Bitcoin Forum
August 14, 2024, 12:49:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Samsung’dan Bitcoin cüzdanı üreticisi Ledger’a milyon dolarlık yatırım...  (Read 122 times)
Madenci_34 (OP)
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
April 25, 2019, 09:29:09 AM

Cointelegraph’ta yer alan habere göre teknoloji devi Samsung, dünyanın en büyük kripto para donanım cüzdanı üreticisi Ledger’a 2.9 milyon dolar değerinde yatırım yaptı.

Ledger ve Samsung, yatırımı onaylarken ilk yatırım miktarının ötesinde hiçbir detay verilmedi.

Haber, şirketin eski başkanı Pascal Gauthier’in yeni CEO olarak atanmasının ardından geldi. Eski CEO Eric Larcheveque ise artık yönetim kurulu başkanı olarak görev yapacak.

Samsung’un kripto para sektörüne ilişkin adımları son dönemde hız kazandı.

Şirket, piyasaya yeni çıkan amiral gemisi telefonu Galaxy S10’da kripto para cüzdan anahtarlarını saklamanın yanı sıra Blockchain teknolojisine dönük çeşitli özelliklere yer verdi.

Henüz dün ortaya çıkan bir diğer gelişmeyle ise Samsung’un Ethereum tabanlı bir Blockchain ağı geliştirdiği ve bir “Samsung Coin” çıkarmayı düşündüğü anlaşıldı.

https://uzmancoin.com/bitcoin-cuzdani-samsung-ledger/

cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
April 25, 2019, 02:27:44 PM

Sen Samsung'sun ne uğraşıyorsun yatırımla falan, direk satın al geç ledgeri Cheesy Çerez parası gelir Samsunga ödeyeceği rakam ama firmaya ve markete katacağı prestij çok yüksek olur.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 25, 2019, 03:45:56 PM

Ledger bu sıralar oldukça sağlam ürünler çıkarıyor gibi gözüküyor. heralde bu yüzden böyle bir yatırım aldılar.  Samsung da kripto paralarla yakından ilgileniyor. bir elektronik firması olarak ürün çıkarabilir ledger gibi
gospodin
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 25, 2019, 04:59:30 PM

şu tetris kırması ledger zamanında bir token çıkarsaydı iyi para kazanırdık diye düşünüyorum. samsung'un yatırım yapması sonucu ilerleyen günlerde daha güzel cihazlar çıkarmaya başlarlar. böyle giderse bu adamlar da yakında piyasada rakipsiz kalacak.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
April 25, 2019, 05:50:48 PM

elinizin altında devamlı wifi, mobil internet ile bağlı duran bir cep telefonunda ledger teknolojisi olması onun güvenliği olduğu anlamına gelmez. samsung ve ledger fiyatı arasında dağlar kadar fark var ve güvenlikte hangisi daha üstün ortada.  samsung direkt ledger gibi bir ürün çıkartsa daha iyi olurdu. 

ilerde samsung kripto cüzdanları hacklendi haberlerini bekliyorum.

otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 25, 2019, 06:52:32 PM

şu tetris kırması ledger zamanında bir token çıkarsaydı iyi para kazanırdık diye düşünüyorum. samsung'un yatırım yapması sonucu ilerleyen günlerde daha güzel cihazlar çıkarmaya başlarlar. böyle giderse bu adamlar da yakında piyasada rakipsiz kalacak.

hocam tetris kırması dedin, ayıp ettin yüce ledger'e.    internete hiç bir şekilde bağlanmadan mis gibi btc adress ve pvt key üretiyor sana 24 word ü de ekliyor.

fiyatı çok uygun değil evet. ama biz fakiriz diye bu durum. yoksa 50 euro -70 euro avrupalı için para değil böyle bir üründe
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 25, 2019, 07:24:48 PM

samsung kripto dünyasına ciddi anlamda ilgi duymaya başladı sanırım samsung coin hakkında da haberler çıkmaya başladı yenilikleri kabul edip gelişime katılmak katkıda bulunmak daima kazandırır tebrik ediyorum samsungu
Pages: [1]
  Print  

Jump to: