Bitcoin Forum
May 22, 2024, 07:25:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: Yobit imza kampanyası  (Read 1612 times)
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
April 22, 2019, 08:11:34 PM

Global de göz önünde olmak sıkıntı.İngilizcen olsada birşey buluyorlar.Fazla açılmamak lazım.Bu merit sisteminden sonra o rütbelere ulaşmak imkansız gibi oldu.O yüzden değerini bilmek gerekir.Fazla güven olmuyor globalde.Kim nerden ne bulur banlar diye sıkıntıya girmeye gerek yok.

O globaldekilerin alayının aq. Banlamazlarsada aq. Arkadaşın dediği gibi atomu parçalayıp götlerine sokuyolar. hep tırıvırı muhabett ama sokuklar kendilerine elince çok elitler çok şahaneler. Hepsinde de imza var post kasıyorlar eşşoğlular

Artık Bir gurup şeklinde gidiyorlar uzun zamandır yoktum çünkü negatif attılar soguttular artık Bir ekip var ve acimiyorlar basiyorlar negatifi. Eskisi gibi değil Forum her şeyi öldürdüler....

Ben anlamadım niye sana negatif vermiş. Hesabı satandamı sensin yani. Teklif verince ne olmus hani hesap alıp satmakta sıkıntı yoktu.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 22, 2019, 08:22:04 PM

Spam yapmakla alakası yok gayet güzel postlar atan kişileri de banlamışlar. Rezil bir yaklaşım. Gerçekten iyice diktatörlüğe döndü burası, çok tadı kaçtı. Bu kampanyadan çıkıp yobite geçmeyi düşünmüştüm iyi ki hiç bulaşmamışım. Kimse 3 kuruş için neg trust yemez umarım.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
April 22, 2019, 08:52:25 PM

Çok güzel bir imza kampanyası olmuş Sr Member ve üstü için. Ama günde 20 mesaj biraz fazla agresif olmuş gibi duruyor Theymos'un tepkisini çekmese bari. Yobit borsa olarak pek umut vadetmiyor ama kampanyası güzel bol kazançlar.

Kampanya hakında aklıma ilk gelen şey tepki olacağıydı. Kazancı iyiydi ama tepki çekeceği de bariz belliydi.

Olayı cadı avına döndürmüşler.

İster haklı olsunlar ister haksız olsunlar günde 20 mesaj ve BTC ile ödeme yapıldığında forumda tepki olmayacağını düşünmek mantıklı değildi.

Globalde ki tipler her zaman vardı ama insanları onların tuzağına çeken Yobitin gereksizce agresif kampanyası oldu. Forumda tepki alacaklarını da tahmin ediyorlardı muhtemelen ama riske ettikleri hunterlar olunca umurlarında olmadı bence.

İmzayı engellemeleri ve Yobit'in tekrar kampanya yapması engellenebilirdi çünkü kampanyaya katılanların hiç bir suçu yok.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 22, 2019, 09:02:18 PM

herkese gecmıs olsun globalde yazanlar varsa 14 gun ban yemıs olabılır.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560
Merit: 1

View Profile
April 22, 2019, 09:32:35 PM

yobit için beklenenden daha iyi bir kampanya oldu denebilir, hem btc vermediler hem de reklamın kötüsü olmaz mantığıyla oldukça fazla konuşuldu, günde 20 yerine maksimum 5 denseydi de acaba bu şekilde bir yaptırım uygulanır mıydı?
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 22, 2019, 09:36:26 PM

Haksız oldukları kısım düzgün mesaj atan atmayan ayırt etmeden ceza vermeleri onun dışında yobitin kampanyasını gereksiz buluyorum. Türkçe forumda herkesin günde 20 mesaj atmaya başladığını bir düşünün.. Ki şu anki haliyle bile bir sürü abuk subuk mesaj görüyoruz, başlığı okuyup sadece ona göre atılmış mesajlardan bahsediyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 22, 2019, 11:56:31 PM
Last edit: April 23, 2019, 08:33:01 AM by Matthias9515

theymos reis banimi kaldirdi Cool
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
April 23, 2019, 08:06:27 AM

Bu ingilicce tarafa pek bulaşmamak lazım artık bunu öğrenmiş olmamız lazım, ben uzun zamandır ingilicce bir şey yazmıyorum, en azından kafam rahat.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
April 23, 2019, 09:32:24 AM

Spam yapmakla alakası yok gayet güzel postlar atan kişileri de banlamışlar. Rezil bir yaklaşım. Gerçekten iyice diktatörlüğe döndü burası, çok tadı kaçtı. Bu kampanyadan çıkıp yobite geçmeyi düşünmüştüm iyi ki hiç bulaşmamışım. Kimse 3 kuruş için neg trust yemez umarım.
Lamboyu alınca bu pezevenklerı etıketleyıp gotunuze sokun dıye fotograf koyucam globale, Türk'lere ayrıca garezi olan adminler size ayrıca girsin dıye de not duserız Cheesy beklıyorum o gunlerı Cheesy
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 23, 2019, 12:03:02 PM

Lamboyu alınca bu pezevenklerı etıketleyıp gotunuze sokun dıye fotograf koyucam globale, Türk'lere ayrıca garezi olan adminler size ayrıca girsin dıye de not duserız Cheesy beklıyorum o gunlerı Cheesy

Lambo şansımız kaldı mı bilmiyorum ama umarım bu dediğini yaparsın Grin Nedense her fırsatta türkler, ruslar ve burda aktif olan diğer ırklara düşmanlıklarını belli ediyorlar. Yobite kadar forumu çöplüğe döndüren onlarca kampanya daha yapıldı senelerdir. Kimseyi böyle hesaplarını banlayıp negatif basmakla tehdit etmediler. Muhtemelen yobit forumda bilinen tanınan bir bounty manager ile anlaşıp koşulları değiştirip bu işi çözer.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 23, 2019, 12:26:10 PM

Forumda ilk defa bu kadar sert tepki gördüm. Globalde insanların para için tadını kaçırabileceğini hatta komple spam yapabileceklerini hepimiz biliyoruz. Yapılması gereken bence önüne gelene ban atmak değil de, gerçek anlamda şikayet almış ve spam yapan kişileri cezalandırmak olmalıydı. Yoksa adam kurallara uygun yazıyorsa isterse günlük 100 post atsın, mantıklı olduğu sürece kim ne diyebilir ki?
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
April 23, 2019, 12:36:50 PM

Bu tarz kampanyalarda çok fazla ban olur zaten adamlar kafalarına göre banlarlar buna alışmadınız mı hala  Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 23, 2019, 02:02:34 PM

Sabah kalktığımda baktım ortalıkta Ban muhabbeti dolanıyor. Hemen hesabıma baktım şükür birşey olmamış. Geçen haftalarda ben de 7 günluk Ban yedim. Bu tarz kazancı iyi olan bountylerde neden se admin ler daha çok dikkat ediyor. Attığınız postlar önemli. Ban yiyenlere geçmiş olsun.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
April 23, 2019, 05:26:30 PM

Sorun şu ki yobit imzası giyen bir kaç kişi post atmamasına rağmen ban yemiş galiba yada başka bir neden vardır bilemiyorum. Ancak bu kampanyaya sr altı katılamıyprdu sanırım yada başka kampanyamıydı o
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 23, 2019, 06:07:50 PM

Sorun şu ki yobit imzası giyen bir kaç kişi post atmamasına rağmen ban yemiş galiba yada başka bir neden vardır bilemiyorum. Ancak bu kampanyaya sr altı katılamıyprdu sanırım yada başka kampanyamıydı o

galiba en az  1 tane postu report edilenlere ban atmışlar, 14 günlük atılan da var, 60 günlük atılan da var

İşte şikayet sayısına göre gün belirlemiş olabilirler. Aslında şikayet alanların ceza almasına kimsenin bir şey dediği yok. Bu başka kampanyalar için de olabilir ama hiç bir şikayet olmayan adama da aynı davranılması çok mantıklı değil.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
April 24, 2019, 01:26:22 AM

Bountyler'in kazancı düştü falan deniliyor ama işin aslı öyle değil, 3. dünya ülkelerinden inanılmaz talep var o yüzden proje sahipleri istedikleri

gibi oynuyorlar ödüllerle / kurallarla vs. nasılsa gerçek ve sağlam bir bounty'ye 10,000'lerce başvuru geliyor diye...

Eskiden 40-50 kişinin imza vs olaylarından haberi oluyordu, eli mahkum binlerce dolar ödüyorlardı projeciler bunlara, şimdi talep patlaması var.

Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
April 24, 2019, 07:48:24 AM

Yobit imzasına girenler risk alıyor. İngilizcesi iyi olmayanlar her an için ban yiyebilir. Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma olayı da var. İngilizceyi iyi kullananlar için sözüm yok. Aman dikkat.

.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
April 24, 2019, 08:50:54 AM

Yobit imzasına girenler risk alıyor. İngilizcesi iyi olmayanlar her an için ban yiyebilir. Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma olayı da var. İngilizceyi iyi kullananlar için sözüm yok. Aman dikkat.

Gerizekalı kardeşim olay olmuş bitmiş daha okumadan neyin kafasındasın.Bu salaklar yüzünden forumdan soğudum Allah belamı versin.Aptal herif.Yobit imzasımı kaldı yasaklandı imza.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 24, 2019, 11:45:54 AM

Gerizekalı kardeşim olay olmuş bitmiş daha okumadan neyin kafasındasın.Bu salaklar yüzünden forumdan soğudum Allah belamı versin.Aptal herif.Yobit imzasımı kaldı yasaklandı imza.
Asıl bunların yaptığı spam işte. Direk başlığı okuyup içerikteki tek bir mesajı bile okumadan atılan mesajlar forumda gerçek spam kitlesini oluşturuyor.
Bu durum globalde de böyle. Çok farklı değil. Üstünden aylar geçen, güncelliğini yitirmiş ya da sorun çözülmüş konulara girip başlığı okuyup ona göre mesajlar atılıyor. Bu mesajlar da yukarıda örnekte olduğu gibi 1 satırı geçmiyor. Globaldeki takıntılı tipler asıl bunları report'lasın da forum temizlensin madem Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 24, 2019, 11:48:33 AM

Asıl bunların yaptığı spam işte. Direk başlığı okuyup içerikteki tek bir mesajı bile okumadan atılan mesajlar forumda gerçek spam kitlesini oluşturuyor.
Bu durum globalde de böyle. Çok farklı değil. Üstünden aylar geçen, güncelliğini yitirmiş ya da sorun çözülmüş konulara girip başlığı okuyup ona göre mesajlar atılıyor. Bu mesajlar da yukarıda örnekte olduğu gibi 1 satırı geçmiyor. Globaldeki takıntılı tipler asıl bunları report'lasın da forum temizlensin madem Smiley
işte genelde bu arkadasın yaptıgı gibi yorumlar report ediliyor. sen grammerim cok duzgun cok guzel ingilizce yazıyorum diyorsun ama konudan kopuk yazıyorsun. birisi reportluyor. Localde biz reportlamadıgımızdan bu kişiler yazmaya devam ediyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: