Bitcoin Forum
June 15, 2024, 12:00:40 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: NEO 3.0 geliyor. NEO 2020'de yeni block zincirine geçecek.  (Read 536 times)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
May 03, 2019, 02:38:04 PM

Neo için iyi gelir umarım. Küsüratların mutlaka gelmesi gerekiyor, küsüratlar için gas kullanmak can sıkıcı olabiliyor. Neoyu 10 dolarda görmek bile canımı sıkıyor. Neyse 5.5 dolarları da gördük buna da şükür

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 04, 2019, 04:44:32 AM

Ben bunu başarılı bir gelişme olarak görüyorum çünkü yaptıkları öyle basit bir iş değil. Bu ekibi bir çok yönden başarılı buluyorum zaten bu bu ekibin  çıkarmış olduğu birkaç projeye katıldım.  En son çıkardıkları Bursa projesi çekilişle katılımcı alıyordu. Fakat piyasaya çıktığından beri fiyatı öyle ahımı şahım artmadı.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
May 04, 2019, 10:04:07 PM

valla ne çok anormal bir coin, sürekli herkesi beklentiye sokup sonra uzunca bir süre kayboluyor, benim de içten içe sempaty duyduğum, hadi neo kır şu zinciri artık dediğim ama hep hayal kırıklığına uğradığım coin.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
May 04, 2019, 10:25:32 PM

NEO gelecekte değerlenecek coinlerden birisi olduğu aşikar. NEO 3.0 ile NEO bence endüstri 4.0 gibi seviye atlayacak ve fiyatının kat ve kat üstünde değerlenecektir. NEO zaten Çin'in Ethereumu olarak adlandırılıyordu. Bu yapacağı ile fiyatını dahada katlandıracağa benziyor.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
May 05, 2019, 08:15:59 AM

Gerek var mı yok mu diye düşündüğümde böyle süründüğüne göre gerek var demek ki. Ama bir heyecan yaratmıyor artık neo piyasada.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
May 05, 2019, 10:57:07 AM

NEO benim bir zamanlar favori coinlerimden biriydi ama son zamanlarda özellikle ETH'nin baskılamasından sonra yatırımcısını çok üzdü. Bence çok güzel proje ekibide iyi ama farklı bişeyler yapıp eski günlerine geri dönmeleri gerek

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 05, 2019, 11:11:39 AM

neo son derece güzel ve kaliteli bir coindi zaten ve yeni birşeyler yapıp piyasadan kopmaması gerekiyordu doğru adımlar atıyorlar bana görede bakalım yakından izleyip göreceğiz bu arada.
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
May 06, 2019, 05:55:58 PM

Neo 2020 yılında yeni blok zincirine geçerse fiyatı çok iyi yerlere gelir.Ama gerekirmi , bana göre gerekmez şuanki neo blok zinciri gayet güzel.Ama yeni blok zinicirine geçerlerse çok daha güzel olabilir. Wink

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 06, 2019, 06:23:15 PM

Neo 2020 yılında yeni blok zincirine geçerse fiyatı çok iyi yerlere gelir.Ama gerekirmi , bana göre gerekmez şuanki neo blok zinciri gayet güzel.Ama yeni blok zinicirine geçerlerse çok daha güzel olabilir. Wink

Aslında çok bir şey değişmeyecektir ama 3.0 çıkacakları tarihlere bakarsak, haber olarak iyi satılabilecek bir şey gibi duruyor. O karambol ortamında bir anda kendini güzel fiyatlara çekebilir. Uzun zamandır uyku modundaydı, 2020'ye kadar da öyle devam edecek gibi gözüküyor.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
May 06, 2019, 06:43:15 PM

NEO ekibi baktıkıkrallığı EOS-a kaptırıyorlar duruma el attılr hemen  Grin Bakalım NEO efsanesi görecekmiyiz

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
May 07, 2019, 01:51:11 PM

NEO çok uzun zamandır takip ettiğim bir proje ve hak ettiği değeri de görmediğini düşünüyorum. Gerek fiyat olarak, gerek pazardaki kullanım alanı olarak gerekse yatırımcıların ilgisini az görüyor olması nedeni ile hak ettiği konumun çok altında olduğunu düşünüyorum. Özellikle son dönemlerde her geçen gün Satoshi bazında fiyatının düşüyor olması da NEO yatırımcısını üzüyor. Bu durumdan her ne kadar memnun olmasak da şöyle de bir gerçek var ki her kripto para ciddi bir düşüş yaşamış durumda ve piyasada bu düşüş trendinde en çok etkilenen koinler arasında da NEO oluyor. Bir sonraki güncelleme ile daha başarılı yerlere ulaşacağını, kullanım alanını genişleteceğini ve fiyat olarak daha yüksek seviyelere yükseleceğini düşünüyorum sevgili NEO'nun.
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
May 08, 2019, 05:28:55 AM

Bu son geliştirme ile ciddi anlamda güç kazanacaklar ve daha önce karşılaşılan bazı sorunların önüne geçecekler. Piyasanın düzelme emareleri gösterdiği günlerde böyle bir şey olması NEO adına olumlu bir gelişme.
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
May 08, 2019, 05:30:34 AM

Neo uzun zamandır çok sessiz kalan bir proje. Habire düşüyor yeni zincirin 2020 de olması çok geç değil mi acaba?
Ayrıca yeni moda olarak Neo dan çıkıp EOS a geçmeleri de bana garip geliyor doğrusu.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
May 10, 2019, 06:29:13 PM

bence neo bu yeni blok zinciriyle ya uçuşa geçer, ya silinip gider. bu işin ortası yok gibi. bir de diğer blok zincirlere bakıyoruz, adamlar deli gibi çalışıyor. neo biraz geride kaldı. çok hızlı ünlendi ve çok hızlı düşüş yaşadı.  o kadar çok sağlam proje var ki kripto piyasasında, neonun artık bunların arasından sıyrılıp yukarılarılarda takılması da zorlaştı.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 10, 2019, 11:10:57 PM

neo 2 mi kalir, neo 3 mü gelir umrumda degil! 70lerden aldigim neo'lari 50lere gelse satip kurtulsam diyorum.. ama 50ye gelen 100e de gelir düsüncesiyle satmam yine o baska konu:) ben fiyatina bakiyorum, bu 2.0 veya 3.0 haberleri fiyata olumlu gelirse ne ala... yok fiyatta pek faydasi yoksa, ne halleri varsa görsünler derim:)
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 11, 2019, 11:08:54 AM

Ben de NEO nun fiyatının ileride artacağını düşünenlerdenim açıkçası. çünkü ekipleri çok sağlam ve yaptıkları işlerde ortada.  borsası da geliyor zaten yavaş yavaş bu ekibin bazılarının da içinde olduğu bir borsa.  şöyle güzel binance ayarında merkezsiz bir borsa yaparlarsa kimse tutamaz neo yu
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 11, 2019, 12:56:23 PM

bana göre neo oldukça kaliteli bir coin ben bir çok kişinin aksine düşünüyorum, bunun sebebi sonuçta çin coini arkadaşlar bu her zaman önem arz edecek neo için...
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
May 12, 2019, 08:18:21 AM

neodan sonra çok fazla kaliteli blockchain altyapısı çıktı. neonun yıldızı yavaş yavaş söndü. mesela elastos var oldukça sağlam altyapısı ve yatırımı olan bir çok, daha tonla böyle rahatlıkla sükse yapabilecek projeler var. aslında anlık trade yerine bir sepet yapıp beklemek lazım 2-3 yıl. tıpkı hisse senetleri gibi hepsi oldukça iyi yerlere gelebilir.
absurde
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile WWW
May 12, 2019, 09:46:36 AM

Neo, Ethereum'un alternatifi olarak görülüyordu fakat Neo'dan daha iyi teknolojilere sahip projeler artık sahadalar ben ne yaparsa yapsın eski ritmini yakalayacağını düşünmüyorum Ont ve  Eos siler süpürür.
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
May 12, 2019, 05:25:06 PM

Neo Çinde en bilinen ve ilgi gören  kripto paralardan birisidir. Yeni blok zincirine geçerse fiyatında iyi bir yükseliş görebiliriz.Neo tabanlı projeler içinde gayet iyi olur.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: