Bitcoin Forum
July 12, 2024, 11:08:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ajax Futbol Takımı  (Read 144 times)
kartepe (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 30, 2019, 09:23:29 PM

Bizim Türk takımları transferlere para saçsın,  kıçını yirtsin ve bir ön elemeyi bile geçemesin.
Bir İstanbul büyüklüğünde olan Hollanda takımı şampiyonlar liginin tozunu atıyor resmen. Bu vakte kadar elediği takımlar Real ve juve olurken. Bugün ki sonuç ile Tottenham da gitti gibi. Deplasmanda Tottenham i opmusler.
Genç çocuklar ile adamların kafa tuttuğu takımlara bak. Allah bilir en pahalı futbolcusu kaç Euro ya oynuyordur.
Umarım şampiyonlar ligini alırlar ve dünya da ses getirirler.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 30, 2019, 09:52:06 PM

evet bugün televizyondan izledim maçı muazzam oynadılar bana yıllar önceki salzburg takımını hatırlattılar açıkçası muhtemelen sonları da aynı olacak sezon sonunda bir çok oyuncuyu kaparlar ajaxta bırakmazlar çünkü salzburgda futbolcu bırakmamışlardı alayı transfer olmuştu
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 01, 2019, 06:45:06 PM

Şampiyonluğu hak ediyorlar gerçekten. Maç özetlerini izlemiştim ben de geçen gün. Şu anda oradaki futbolcular ne kadar alıyorlar bilmiyorum. Ama şampiyonluğu kazanamasalar bile fiyatları çok daha fazla artacaktır, orası kesin! Kendilerini iyi gösterdiler tüm dünyaya.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2366
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
May 01, 2019, 06:54:50 PM

ajax'ın bu başarısına şaşıranlar büyük ihtimalle 20'li yaşlardaki genç arkadaşlarımız diye düşünüyorum. bugün barcelona muhteşem bir takım diyorsak bunun altında yatan en büyük pay johan cruyff'a aittir. ha bi de bunun inek bir oğlu vardı. tam bir kazma.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: