Bitcoin Forum
May 21, 2024, 09:43:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Disney de Kripto Para Sektörüne Giriyor  (Read 124 times)
coinmoz.com (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile WWW
April 25, 2019, 07:37:02 AM

Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Walt Disney’in kripto para sektörüne gireceği ifade edildi. Kore basınında çıkan ve henüz resmi kaynaklarca doğrulanmayan bilgilere göre, bir şirketin önemli miktardaki hissesini satın alma hesapları yapan Disney’in bu sayede dolaylı yoldan iki farklı kripto para borsasının da sahibi olacağı belirtildi.

Kore basınında çıkan haberlerde, NXC Corp. adlı şirketin sahibi Jung Ju Kim’in şirketteki toplam yüzde 98,4’lük hissesini satışa çıkarma planları yaptığı ifade edilirken, bu hisselere en büyük alıcının de Disney olduğu ifade edildi.

Detaylar: https://www.coinmoz.com/disney-de-kripto-para-sektorune-giriyor/

Coinmoz.com - Kripto para rehber ve haber sitesi
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
April 25, 2019, 07:50:44 AM

Duyan geliyor arkadaş, ne kadar büyük firma varsa kripto para işine girmeye başladı, kripto paralara çöp diyenlerin sesi baya bir kısıldı son dönemde. Bu kadar büyük firmalar bu işe giriyosa vardır bir bildikleri.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
April 25, 2019, 01:39:34 PM

Disney ile kripto paraları pek bağdaştıramadım açıkçası. Adamlar paraları nereye yatıracağını bilmiyorlar. Ama ne olursa olsun iyi olur. piyasaya para girmesi her zaman güzeldir.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 25, 2019, 08:00:28 PM

yanlış hatırlamıyorsam büyük bir kore borsasının hisselerini satın alacaktı disney aslında bu güzel bir haber çoğu büyük şirketler yavaş yavaş kripto dünyasına para akışı yapmaya başladı samsung telegram disney vs bir çok büyük kuruluş
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
April 25, 2019, 08:49:57 PM

Haberi görünce ilk tepkim oha oldu yani bu haberler doğru se uluslararası bir çok holding artık kripto paralara yönelmeye başladı. Büyük şirketler genelde kar edecekleri şeylere yöneldiğini herkes bildiğine göre demekki kripto paraların geleceği gerçekten sağlam görünüyor.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
April 26, 2019, 06:40:57 AM

İnandırıcı gelmedi bana. Disney çok büyük şirket yakın zamanda FOX ın sinema kısmını satın aldı ve neredeyse bazı konularda tekelleşmeye doğru hızla gidiyor. Böyle bir hamle yapacağına zerre ihtimal vermiyorum ama bir şekilde olursa çok güzel bir haber olur bizim için.

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 26, 2019, 06:49:06 AM

Diyelim ki bunlar da girdi ne yapacaklar . Yani crypto paralarını kullanacak kişi ne gibi avantaj elde edecek. Token mi olacak yoksa coin mi?

Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
April 26, 2019, 07:41:28 AM

Disney FOX' u satın almaya karar verdiğinde bile işlemi gerçekleştirmek için çok uzun süre beklemişti. Adamlar iyi bildikleri bir sektör içinde bile hareket ederken yeterince temkinli davranıyorlar. Ben kripto para sektörüne böyle kolay bir şekilde gireceklerini düşünmüyorum. Uzunca bir süre bekler ve takip edenler eee yeter artık olmayacak herhalde dediklerinde bir sabah satın alma haberleriyle uyanırlar.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: