Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:06:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kraken Sözünü Tuttu ve Bitcoin SV Alım Satım İşlemlerini Noktaladı!  (Read 89 times)
Alitugra (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
April 30, 2019, 11:25:13 AM

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao, ilk olarak resmi Twitter hesabından Craig’i uyarmış ve Bitcoin SV’yi delist edebileceğini belirtmişti. Daha sonra aynı konuda bir adım atarak Bitcoin SV’yi ciddi ciddi platformdan çıkartan CZ, adeta bir furyayı başlattı. Binance’nin ardından ShapeShift kripto para borsası da anında Bitcoin SV’yi delist etmiş ve buna katılan Kraken kendi kullanıcılarına BSV’nin delist edilip edilmemesi hakkında bir anket yapmıştı.

Ezici bir üstünlükle BSV’nin delist edilmesine karar veren kullanıcılar sonrası borsa da harekete geçti ve kademeli olarak BSV’yi platformdan kaldıracaklarını açıkladı.

Kraken bugün yaptığı bir duyuru ile Bitcoin SV alım satım işlemlerinin resmen devre dışı bırakıldığını ifade etti ve açık emirlerin de yakın zamanda iptal edileceğini vurguladı. Bunun yanı sıra 31 Mayıs tarihine kadar da platformda yer alan bütün BSV’lerin çekilmesinin gerekli olduğu belirtildi.

kaynak: https://koinbulteni.com/kraken-bitcoin-sv-noktaladi-43083.html

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
April 30, 2019, 01:15:27 PM

Kraken yaptı da binance söylediğini yaptı mı acaba takip edemedim pek, bitcoinin bütün forklarına karşıyım ben. Bir tane bitcoin var o da satoshi reis 'in bitcoini geriye kalanların hepsi klon ve eninde sonunda yok olup gidecekler.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 05, 2019, 02:45:04 PM

kraken ve binancein delist kararının bir domino etkisi yaratacağını düşünüyordum fakat bu olay gerçekleşmedi sadece bu iki borsa ile sınırlı kaldı bu delit olayı saçma sapan kavgalar ve gövde gösterilerinden dolayı piyasa olumsuz etkilenmişti o günlerde.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: