Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:47:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty ile Uğraşanlara Altın Değerinde Tavsiyeler  (Read 928 times)
EagleLord
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 29, 2019, 05:55:32 PM

Bounty Tokenleri geldiğinde fiyat düşmeden hemen bozmak bence önemli tavsiye olur.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 29, 2019, 07:49:13 PM

Güzel tavsiyeler olmuş ben son zamanlarda icodropstan bounty bakmaya başlamıştım. Bu ince eleyip sık dokuma işini icodropsa bırakmıştım

Koray55 (OP)
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
April 30, 2019, 12:11:04 AM

Bounty Tokenleri geldiğinde fiyat düşmeden hemen bozmak bence önemli tavsiye olur.

Yazı daha çok ödül gönderme potansiyeli olan Bountylerde seçici olmak amacıyla yazıldı hocam. Şimdiye kadar onlarca Bountye girdim, hemen hemen hepsinden edindiğim tecrübeler oldu, bunları paylaşmak istedim. Yoksa onlarca bountye giriyor insanlar bakmadan incelemeden, sonra çoğu göndermeyince -ki gönderemeyecektir eleme yapılmazsa- hem "Bounty boş iş yaaa" deniyor, hemde insan piyasadan soğuyor.

Gönderdikten sonrası tamamen kişinin kendi insiyatifinde. Hemen bozdurmakta çözüm değil tecrübelerime göre.

Kafada bir fiyat belirleyip beklemek daha akıllıca. Sırf bu nedenden dolayı bazı tokenlerı ederinin 20 de 1 ine sattığımı birilim. Şimdi kafamda bir rakam oluşturuyorum, bekleyip o rakamı görünce satıyorum.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
April 30, 2019, 12:36:54 AM

kurallar kısmı mutlaka dikkatli bir şekilde okunmalı, anlaşılmamışsa bir bilene danışılmalı. aptal bir sebep yüzünden emek araya gidebilir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 30, 2019, 09:01:35 AM

bence şu da bir tavsiye olabilir, imza projeleri hariç, mesela twitter kampanyasına girdiniz. gidip de 50 hafta aynı kampanyayı yapmayın. 10 ar haftadan 5 kampanya yapın.  ne kadar çok proje yaparsanız, o kadar iyi. bakın ben 40 proje yaptım, 10 tanesi gönderim sağladı, 3-4 tanesi para etti. yani nerdeyse onda bir bir oran var.
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
April 30, 2019, 09:20:38 AM

Elinize sağlık,akıcı bir şekilde yaptığınız paylaşımınız sonuna kadar kendini okutturuyor,hepimizin ihtiyacı olan bir konuydu.

Yazılanların tamamına dikkat ederek girdiğimizde bile kapısına "closed"  yazan çok bounty oluyor. 1 veya 2 yıl bounty kovalayan birisi ümitsizlikle boğuşuyor ne yazık ki.

Arag0rN
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 30, 2019, 10:51:52 AM

Şuan için piyasada sağlam Bounty yok gibi.Piyasa düzelmeden de gelecek gibi görünmüyor.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 30, 2019, 11:35:35 AM

Ben buna katılmıyorum ben de çok uzun zamandır bounty işindeyim ve hangi projenin ne işler yapacağı hiç belli olmuyor. örn : ico fiyatı üzerinden 200 dolarlık coin aldınız bu borsaya girdiğinde zaten -%80 yiyor bi kere kaldı size 40 dolar. Böyle böyle 5 bounty alsanız 4ü böyle çıksa 1i illa ki 3x 4x yapacaktır. 4xten hesaplarsak elinizde tutarsanız 750-800 dolar civarında para alırsınız eğer geldiği gibi satarsanız (3 4x yapacak projeyi ico fiyatından sayarsak) 400 dolar civarı para alırsınız.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 30, 2019, 06:11:25 PM

Tavsiyeler güzel de artık çoğumuzda bounty ile uğraşacak sabır ve heves kalmadı. Bazen günlerce buraya bakmadığım oluyor, o kadar bunalıyorum. Hele ki haftalarca imza taşıyıp karşılığında ufacık bir şey almak veya hiç alamamak insanı iyice sinir ediyor. Katılacak bounty bulmak bile zorlaştı.
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
April 30, 2019, 06:32:54 PM

Ben özellikle ödül miktarı abartılmış bountylere katılmıyorum. Proje piyasaya çıksa dahi yok olup gidiyor bol keseden herkese token veriyolar. Tam bitti diyorsunuz ikinci turu atıyorlar

nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 30, 2019, 06:34:40 PM

Nacizane benim tavsiyem ufak olucak. Eğer bir bounty icosunu uzatıyorsa vaktinizi boşa harcamayan kolu kesin atın.

murobro
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
April 30, 2019, 06:35:29 PM

Çok detaylı bir açıklama olmuş. Katıldığımız her bounty kampanyası için böyle detaylı araştırma yapmak lazım.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
May 02, 2019, 11:45:42 AM

mümkünse halihazırda piyasada olan tokenlerin bountylerine girin, böyle projeler var mı, var ama az, en azından borsa garantisi var, bir de şu an borsada ieo yapan projelerin bountylerine girin, geçen yıl ieo muhabbeti olsa sadece ieo yapan tokenlerin bountylerine girerdim, onlarca projenin twitterina girdim çoğu gönderim yapmadı.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 02, 2019, 12:41:20 PM

Güzel bir çalışma olmuş. Bize altın tepside bounty sunan gospodin hocam burada anlatılanların hepsine bakıp en sonunda da yorum atıyordu. Cacık olmaz, ekip Afrikalı diye , artık o da yoğunluktan bıraktı galiba.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 02, 2019, 12:48:08 PM

Ben son fos cikan imzalardan sonra - mümkün oldugunca haftalik bitcoin ödemesi yapan kampanyalara bakiyorum. Gerci hemen doluyor kontenjanlar ve zaten kisitli oluyor ama bulunca da kacirmiyorum. Güncel imzam 4 haftadir her hafta bitcoin ödemesi yapiyor ve 55 posta kadar ödeme yapiyor. Bundan iyisi Sam'da kayisi...
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 02, 2019, 04:39:58 PM

bounty ile iligli olarak arkadaşın paylaşımları tam da yerişnde ve doğru olmuş bunları eminimki bir çok bounty avcısı bilmiyor önüne gelene atlıyor, bakalım bundan sonra dikkat edeceği.mm
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 03, 2019, 04:38:18 AM

üçüncü  Eleme Kıstası (Sosyal Medya Hesapları) da oldukça önemli, neden derseniz bir takımın gerçekten samimi olup olmadığını, nasıl insanlar olduklarını, en önemlisi gerçekten var olup olmadıklarını anlayabilmek için sosyal medya hesaplarını biraz irdelemek oldukça iyi bir fikirdir.
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
May 03, 2019, 02:01:13 PM

sosyal medya çok önemli evet, yani ayda 2 tweet atmış projenin borsaya girmesini bile beklemek afaki olur ama bazı projeler de var ki sosyal medyada göz boyuyor, adamlar aylarca bounty yapıyor, sonra gidip en uyduruk borsada listelenip, birkaç ay sonra delist oluyor veya alsan alınmıyor, satsan satılmıyor. o yüzden birçok göstergeye dikkat edilmeli.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
May 03, 2019, 02:20:17 PM

Çalışma gerçekten Bounty yapıp ta umutsuz olanlara bir ışık niteliğinde elinize sağlık.Ben şahsen güvenli bulduğum Bounty sitelerindekileri tercih Edip, gelenleri satmıyorum boğa sezonunda satmayı düşünüyorum umarım üzülmeyiz
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
May 03, 2019, 02:42:13 PM

Ben son fos cikan imzalardan sonra - mümkün oldugunca haftalik bitcoin ödemesi yapan kampanyalara bakiyorum. Gerci hemen doluyor kontenjanlar ve zaten kisitli oluyor ama bulunca da kacirmiyorum. Güncel imzam 4 haftadir her hafta bitcoin ödemesi yapiyor ve 55 posta kadar ödeme yapiyor. Bundan iyisi Sam'da kayisi...
Livecoinden sağ çıkan bir türk hesap görmek gerçekten mutluluk verici Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: