Bitcoin Forum
August 02, 2024, 02:33:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Olay Adam Craig Wright’dan Buterin’e Dava:  (Read 126 times)
Alitugra (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
April 18, 2019, 08:36:48 PM

Kripto para sektörünün en tartışmalı figürlerinden birisi olan Craig Wright, bir açıklama daha yaptı ve kendisine karşı çıkan kişilere sert tepki gösterdi.

Bloomberg’e açıklamalar yapan Wright, Vitalik Buterin ve Peter McCormack’e dava açacağını bir kez daha ifade ederken, kripto para sektöründe yer alan ‘influencerların’ kendisini susturmaya çalıştığını ancak bunu başaramayacaklarını belirtti.

Wright, bu açtığı davalar esnasında kendisinin Satoshi Nakomoto olduğunu kanıtlama şansının olduğunu ve bunu da hukuk önünde yapacağını belirtirken, Twitter’da yer alan kişilerin kendisini eleştirmesinin hiçbir anlam ifade etmediğini ve Twitter’a göre hiçbir zaman hareket etmeyeceğini söyledi.

Wright, birçok kişiye dava açmayı kendisinin de istemediğini ancak gelinen noktada buna mecbur kaldığını ifade ederken, şunları ekledi:

”Her zaman kişileri değil bilimi yarıştırın diyorum ancak gördüğüm noktada bunun olması artık imkansız. O sebeple ben de gönülsüzce de olsa bu tarz bir adım atmak durumunda kaldım. Bu sayede yeniden bilim tartışmak noktasına geleceğiz ve en azından konseptleri ve fikirleri yarıştırabileceğiz.”

Kaynak: https://koinbulteni.com/olay-adam-craig-wrightdan-buterine-dava-benden-korkuyorlar-beni-susturamazlar-42321.html

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
April 18, 2019, 08:54:31 PM

Davanın ne için açıldığını tam olarak anlamadım ancak bildiğim bir şey varsa o da Buterin hiçbir adımını boş yere atmaz. Bu dava süreci hangi noktalara gidecek göreceğiz ancak Buterin bence haklı taraf olur..

truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
April 18, 2019, 09:01:52 PM

Wright gibi adamlar bu piyasada nasıl hala kalabiliyor hala anlamış değilim. Adam sürekli ben Satoshi Nakomotoyum diyor ama onun Satoshi olmadığını herkes biliyor. Bunun gibi adamların piyasadan temizlenmesi lazım.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 19, 2019, 01:42:49 PM

wright iyice saçmalamaya başladı buterini de karşısına alarak piyasadan tamamen silinmek istiyor sanırım zaten çoğu borsa bsv ye şu an wrightın saçmalıkları yüzünden ambarga uyguluyor
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
April 19, 2019, 05:37:58 PM

Enteresan bir durum adam ısrarla benim diyor. Yani yalan söyleyen biride bu kadar kendinden emin davranamaz. Doğrusu benim kafam karıştı bu işte ya oysa diye düşünmeden edemiyorum.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 19, 2019, 05:51:32 PM

Bakalım bu işin sonu nerelere varacak. Piyasaya böylesine düşman birinin isminin hızla silinmesi gerekiyor fakat adam bir şekilde kendini gündeme getiriyor ve bu davaların asıl amacı bu diye düşünüyorum. Bakalım Vitalik Buterin ne cevap verecek bu adama.

Bitcoin / Ethereum / Monero
Pages: [1]
  Print  

Jump to: