Bitcoin Forum
July 16, 2024, 04:22:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Elon Musk’ın Ethereum Tweet’leri Topluluğu Heyecanlandırıyor  (Read 118 times)
Ucladream (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
April 30, 2019, 12:08:22 PM

ETH / USD iyileşmesi 160.00 dolarlık engelle sınırlandı. Elon Musk‘ın tweetleri kripto topluluğunu heyecanlandırdı.

Ethereum (ETH) haftanın başından beri menzile bağlı durumda. Kripto para, destansı bir çöküşün ardından bir miktar düzelmeyi başardı ve 25 Nisan’da 148.23 dolara ulaştı.

ETH boğaları, kripto parayı yukarı itmek için ilham bulmaya çalışırken, iyileşme 160.00 dolar değerinde sabitlendi.

Bu arada, yüksek teknoloji dünyasında öne çıkan isimlerden biri olan Elon Musk birden bire “Ethereum” kelimesini tweetleyerek kripto topluluğunun dikkatini çekti. Bu süper kısa tweet, toplumdan birçok yanıt gelmesine sebep oldu. Elon Musk’ın bu tweeti şaka amaçlı olsada, topluluk buna kızdı.

Ethereum’un yaratıcısı Vitalik Buterin de Musk’ın tweetini “Ekim ayında Devcon’a gelmelisin Smiley” diye yanıtladı.

Ethereum’un teknik analizi

ETH / USD geri kazanımı, %50.0’lık Fibo geri dönüşüyle (159.80) 160.00 dolarda sınırlandı. Bu direnç ortadan kalktıktan sonra, iyileşmenin bir sonraki hedefi %38.2’lik Fibo geri dönüşüyle 166.00 dolar olabilir.

Aşağı yönde, destek 155.30 dolar olarak belirlendi. Bir kez kırılınca, satışlar %61.8 Fibo toparlanması ile güçlenerek 153.20 dolara doğru devam edecek. Bir sonraki destek 148.23 doların son düşük seviyesinden geliyor.

Kaynak: https://www.koinfinans.com/elon-muskin-ethereum-tweetleri-toplulugu-heyecanlandiriyor/
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
April 30, 2019, 12:56:22 PM

Bu adam gerçekten ethereumla ilgileniyorsa yada yeni bir kripto para platformu oluşturmayı düşünüyosa piyasa için çok büyük haber olur. Elon Musk gibi adamların piyasaya girmesi reklam açısından da çok olumlu.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 30, 2019, 07:06:06 PM

160 dolar bence çok da düşük bir rakam değil ethereum için.  Oldukça iyi bir fiyat fakat madencilerin yüzünü güldürmesi için şöyle bir 200 dolarlara gelmesi ve orada da tutunması gerekli. ancak bu şekilde bir faydası olur diye düşünüyorum
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 30, 2019, 07:12:49 PM

160 dolar bence çok da düşük bir rakam değil ethereum için.  Oldukça iyi bir fiyat fakat madencilerin yüzünü güldürmesi için şöyle bir 200 dolarlara gelmesi ve orada da tutunması gerekli. ancak bu şekilde bir faydası olur diye düşünüyorum

200$ bile hak ettiğinin altında ama bende sizinle aynı fikirdeyim. Oralara yaklaşmışken piyasanın dalgalanması mahvetti gene umutlarımızı.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 30, 2019, 07:18:57 PM

elon muskta yavaştan mcafee nin yolundan gidecek gibi duruyor sürekli coin shillemeye başladı en son doge olayında doge coini uçurmuştu ben bu tarz olayları pek etik bulmuyorum
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
April 30, 2019, 07:22:16 PM

Elon Musk'u sevsemde kriptolar konusunda ne yapmaya çalıştığına anlam veremiyorum. Yatırımcı mı ? Teknolojisine mi ilgi duyuyor ne demeye çalıştığını anlayabilien beri gelsin. Adamın sahip olduğu şirketleri düşündüğümde kriptolardan para kazanmaya çalışması saçma ama sürekli garip tweetler atması kafa karıştırıyor. Yani özetle garip davranıyor...

Pages: [1]
  Print  

Jump to: