Bitcoin Forum
June 14, 2024, 10:22:46 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: herkes boğa ne zaman gelecek diyorda, gerçekten boğaya hazır mısınız ?  (Read 404 times)
freim (OP)
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 24, 2019, 04:20:45 PM

ben kendi adıma hazır olduğumu düşünmüyorum, elimde yeterince boğa sezonunu geçirecek token yok, fakat herkes gelsin hazırız gibi yaklaşıyor merak ettim bende. yorumları bekliyorum.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
April 24, 2019, 04:50:30 PM

geçen boğada çer çöp bile deli paralar kazandırdığı için hemen herkes gelsin istiyor doğal olarak. ha bana kalsa bir yıl daha bu fiyatlarda gitmesini isterdim daha fazla toplayabilmek adına.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
hussnill
Jr. Member
*

Activity: 274
Merit: 1

View Profile WWW
April 24, 2019, 05:09:32 PM

Benim elimde yeteri kadar token yok ama ben de gelmesini istiyorum. Artık bunaldim ve Hiçbir şey yapasım yok. Elimde 3 4 tane sağlam token var onlar da bana boğada  istediğim parayı kazandırır diye düşünüyorum.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
April 24, 2019, 05:19:08 PM

Bu yöndeki hazırlık süreci bitmez, her zaman keşkeler olur  Smiley Bu süreçte onun için çok uygun bir kılıf, önemli olan mevcut elindekileri en iyi şekilde kendi yararına değerlendirebilmek.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 24, 2019, 06:23:32 PM

hazır altcoinler yarı yarıya erimişken yüklü bir miktar sepet oluşturmayı düşünüyorum boğaya ben ne kadar yatırım yaparsam yapayım hazır olduğumu düşünmem çünkü bu konuda çok aç gözlüyüm sanırım
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 24, 2019, 06:43:06 PM

Boğanın gelmesine tahminen 1 yıl var bence. Sene sonuna kadar mutlaka inişler çıkışlar olacaktır ama onlara boğa demek yerine "dana" ya da "buzağı" falan diyebiliriz. O yüzden ben çok acele etmiyorum. Şu düşüşlerde gözüme kestirdiklerimi azar azar topluyorum. Ne kadar da toplasam mutlaka yeterli gelmeyecek ve "keşke daha fazla alsaydım" dediklerim olacaktır. Bu piyasada para parayı çekiyor. Şurada sepet yapacak 100,000 dolarım olsa 1 milyona ulaştırmak çok kolay olurdu. Sadece CMC listesindeki ilk 50'ye dağıtmak yeterli.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
April 24, 2019, 06:44:19 PM

3200 dolardan beri hem bitcoin hem altcoinleri topluyorum. Kısa zamanda eth 2x verdi bile. bnb'ye çok fazla girmemiştim ama o bile 8x verdi ve daha da artacağa benziyor. Tam olarak boğada olmasak bile dipten toplayanlar için karlı bi dönem oldu.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
April 24, 2019, 06:44:46 PM

Geçen boğada tecrübem yoktu hatta boğa nedir bile bilmiyordum. Bir airdropdan gelen coini 70 dolara satmıştım.  Grin

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
April 24, 2019, 07:07:53 PM

ben bir küçük yatırımcı olarak kendimi hiçbir zaman hazır hissetmeyeceğim. geçen boğa dönemindekilere göre elimde çok daha fazla koin/token olmasına rağmen bu durum aynen böyle. tamamen psikolojik çünkü "ya elimdekiler artmazsa!" korkusu var. elimde 100 bitcoin olsaydı kafam rahat ederdi orası ayrıSmiley
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 24, 2019, 07:34:19 PM

ya gelsin de gerekirse don atlet çıkarız yeter ki gelsin elimde olanlar x10 gitse yeter zaten. artık bu piyasayı öğrendik az biraz. işimize bakar ondan sonra durum değerlendirmesi yaparız. boğaya hazırlık yasa yapsa balinalar yapar çünkü crytptonun ağırlığı onların elinde.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
April 24, 2019, 07:43:57 PM

Boğa gelse mesele o.Boğanın boğa olduğunu anlamak.Çıkıyor daha çıkacak biraz daha çıksın derken bir çaktıklarında elde birşey kalmıyor.O yüzden hedefe ulaşınca arkana bile bakmadan çık.Kendini sağlama al.

Oracolcoin XOR         
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
April 24, 2019, 07:51:13 PM

Elimde 300 farklı token var . Boğa gelsin iyi kötü bunlardan birkaçı üçbeş bişey eder herhalde. Etmezse de yazık burada geçirdiğim 2 seneye Cheesy

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
April 24, 2019, 08:04:03 PM

Ben çoktan hazırım valla, gelse de görsek baya zaman girdi araya özletti kendisini, şaka bir yana da boğa gelsin yeterki biz iki günde hazır oluruz.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 24, 2019, 08:05:19 PM

ben bir küçük yatırımcı olarak kendimi hiçbir zaman hazır hissetmeyeceğim. geçen boğa dönemindekilere göre elimde çok daha fazla koin/token olmasına rağmen bu durum aynen böyle. tamamen psikolojik çünkü "ya elimdekiler artmazsa!" korkusu var. elimde 100 bitcoin olsaydı kafam rahat ederdi orası ayrıSmiley

Aynı korku bende de var. Ya benim elimde olanlar artmazsa diye düşünüyorum sık sık. Yatırım yapipta aldığım tokenlerde var , bountylerden gelen tokenlerde var. Umarım 1-2 tanesi x50 yapsa bana yeter hedefe ulaşırım.
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
April 24, 2019, 08:28:40 PM

Elimizdeki tokenlar eriyip çöp olduğu için gayet hazırız  diyebilirim. Sanki bu seferki boğada tüm coinler aynı şekilde yürümeyecek ve topluluk destekli projelerin yıldızı parlayacak gibi

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 24, 2019, 08:33:11 PM

Sanırım ben hazırım, yüzde yüz hazır olmayı beklersek daha çok bekleriz. Ortalık kan revan içindeyken satmadığım şeyler var. Zaten boğanın sağlam sinyallerini alınca herkes hazır edecek kendini. Gerçi kısa sürede gelmesini beklemiyorum ama gelsin de nasıl gelirse gelsin.
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
April 24, 2019, 08:43:33 PM

Boğa sezonunun gelmesi herkes için bir umut.En çöp token bile boğa sezonunda para ediyor.Bu yüzden herkes nasıl olursa olsun boğa sezonunun gelmesini istiyor.Ama bu durum her zaman dediğim gibi piyasayı yöneten güçlerin elinde.Onlar ne derse o olur ve bizede beklemek düşer. Wink

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 24, 2019, 09:43:38 PM

biz boğa hazırlığından bahsediyoruz fakat bir de şu var bakalım o boğa gelecek mi yoksa biz mi hayal kuruyoruz boğa gelsin de elimizdeki üç kuruş 10 kuruş olsa bile mutlu oluruz yeter ki gelsin arkadaş
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 24, 2019, 10:20:56 PM

Küçük bir sepet hazırladım bekliyorum gelirse ne ala gelmezse yapacak bir şey yok. Kısmet der geçerim.

Sepet içeriği:

Eth
Neo
Nex (icodakileri bir tur sattım sonra daha düşük fiyattan yeniden topladım)
Ltc
Qlc
Vtc
Strat
Kmd
Efx (İcodan elde kilitlenip kalanlar Smiley)

ufak tefek attıklarım var bir sürü
+Bounty-Airdroplardan gelenler

unutmadan bir miktarda in Bitcoin we trust!

ilave yapmak istediklerim de

Ftm
Soul
+ keşfedebilirsem eos tabanlı bir şeyler olur

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 24, 2019, 10:24:28 PM

Ama nasıl hazır olacağız ki? Yani bunu bilmenin ve hazır olmanın mümkünatı yok.. Birine göre başka diğerine göre başkadır, fakat ve lakin ki öyle değildir. Çünkü ben hazır değilim diye hissederken bir başkası kendini hazır hissedebilir. Boğa gelsin de, hazırlanırız.. Tek derdimiz o olsun.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: