Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:34:34 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: CoinMarketCap'i Takip Etmek Çok Daha Kolay Artık.  (Read 205 times)
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
April 21, 2019, 11:46:24 AM

Biliyorsunuz ki kriptolar için bazı platform ve uygulamalar olmazsa olmazdır. En güvenilir ve kayda değer veriler için se hepimiz mutlaka coinmarketcap'e giriş yaparız.

Ayrıca mobil uygulaması olmadığı için takibi zor olan CMC bunun için gerekli adımı atmış ve yeni uygulamasını çıkarmış. Hem Android hemde iOS platformu için uygulamayı kullanıma açmışlar.

İyi günlerde kullanın...

https://coinmarketcap.com/mobile/

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 21, 2019, 12:58:53 PM

Sonunda! Sonundaaaa!!!!
CMC sonunda ayak uydurdu teknolojiye. Çok şükür çıkarabildiler uygulamalarını. Millet mobile app yapalı 5 yıl oldu bunlar yeni geçti.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 21, 2019, 03:13:04 PM

sırf bu gerizekalıların mobil uygulaması yok diye telefona kaç tane buna benzer uygulama yüklediğimi bilmiyorum. ya hiçbirisi de cmc kadar güzel değildi ya da belli bir süre sonra güncellemelerde hata veriyordu. umarım bu hıyarlar düzgün yapmıştır.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 21, 2019, 03:48:19 PM

Son zamanlarda duyduğum en iyi haber bu galiba! Smiley
Ben de ilk zamanlar CMC'nin uygulaması yok diye başkalarını araştrmıştım. CoinMarketApp adında bir uygulama kullanıyorum. Hatta eskiden bunun CMC'ye ait olduğunu sanıp yüklemiştim. İsim benzerliği çok fazla. Aşırı detaylı bir şey. Epey de alıştım aslında.

CMC'nin uygulamasını da kurduktan sonra test ederim artık. Henüz çok yeni olmalı ki 5bin+ yükleme olduğu gösteriliyor. İlk etapta eksikleri çok olacaktır. Sabretmek lazım.
ReverseCOD
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 21, 2019, 05:53:11 PM

Bu çok iyi bir haber.CoinMarketCap arayüz olarak ve kullanım kolaylığı açısından çok iyi bir Coin takip sitesidir.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
April 21, 2019, 05:57:21 PM

Çok şükür, fiyat takibi için başka programlar kullanıyorduk şimdi daha rahat olacak, bu kadar zor olmamalıydı aslında geç bile kaldılar.

1881 - 193∞
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 21, 2019, 07:33:21 PM

çok şükür arkadaş yahu sonunda çıkardılar coin stats vs kullanıyordum fakat bu uygulama gözümde tütüyordu resmen hemen indirip deneyeceğim umarım güzel bir mobil uygulama yapmışlardır ios için
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
April 21, 2019, 08:56:24 PM

Ben kripto paraları bir uygulamadan takip ediyordum zaten. CoinMarketCap'ın kendi uygulaması sanıyordum ancak değilmiş sanırım Smiley

BankDex.io  / Decentralized Exchange
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
April 21, 2019, 09:47:41 PM

Bu harika hemen indirip incelemem lazım marketcap hem biraz yavaştı hemde derli toplu değildi bakalım bu nasıl olmuş inceleme sonrası görüşlerimi yazarım.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 22, 2019, 03:35:48 PM
Last edit: April 22, 2019, 03:51:10 PM by lossnet

Ben kripto paraları bir uygulamadan takip ediyordum zaten. CoinMarketCap'ın kendi uygulaması sanıyordum ancak değilmiş sanırım Smiley

CoinmarketApp olabilir mi sizin kullandığınız da? Ben de uzun süredir bunu kullanıyordum ve CMC'nin sanmıştım. Değilmiş ama harika bir uygulama. Çok da detaylı ve güzel özellikleri var. Özellikle de portföy oluşturma ve alarm özellikleri harika. CMC'ninki de böyle olur umarım.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 22, 2019, 06:14:39 PM

diğer coinmarketcap benzeri uygulamalarına göre daha güzel gözüküyor ama ben "yeni eklenenler" seçeneğini bu uygulamada bulamadım. uygulamanın tema rengi çok hoşuma gitti lan.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 22, 2019, 08:28:01 PM

ben açıkçası pek beğenemedim coinlerin arasına reklam sıkıştırmak falan aptalca olmuş ios uygulaması beş para etmez ben hiç beğenmedim bence coin stats bile bundan çok daha iyi android uygulaması nasıl bilmiyorum ama iosa puanım on üzerinden 2
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
April 23, 2019, 08:39:46 PM

Aynı durumdayız istemsizce kahkaha attım şuan Cheesy Ama kabul etmek gerekirki bu uygulama cmc yi hiç aratmadı. Büyük ihtimalle tüm bilgileri cmc den çekiyordu zaten.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: