an ters bir rüzgar ile MA50'nin üstüne atabilir kendini çünkü RSI (14) değeri 30'un altına düşmüş durumda (25) https://www.tradingview.com/x/iddjRuxo/
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 19, 2019, 08:28:08 PM

Adam neredeyse olmayan ürünü satacak, diğer CEO'lar ağzını açıp izliyor. Özellikle Rus olanları sadece Waves için kastetmiyorum genel olarak Ruslar reklam konusunda inanılmaz yeteneksizler. Ellerine porsche ver, şahin diye pazarlayamazlar.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
April 19, 2019, 08:33:15 PM

Bu adam çalışıyor fakat bazı nedenler yüzünden bu tron halen eski haline gele bilmedi. Adam böyle devam ederse gele bilir.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
April 20, 2019, 12:12:38 AM

Justin reis maşallah sürekli sallıyor bakalım.Binance kankasını arkasına aldı buradan artık boğada en manyakça uçacak coinlerden biride trx olacaktır.Özellikle alt yapısıyla çok fazla dapss var eth yi solladı bile.

bu adamın da olayı sallamak sürekli sallıyor bu adam, sürekli bir spekülasyon peşinde bir adam bu.   Tronun da bu şekilde reklamını yapıp bir yerlere gelmesini bekliyor ama bu şekilde güven kaybetmesi de çok olası bir durum
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 20, 2019, 06:04:46 AM

Justin sun, Tom Lee bu adamlar crypto da öncü. Şimdi zhao eline sazı aldı ve istediği gibi at oynatıyor. Bu adamlar istese boğa sezonunu en az 2-3 yıl daha getirmezler.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
April 20, 2019, 02:22:14 PM

Justin isterse yine CZ ile işbirliği yapıp Tron fiyatını ya da BTT fiyatını yine yükseltir. Bunun olabileceğini hepimiz biliyoruz. Bu adam CZ ile el ele verirse Tron tutanlar bu işten en karlı çıkanlar olacaktır. Nereden girmek lazım, ne kadar bekletir belli olmaz ama zamanı gelince fena yükseleceğinin sinyalini vermiş gibi.
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
April 20, 2019, 09:22:18 PM

Justin Sun'un Tron için açıkladığı 2019 sonu hedefi gerçekten başarılı olacak gibi görünüyor.Tron projesinin ekibi gerçekten çok çalışıyor. Eğerki bir boğa sezonu gelirse bence 1 usdlere kadar gidebilir tron  Smiley

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 20, 2019, 10:28:15 PM

tron fiyatı şu an 480 satoşi civarlarında 420-390 satoşi seviyelerine kadar bir düşüş trendi görüyorum tronda bir boğa gelmezse muhtemelen bu seviyelere gelecek benim açımdan bu seviyeler alım seviyeleri fakat kesinlikle ytd.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
May 04, 2019, 09:44:20 PM

Len Justin, ölüyü diriltirsin sen. ama şu piyasa ona bile fenalık geçirtiyordur. Bu arada kumar sektörü de Tron üzerinden yürüyecek galiba. 888'in yanında şimdi de Tokenroll projesi Tron ağını kullanacak. Verge gibi bir sektörün bekçisi olur mu acaba? Smiley
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
May 04, 2019, 09:47:30 PM

Açıkçası bu piyasada kimsenin açıklamasına itibar etmemek lazım. Çoğu yorum yapan ünlü uzmanların vs açıklamalarının neredeyse çoğu boş çıktı. O nedenle bir açıklama yapılsa dahi kendimiz araştırma yapmak daha mantıklı. O söyledi diye yatırım yapılmaz bu piyasada.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 04, 2019, 10:40:53 PM

Bu adamı hâlâ sevemedim.

İlk çıktığı zamandan bu yana geldiği noktayı düşünürsek kıyıya bir miktar atmamak da olmaz diye düşündüm ve bu sefer batsa da üzülmeyeceğim bir miktarla alım yaptım. Ne olur ne olmaz, adam geçmişte ilk 10 da yer alıcam dedi, çoğumuz atıyor dedik. Şimdi nerelerde olduğunu hepimiz görüyoruz.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
May 05, 2019, 02:16:33 AM

Bosch'un ünlü bir lafı var güven kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim. Justin iyi bir pazarlamacı gibi görünüyor olabilir, ama çok fazla güven kaybetti. O yüzden sonunu iyi görmüyorum.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 05, 2019, 05:10:31 AM

Bu adam konuşmaya başlayınca alıyor bir gülme.Bunu ciddiye alan var mı bilmiyorum artık.Güven sorunu çok.Millet buna güvenip parasını bağlamaz Tron'a.Geçti o işler.Böyle iki aşağı bir yukarı gider gelir.Ne zaman konuşmaktan ziyade işine odaklanırsa işi konuşursa o zaman Tron için konuşabiliriz.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
May 05, 2019, 05:51:52 AM

Adamla dünyalar kadar dalga geçildi ama o veya bu şekilde sonunda kendi ekosistemini kurdu. Sabredenlere kazandırdı. Bu yeni hedefleri de tutturacaktır bence piyasa tepetaklak olmazsa.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
May 05, 2019, 07:32:12 AM

arkadaş bu foruma bakacak olursak herkes eleştiriliyor her şey eleştiriliyor. ne yani tek olumlu bir şey yok mu? ne yapıyoruz madem biz burada.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
May 05, 2019, 10:58:32 AM

Şu çocuğun konuşmaları bana hiç samimi gelmiyor. Çoğu zaman tron alcakken şu çocugun açıklamasını görüp almadığım olmuştur. Tron'dan büyük zarar edenlerden biri olarak en sevmediğim coinlerin başında gelir

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: