Bitcoin Forum
June 21, 2024, 04:42:23 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: I just wanted to argue.  (Read 811 times)
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
April 26, 2019, 11:53:21 PM

Hemen all in yapıyorum ya herro ya merro . Diyemeyeceğim o yıllar önceydi maalesef herkesin söylediği o projeler para etmiyor kimse konuşmadan alıp herkes konusurken satmak gerekiyor piyasanın en büyük yanlışı bu

bu token'ı zaten Troll arkadaşlar dışında pek kimse konuşmuyor, şu anda 700 satoshilerde gezdiği için artık onlar da konuşmuyor,

bu kadar hevesle açılan başlıklardan sonra en azından delikanlı gibi çıkıp "bir hata yaptık galiba" falan demeleri şık olurdu Wink

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 27, 2019, 06:21:54 AM

Blockchain ile pek alakası yok zaten.Her coinin kendi blockchaine var.Blockchaini olmazsa coin olamaz token olur.Mıth'in artışı Binance dex'e girmesinden dolayı oldu biliyorum.Dex'e girenler güzel bir pump yiyor.Bakalım süreç bizi nereye götürecek.Bazı altcoinler can sıkacak kadar düştü.Buradan toparlamaları da zor gibi.Amb'de bunlardan biri.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 27, 2019, 07:27:06 AM

All in girmek bu zamanda ne kadar mantıklı acaba? Çünkü daha piyasanın yönü belli değil. Her an herşey olabilir. Boğa zamanı olsa bile parayı en kötü 3 e bölmek lazım.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 27, 2019, 08:14:14 AM

Şu an 944 sat civarına inmiş.Bir altcoine girilecekse bile kademeli almak en iyisi maliyeti düşürmek için.Bir anda all in girip parayı bağlamak sıkıntı doğurabilir.Yine de bu seviyeler dip sayılır.Ama şu var bu piyasada dibin dibi var ve düşüşün nereye kadar gideceği de meçhul tüm altcoinler için geçerli.1400 doları gören eth 85 dolara düşmüştü.O zaman deselerdi 85 dolara  düşeceğine çoğu insan güler dalga geçiyor bizimle derlerdi.Şu an gerçekten kritik bir eşikten geçiyoruz.Ya btc yükselişe devam edecek boğa gelecek yada 3-5 ay daha böyle gelgit yaşayacağız.

914 suan, btc yükselisi devam ederse yakinda 570-690lardan alinir

gecenlerde MITH vardi, bögle düstü, öldü falan dedik sonra birileri pump ladi.
Bu AMB 500altinda alinir en erken.
telegram grublarida karismis.
binance kendi blockchain'ini kurdugu icin artik bütün orada olan aion, strat, nebl, wan, lsk, kmd, wtc, amb ne varsa market maket olarak destegini bitirerek  fislerini cekebilir!
ya da tam tersi şekilde binance hepsini kendi blockchainine dahil ederek yalandan olsa x2 yaptırıp yine milletin cebindeki 3 kuruşa göz koyabilir:))
ama yaptığınız uyarı dikkate alınmalı.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 27, 2019, 09:49:48 AM

binance bence böyle bir şey yapmaz ama kendi blok zincirine geçirebilir çeşitlilik açısından coin azaltacağını düşünmüyorum
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 03, 2019, 05:05:43 PM

Şu an 665 satoshi civarlarına düşmüş.%45 gibi bir erime olmuş.All in girmenin sakıncaları.Belki elde btc bıraksaydı biraz maliyeti azaltırdı.Toparladığında çıkardı zararsız.Bizde bazen aynı hataları yapabiliyoruz ama Btc'nin 6k'ya çıkacağını tahmin ediyordum.Btc çıkışı yine devam edecektir düzeltme yediğinde altlar biraz çıkış yapar.Btc yükselmeye dvam ederse tekrar altlar düşüşe devam eder.İyi takip etmek lazım.Girilen nokta ve çıkılan nokta bu yüzden önemli kar etmek için.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 03, 2019, 08:22:08 PM

Şu an 665 satoshi civarlarına düşmüş.%45 gibi bir erime olmuş.All in girmenin sakıncaları.Belki elde btc bıraksaydı biraz maliyeti azaltırdı.Toparladığında çıkardı zararsız.Bizde bazen aynı hataları yapabiliyoruz ama Btc'nin 6k'ya çıkacağını tahmin ediyordum.Btc çıkışı yine devam edecektir düzeltme yediğinde altlar biraz çıkış yapar.Btc yükselmeye dvam ederse tekrar altlar düşüşe devam eder.İyi takip etmek lazım.Girilen nokta ve çıkılan nokta bu yüzden önemli kar etmek için.

Hocam arkadaşın yatırım yaptığı bile şüpheli şu ana kadar 75 kere bakiyeyi sıfırlamış olması gerekiyordu. Aslına bakarsanız erken alarm sistemi gibi çökecek piyasadan çıkacak ne varsa yatırım tavsiyesi olarak yardırıyor Cheesy

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ripplecanavari
Member
**

View Profile
May 04, 2019, 08:22:47 PM

630 satoşiye düşmüş konuyu açan all inci arkadaş şu an ne yapıyor acaba Cheesy
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
May 04, 2019, 09:42:37 PM

AMB tüm kasayla girdim ne demek onu anlayamadım. Sonra içeriği okuyunca anladım. Açıkçası aklıma iddaa oynadın da tüm parayı bir tek takıma yatırdın çağrıştırdı bana AMB tüm kasayla girdim deyince. Umarım aldığın fiyatın üstüne çıkıp kazancını arttırır.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
May 04, 2019, 10:26:39 PM

o arkadaş 966'dan aldıklarını 970-980 civarı sattı, sonra tekrar 660'lardan aldı. olm salak mısınız ya. ss mi atayım konuya illa amk.

şubat ayında btc 3.5 iken bangır bangır bağırdım. aklın olsaydı alır kar ederdin amk %20'lere sevinmezdin

la bi s*ktir git boş adam seni 100 bin satoşiyle all in giriyor onu bile eline yüzüne bulaştırıp burada boş boş konuşuyor btc 3500 dolarken bangır bangır bağıracağına bu kadar emindin madem siktirip gidip kredi çekseydin madem eminsin 2xten ahmak seni. forumun en boş ikinci insanı sensin birincisi carolina yavşağıydı banlandı gitti darısı başına
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 04, 2019, 10:35:34 PM

o arkadaş 966'dan aldıklarını 970-980 civarı sattı, sonra tekrar 660'lardan aldı. olm salak mısınız ya. ss mi atayım konuya illa amk.

şubat ayında btc 3.5 iken bangır bangır bağırdım. aklın olsaydı alır kar ederdin amk %20'lere sevinmezdin

Binde 3-4 lük işlem için all in girdin yani  Kiss Üstüne birde borsanın fee ücretini ödedin Cheesy Bu forumu ve topluluğu çok seviyorum ancak tek bir hataları var yalancıyı sikmiyorlar.

Bak kardeş açtığın bütün aptalca başlıklar geçmişinde duruyor. Şimdiye kadar 7-8 banko başlığını gördüm tutanı görmedim. Biraz daha zorlarsan insanların yalancılarla ilgili fikri değişebilir.

Tam senin durumuna uyan bir fıkra var.

Avcımız avlanmaya cikar daga tepeye.. bir bakar ki bir ayı karsisinda.. ceker tufegini atesler ama iskalar.. napsin, kacmaya baslar, ayi da pesinde.. ayi yakalar bunu, bir guzel becerir.. avcimiz hirs yapar oldurecektir illa ki bu ayiyi.. bir muddet sonra bir daha gorur ayiyi, ceker tufegi, basar tetigi yine iskalar, bizimki kacar, ayi pesinde, yakalar ayi bunu bir daha becerir.. avcimiz iyice hirslanmistir illa ki vuracaktir bunu, takilir ayinin pesine, gorur, ceker tufegi basar tetige yine iskalar, ayi bunu bir daha yakalar bir daha becerir.. bu olaylar tekrarlanir gun boyunca..
Artik avcinin dayanacak gucu kalmamistir, hayat meselesi olmustur bu, son bir defa daha bakar ayi karsisinda ceker tufegi basar tetige ve yine iskalar. ayi yakalar bunu ve der ki :
- ya kardesim avci misin ibne misin karar ver!

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 05, 2019, 04:58:47 AM

Belki iş yapabilecek potansiyele sahip bir coin olabilir ama Btc yardıra yardıra giderken hiçbir altcoinin yükselme şansı yok maalesef.Bazıları çok düştü bazıları az düştü.Birazda ekibin işi olabiliyor.Ellerinde varsa veriyorlar satışa iyice öldürüyorlar.Bu dönemde bir tek flexa coin in artışını gördüm.İdex de satılıyordu sadece 1350-1400 fiyat aralığı vardı.telegramda arkadaşlarla girelim mi girmeyelimmi tartışması yapıyorduk.Starbucks ile anlaşmalarını 13 Mayıs da duyuracakları haberleri dolaşıyordu.Gözümüzün önünde 4000 oldu gitti 5 gün içinde.Sonra zaten riske girip giremedik.Bazen ufakta olsa risk almak gerekiyor dipten girip.Artık herşey nasip.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
May 05, 2019, 05:57:24 AM

Çok daha sağlam ve ekibi çok daha düzgün aynı zamanda icosunun çok daha altında olan projeler var. Ayrıca iddiacı ağzı değil miydi kasa basmak  Grin

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
May 05, 2019, 07:31:16 AM

üzerinde konuşuldukça düşmeye devam ediyor gibi görünüyor. yatırım tavsiyesi verirken sebepleriyle konuşmak gerekir iddia bayi ağzıyla olmaz o işler.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
ripplecanavari
Member
**

View Profile
May 05, 2019, 09:35:29 AM

bu adamın ipiyle kuyuya inmeye çalışan biri olduysa zaten şu forumda şimdiden geçmiş olsun. bu adam bir konu açtığı anda daima altına uyarı yapmak gerekiyor yeni gelen arkadaşlar bu yavşağın gazına gelip zarar edebilirler
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
May 05, 2019, 09:39:12 AM

Ne yaparsaniz yapin ama kasa girmek cok tehlikeli bir is bitcoinin bile sifira dusebilecegi bu ortamlarda hele altcoinlere kasa girmek yalnis bir istir.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
May 05, 2019, 09:45:11 AM

Bu tarz "kasayla girdim, kasayı bastım" tarzı sözlerle insanları olumsuz etkilediğinizi düşünüyorum. Burada ağzınızdan çıkacak bir söze bakan insanlara önce neden tüm paranızla bu coine girdiğinizi detaylı anlatsanız daha faydalı olur kanımca. Yoksa gerisi bizi ilgilendirmez ama açıklayın sebeplerini de herkes faydalansın.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
May 05, 2019, 10:26:26 AM

bu adamın ipiyle kuyuya inmeye çalışan biri olduysa zaten şu forumda şimdiden geçmiş olsun. bu adam bir konu açtığı anda daima altına uyarı yapmak gerekiyor yeni gelen arkadaşlar bu yavşağın gazına gelip zarar edebilirler

adam bildiğin ters indikatör Grin eğer sattıysa haber versin bizde biraz alım yapalım.
Dontcry.
Full Member

Merit: 104

View Profile
May 05, 2019, 10:55:13 AM

geçmiş olsun o zaman Cheesy tek coine neden girersinizki riski dağıtın gaza gelmeyin sonra ağlıyorsunuz intihar ediyorsunuz komşudan borç istiyorsunuz
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
May 05, 2019, 06:14:47 PM

https://www.binance.com/en/trade/AMB_BTC

Selamlar, ico fiyat 0.30$. Şuan 6'da 1'i. Ekip sağlam, proje düzgün ilerliyor diyebiliriz. Ama bu ara gereksiz düşürüyorlar. Kasayla girdim, hayırlısı bakalım. Uzun vadeli düşünüyorum..

ismine baktım tokene baktım . hadi diye birde binance girdim baktım. ismi değiştir bence . sallayan adam olarak Cheesy
bu bu arada kasa kırıldı sanırım . şuanda senin yazından sonra 10 da birinede 0,034 küsür Cheesy
şuarada merit kasmak için böyle paylaşım yapmamanın gerekitiğini hala çözemediniz.
forumu boşuna bırakmadım bende . baya millet sövmüşsün ama senin lafınla alan adamlar olabilir. salak çok forumda Cheesy bence sen genede üfürme fazla.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: